Coco Glam, 100% naturalny środek do wybielania zębów

Coco Glam, 100% naturalny środek do wybielania zębów

Czarny jak węgiel proszek Coco Glam to w 100% naturalny, wegański środek do wybielania zębów. Wszystkie jego składniki są pochodzenia organicznego i pomagają w bezpieczny ale skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.

Główny składnik Coco Glam to węgiel aktywny z drzewa kokosowego, w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w strukturę zębów, za to perfekcyjnie je myje i wzmacnia.

Drugi ważny składnik Coco Glam to jedna z najbardziej skutecznych glinek leczniczych - glinka bentonitowa. Ma również naturalne pochodzenie - ze skał wulkanicznych. Ta właśnie glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.

W składzie Coco Glam znajdziemy również miętę (gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu) oraz bogaty w witaminę C ekstrakt z pomarańczy, który skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

Czerń vs. Biel

Sekretnym składnikiem jest w nim aktywny węgiel w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w ich strukturę.

W pełni z natury

Coco Glam to w 100% naturalny środek do wybielania zębów. Za jego skuteczność odpowiada aktywny węgiel organiczny z drzewa kokosowego, który myje zęby, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustną. Bez udziału substancji chemicznych i polepszaczy! A wszystko to dzięki bezzapachowemu i pozbawionemu smaku preparatowi.

Skład

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego i organicznego. Pomagają w bezpieczny, skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.

Węgiel aktywny - ma ogromne właściwości pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest substancją nietoksyczną dla ludzi a dla zębów jest nieszkodliwy, ponieważ nie pochłania minerałów. Dodatkowo nie ingeruje w szkliwo oraz strukturę zębów.
Glinka bentonitowa - jest jedną z najbardziej skutecznych glinek leczniczych. Jej naturalne pochodzenie – wprost ze skał wulkanicznych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. To właśnie zawarta w Coco Glam bezwonna glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.
Mięta – jej obecność w składzie to gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu.
Ekstrakt z pomarańczy – jest bogaty w witaminę C, dzięki czemu skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie, ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

coco glam instagramowy hit ?!

Na pierwszy rzut oka produkt jest niepozorny lecz jak się okazało jest bardzo wydajny, ponieważ używając go raz dziennie mam już go ze sobą ponad 3 mce.

Po pierwszym użyciu moje zęby się rozjaśniły, może nie stały się od razu białe lecz delikatny efekt byl widoczny.
Dodatkowym atutem jest to że zęby po używaniu proszku w ogóle mnie nie bolą, nie ma problemu z nadwrażliwością jak przy używaniu niektórych past wybielających z którymi miałam styczność do tej pory. . Stosowałam produkt ponad dwa miesiące codziennie , po tygodniu zęby były znacznie bielsze tak o 3-4 tony się rozjaśniły.

Ważne aby delikatnie nim myć zęby, ponieważ to proszek i ma inną konsystencję niż pasta, najlepiej unikać dotykania dziąseł lecz to raczej oczywiste! :)

ZALETY:
wiele promocji i można go kupić ze zniżką
szybko widoczne efekty
bezpieczny dla szkliwa

Nie dajcie się nabrać

Środek ten jest strata Waszych pieniedzy I czasu, W ogole nie wybiela nawet W 1% . Istny bubel I nabieranie klientów. Zdecydowanie nie polecam!

Nie działa!

Absolutnie nie polecam. Używam regularnie, wg wskazań na opakowaniu, 2 razy dziennie od 1,5 miesiąca. Żadnych, nawet najmniejszych efektów nie zauważyłam, oprócz... wiecznie pobrudzonej łazienki :-)

fajny

Proszek do wybielania zębów Coco Glam jest bardzo fajny, wydajny chociaż cenowo nie jest zadawalający. Wybiela bardzo delikatnie zęby nie daje efektu WOW jak mówią w mediach. Warto spróbowac

Czarne złoto!

Przed zakupieniem pierwszego opakowania byłam sceptycznie nastawiona. Nie do końca wierzyłam, iż taki produkt może działać . Nie rozczarowałam się . Ten produkt działa cuda. Przy regularnym stosowaniu ewidentnie wybiela zęby. Co ważne, nie wywołuje nadwrażliwości. Coco Glam przyczynia się również do usuwania osadu. Po zastosowaniu produktu zęby są gładkie. Jest to produkt, który wart jest swojej ceny . Warto podkreślić, że jest mega wydajny. Wystarcza na kilka tygodni. Mycie zębów z użyciem tego węgla aktywnego wynosi 7 minut- 3 minuty mycie samym węglem, na 2 minuty należy pozostawić produkt na zębach, następnie przez 2 minuty myć zwykłą pastą. Polecam każdemu, kto marzy o białym uśmiechu!

