BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

Dwufazowy spray do prostowania włosów. Sprawia, iż włosy stają się śliskie, dzięki czemu prostownica łatwiej przesuwa się po pasmach włosów. Ponadto chroni, domyka łuskę włosa, wygładza oraz nablyszcza. Wzbogacony o pantenol oraz składniki unikalnej technologii CI.

swietny ;]

Bradzo fajny kosmieyk do prostowania;P
plusy:
wydajeny,oj tak , kupilam go w lipcu rok temu i wlansie mi sie konczy wiec lece jutro po nowe opakaowanie;p
zapach
prostuje leiej z ni mniz bez niego haha ;p
jest to moj pierwszy kosmetyk ale spisal sie;)
nie przetluszcza wlosow.
wlosy sa gldanie i lsniace;P
minusow brak ;)

Używam tego produktu od:lipca ubieglego roku

Porażka!!

Plusy:
-zapach

Minusy:
-beznadziejny dozownik-jak nim wstrząsam aby wymieszać cieknie i muszę przykładam ręcznik żeby mi ścian nie poplamił
-wogóle nie prostuje włosów- po kilku godzinach zaczynają się wywijać, puszyć i były szorstie w dotyku, bez jedwabiu biosilka ani rusz a dodam że moje włosy wywiją się tylko przy końcach(nie mam bujnych loczków)
-przetłuszcza włosy
- włosy stają się przeciążone

Załuję że wydałam te 40 zł i nigdy więcej go nie kupię!!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

taki sobie.

Kupiłam go jeszcze w czasach, gdy używałam jakiejś dziwnej prostownicy i bardzo zależało mi na tym, żeby mieć proste włosy :D Teraz też mi zależy, ale przede wszystkim na zdrowych włosach. Ale do rzeczy. No więc samo używanie prostownicy nie pomagało, kupiłam spray, hura - proste włosy :D
Tak jak obiecuje producent, włosy są śliskie, wygładzone, błyszczące a łuski domknięte. Spray ich nie obciąża, nie przetłuszcza. Niestety nie chroni przed wysoką temperaturą żelazka - i za to duży minus, ani przed wilgocią - ale odrobina lakieru na koniec i jest OK.
Co do "aplikacji" - tragiczna. Zapach - słodki, męczący. Wydajność - średnia.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

Z czystym sumieniem 5

Zawsze marzyłam o prostych i lśniących włosach, a niestety moje z natury takie nie są (pusza sie i i kręco ale nie tak ładnie tylko jak chca). Piękne byly tylko po wyjściu od fryzjera ale niestyty po umyciu głowy nie umialam juz uzyskac takiego efektu jak fryzjer myślałam,że to wina prostownicy a wiec kupiłam prostownice Babyliss pro new 35 Włosy co prawda wyglądały lepiej niż wcześniej ale to nie było to samo. Dopiero kiedy dostałam ten o to cudowny spray od mojego ukochanego skończył się koszmar puszących sie włosów. Kudełki po spsikaniu i wyprostowaniu trzymają sie prościutkie i lśniace do następnego mycia. Gorąco polecam ten produkt

Używam tego produktu od:niedawna

Polecam zdecydowanie!

Używałam różnych środków do prostowania m.in. iron finish loreal, matrix sleek look (okropny!) czy profi silk. Zdecydowanie najlepszy moim zdaniem jest właśnie babyliss. Używam go od dwóch lat i pomimo iż stan moich włosów bardzo się pogorszył (zafundowałam im ostatnio lekkie rozjaśnianie) po użyciu sprayu babyliss i prostownicy włosy wyglądają pięknie! Tuż po umyciu i wysuszeniu bardzo się puszą, są szorstkie i się wywijają. Wszystkie problemy znikają właśnie dzięki babyliss. W dodatku jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: dwóch lat

Super!

Mnie też dziwią te niepochlebne opinie. Sprej jest naprawdę bardzo dobry.

Włosy pryskane przed prostowaniem trzymają się proste przez cały dzień, nie puszą się i nie sprawiają żadnych problemów.
Mam po nim trochę wysuszone końcówki, jednak moje włosy mają już taki urok, że końcówki się dość mocno puszą - więc nie wiem, czy to wpływ spreju czy też ich natura. Odrobina serum po prostowaniu załatwia sprawę, więc nie ma się co rozdrabniać:)

Duży minus za opakowanie, które w podróży jest bardzo niepraktyczne - muszę je zaklejać taśmą klejącą;)

Dla mnie bomba

Jestem zdziwiona niepochlebnymi opiniami innych użytkowniczek. Posiadam włosy zasadniczo proste, z tendencją do puszenia się i falowania. Prostownicę stosuję, aby wygładzić fryzurę i nadać jej zdrowego połysku. Dla moich potrzeb ten spray jest idealny. Nie obciąża włosów, nie przyspiesza przetłuszczania się. Wygładza i ujarzmia czuprynę ułatwiając prostowanie.