Dużo roboty ale warto

Cena coco glam nie zachwyca, na szczęście proszek jest bardzo wydajny. Trzeba poświęcić trochę czasu na cały ten zabieg, ale warto. Zęby już po 2 tygodniach są bielsze. Polecam

proszek wybielający zęby

Proszek faktycznie wybiela a co ważnie nie podrażnia przy okazji dziąseł. stosowany systematycznie pierwsze efekty widać już po 2 tygodniach. po miesiącu regularnego efekt zauważalny już przez innych. bardzo wydajny, duża ilość jak za tą cene. Proszek można wykorzystać również do maseczki diy oczyszczającej ( oliwa z oliwek + proszek ) minus za brud dookoła, osypuje się co jest denerwujące bo trzeba myć wszystko wokół

jedyny słuszny wybór

Palę papierosy od kilku lat, niestety do tej pory nic z moimi zębami nie mogłam zrobić. Nie chciałam także skorzystać z usług stomatologa, ponieważ jest to dość drogie przedsięwzięcie. Stosuję ten proszek już od 2 lat, jest to moje czwarte opakowanie. Muszę się przyznać że nie jestem w tym systematyczna. Produkt pomógł zlikwidować żółty nalot po fajkach. Przy używaniu go systematycznie np. 2 razy dziennie potrafi dobrze rozjaśnić zęby. Jest to chyba jedyny produkt który dał radę, wcześniej stosowałam paski wybielające lecz powodowały nadwrażliwość. Teraz korzystam z proszku i zestawu LED od cocoglama to idealne połączenie. Trzeba uważać jednak na podróbki które są łudząco podobne do tego produktu a nie przynoszą zamierzanego efektu a jedynie psują szkliwo.

Mój uśmiech lubi coco glam

Od prawie dwóch lat noszę aparat ortodontyczny. Kolor moich zębów na tym mocno ucierpiał. Chciałam wrócić do bieli sprzed aparatu. Dzięki coco powoli mi się to udaje.
Mamy tutaj do czynienia z czarnym proszkiem - węglem aktywnym. Wg producenta jest to naturalny sposób przywrócenia bieli zębom.
Wilgotkna Szczoteczkę moczymy w proszku, myjemy 3 minutki, potem 2 trzymamy jeszcze te czarna mąż na zębach. Potem płuczemy woda i normalnie myjemy żeby. Efekt właściwie widoczny po 1 użyciu. Może wynika to z tego że nagle z czarnych zębów mamy białe.
Ponadto producent zapewnia że węgiel chroni przed próchnica, nieświeżym oddechem i chorobom dziąseł. Tego jeszcze nie jestem w stanie stwierdzić. Bielszy uśmiech natomiast potwierdzam.
Jest jeden minus. Nie róbcie tego już w ciuchach wyjściowych. Bedzjecie cali w czarnych kropkach. Ja po myciu węglem jestem brudna, mam brudna twarz a umywalka jest w tragicznym stanie. Moje dłonie też są czarne. Ale coś za coś.
Ja polecam i kupię kolejne opakowania.
Produkt jest bardzo wydajny. Używam go codziennie na wieczór.

coco tak!

Jestem maniaczką past wybielających,ale proszek Coco glam bije wszystkie. Produkt bardzo wydajny, napewno starczy na długo, a efekt super. Owszem, trochę śmieszne uczucie, kiedy w buzi "robi się czarno" i trzeba liczyć się z większymi zabrudzeniami po szczotkowaniu. Mnie to nie przeszkadza, używam proszku zawsze wieczorem na szczoteczkę soniczną, po uprzednim użyciu pasty i jestem bardzo zadowolona! Uzyskuje się w szybkim czasie wybielenie, a co najważniejsze - produkt naturalny. Bardzo polecam!

to działa

proszek używałam przez ponad 10 dni i okazał się strzałem w dziesiątkę jednak nie jest to mocny środek ponieważ jest naturalny
moje zęby stały się bielsze po kilku aplikacjach ale już po pierwszym użyciu było widać poprawę

Nienajgorszy

Środek do wybielania zębów w wygodnym opakowaniu, łatwo sie go używa, aplikuje i zmywa. Zęby są lśniące, czyste, po czasie nabierają ładnej barwy. Jednak na dłuższa metę wywołuje podrażnienia i krwawienia dziąseł - niszczy szkliwo (ściera je)