Jedynym mankamentem jest ciężki, migdałowy zapach.

Używam tego produktu od:roku

czegos mu jakby brak...

kosmetyk dziala, bo wlosy faktycznie lepiej sa wyprostowane, ale nie zauwazylam, zeby sie slizgaly po prostownicy, raczej tak samo wyglada czynnosc prostowania z uzyciem babliss i bez niego. duzym plusem jest to, ze wlosy przez 3 dni sa wyprostowane i ladnie sie to trzyma, odporne na wilgoc. ale: wydaje mi sie, ze troszke pzresusza moje wlosy, i jak pryskam nim po nich, to staja sie sztywniejsze, tak jak po lekkim lakierze. dlatego mam takie mieszane uczucia co do tego kosmetyku. prostuje, utrzymuje wlos prosty dluzej niz 1 dzien, ale zeby jeszcze nawilzal i pielegnowal wlosy bardziej, to dalabym 5...ja bede szukac czegos innego po zuzyciu babyliss, sprobuje renee blanche.

Używam tego produktu od:1 miedsiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

to kosmetyk dla mnie

Zakupiłam go w salonie fryzjerskim po tym jak moje długie włosy zostały za bardzo skrócone, bałam się że zanim je znów zapuszczę to końcówki będą już zbyt rozdwojone i znów musiałabym ściąć. Na początku spray trochę mnie denerwował bo po spryskaniu pasma włosów robił się on mokry i po przejechaniu prostownicą wszystko paruje i mam wrażenie palenia się włosów. Każde pasemko spryskuję tylko gdy zależy mi na naprawdę prostych włosach, a zazwyczaj spryskuję całość i czekam chwilę, nie ma tyle pary. Włosy są po nim wygładzone, łuski domknięte, włosy są lejące, błyszczą. Zapach jest dosyć chemiczny ale nie sprawia zbyt dużego problemu. Jedno opakowanie wystarczyło mi na 3 miesiące więc myślę, że jest to produkt który opłaca się kupić. Planuję także kupić nr 2 z tej samej serii. Po 3 miesiącach używania go nie zauważyłam żebym miała w jakikolwiek zniszczone końcówki! Bez niego już musiałabym iść je podciąć więc jest to kosmetyk, który naprawdę chroni!
POLECAM :)

Używam tego produktu od: 3 MIESIĄCE
Ilość zużytych opakowań: TAK

Porażka

Zamówiłam około rok temu na allegro i od tej pory może użyłam go 3-4 razy góra. Tragiczna butelka, taka tandetna jakaś. Kosmetyk beznadziejny-nie robi nic ze włosami, a do tego nie podoba mi się zapach-jest taki chemiczny:/. Sam spryskiwacz jakiś felerny, nie rozkłada się równomiernie na włosach, tylko "moczy" większą partie. Dlatego zdecydowanie NIE POLECAM!

Ja pozostaje wierna mojemu olejku nabłyszczającemu do prostownic z firmy Renee Blanche. To jest dopiero zapach!

Używam tego produktu od:rzadkoooo
Ilość zużytych opakowań:1/20

totalny bubel

Nigdy nie spodziewałabym się po tej firmie, tak cienkiego produktu. Spray sprawia, że włosy są bardzo suche, i szorstkie, trudno sie je prostuje, bo spray skutecznie to uniemożliwia. 50 zł wyrzucone w błoto :(Używam tego produktu od:mc-a
Ilość zużytych opakowań:1/3

zawiodl mnie

Poprzednio uzywalam mleczka Iron finish Loreal i bylo o niebo lepsze. Babyliss nie zdaje u mnie egzaminu, wlosy sa niestety nadal przesuszone na koncach, nie uzyskuje oczekiwanego efektu. Produkt pozostawia piekny zapach na wlosach, to chyba jedyny plus. Na pewno nie zabezpiecza wlosow, przynajmniej ja tego nie dostrzegam. Co wiecej, nie nablyszcza i nie wygladza. Czekam z niecierpliwoscia az sie skonczy :/

Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze 1