Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem

Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem

Pojemność 1 szt

Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem rozjaśnia przebarwienia szkliwa. Umieszcza się go w indywidualnie dopasowanych aplikatorach i używa do momentu uzyskania pożądanego poziomu wybielania. Lata badań klinicznych dowiodły, iż jest to produkt zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.

Aktywnym składnikiem w żelu Biała Perła jest nadtlenek karbamidu. Ta sama formuła używana jest w profesjonalnych gabinetach dentystycznych na całym świecie. W momencie ścisłego kontaktu z zębami nadtlenek karbamidu jest przekształcany w tlen, który usuwa zabrudzony organiczny nalot z zębów, a struktura zębów pozostaje nienaruszona.

Wybielający żel stomatologiczny do zębów Biała Perła doskonale usuwa przebarwienia powstałe podczas palenia papierosów, picia kawy i herbaty. Wzmacnia szkliwo zębów i zabezpiecza je przed próchnicą. Do opakowania dołączona jest skala bieli zębów.

• woda,
  • kwas poliakrylowy,
  • Triethanolamine,
  • Propylene Glycol,
  • ester metylowy kwasu p-hydroksybenzoesowego,
  • Menthol,
  • 10% nadtlenek karbamidu,
  • fluorek sodu

Biała Perła

Po wykorzystaniu żelu mam dość niejednoznaczne odczucia. Z jednej strony widzę efekt, ale z drugiej nie jest on powalający. Wobec tego jestem zadowolona, że produkt nieco wybielił moje zęby, ale spodziewałam się po nim czegoś więcej. Ponadto mam wrażenie, że moje zęby po jego stosowaniu stały się bardziej wrażliwe. Uważam, że jak na ten efekt cena jest wygórowana.

Delikatne rozczarowanie

Produkt kupilam z mysla o tym, ze bedzie mial lepszy efekt niz Biala Perla Jutro Impreza (pierwotna forma) ktora dzialala swietnie. Niestety po uzyciu tego produktu zgodnie ze wskazowkami nie widzialam duzych efektow. Rozczarowal mnie dosc bardzo, bo mialam o wiele wieksze oczekiwania, jego cena tez jest wysoka w porownaniu z cena produktu wymienionego powyzej.

Działa!

Żel ten stosowałam jakiś czas temu. Jego działanie to wybielanie zębów i w moim przypadku się to sprawdziło. Żel ma ohydny zapach i smak, ale to co miał zrobić to zrobił. Bardzo fajnie wybielił zęby efekt utrzymywał się jakiś czas. Jako wadę uważam lekko bolące zęby po używaniu tego żelu stały się one bardziej wrażliwe na zimne i ciepłe rzeczy,

Rozjaśniło, ale nietrwale

Produktu użyłam raz, przez 10 dni dwa razy dziennie. Skutków ubocznych nie zauważyłam, ale olśniewającej bieli też nie. Swoje zęby mam naturalnie żółte, bardzo mocne i zdrowe, ale dlatego trudno jest je wybielić domowymi sposobami. Niestety, nie był to bardzo trwały efekt, nikt też nie zauważył zmiany oprócz mnie. Powiedziałabym, że raczej zęby były lepiej "doczyszczone" niż wybielone. Białą Perłę oceniam na plus bo faktycznie rozjaśniła mi zęby i chyba na więcej nie mogłam liczyć.

no wybieliło

Używałam ten i taki, który trzeba było używać przez trzy tygodnie. Oba wybieliły, jednak ta formuła zadziałała gorzej. Niestety nie wiem, jak to działa na szkliwo zęba. Muszę spytać dentysty. Przez miesiąc były wybielone po tej formule, a po tamtej 3 miesiące.

Używa produktu od: próbka

Naprawdę działa.

Moim zdaniem system jest świetny. W moim przypadku już po pierwszym użyciu zadziałał. Przyznam, że kupiłam go z głupoty. Mam z natury bardzo białe zęby, ale jak to się mówi dasz palec wezmą całą rękę.. mimo wszystko i tak zauważyłam różnice. A w kwestii uśmiechu jestem bardzo wybredna. Jedyne co mi nie pasowało to uczucie dretwości w buzi. Ale warto to przecierpiec. Ząbki są białe a efekt utrzymuje się do kilkunastu miesięcy. Pod warunkiem oczywiscie że kurację przejdziemy systematycznie.

Przeciętny w porównaniu do konkurencji

Szczerze mówiąc nie zauważyłam większych efektów po stosowaniu tego produktu, myślałam, że po jakimś czasie zaczęło działać, ale efekt jakby ustał, wybieliło o pół odcienia i tak się utrzymywało do końca stosowania produktu, po przerwaniu "kuracji" zęby po tygodniu wyglądały tak, jak przed używaniem tego produktu.

Kilka lat temu kupiłam go za bodajże 89/90 zł.. To była dla mnie tragiczna cena ale bardzo chciałam..coś poprawić.
Kompletnie żadnego działania, nawet nie czułam że moje zęby są czyste.
Jestem bardzo zawiedziona i przykro mi, że dałam się nabrać.
Nie pamiętam, czy zęby pogorszyły się w stanie zdrowotnym.. Ale to możliwe.

nie jestem zachwycona!

Kupiłam ten produkt bo opinie miał świetne na internecie a ja chciałam wybielić swoje zęby
Produkt stosowałam 12 dni a nie jak producent każe 10 dni.
Nakładałam go 2 razy dziennie. Najpierw myłam specjalną pastą zęby potem na nakładaki silikonowe dawałam żel wybielający i trzymałam tak ok 15 minut a na sam koniec aktywator w pędzelku.
Smak żelu był straszny! Niekiedy go połykałam bo trudno aplikatory utrzymać te kilkanaście minut w buzi. W momencie wybielania starałam się nie pić koloryzujących napojów, kawy (jedynie czasem przez słomkę)
Po 12 dniach kolor nieco się polepszył ale było to minimalne! może o pół tonu jaśniejsze zęby... nie jestem tego zadowolona , bo za dużo było z tym ,,zabawy'' a mały efekt....
słyszałam że te krótsze wersje są lepsze ..nie wiem może kiedyś spróbuję!

Taki sobie

Produkt jest dobry, po prawie tygodniu stosowania widzę zmianę. Na pewno nie da takich świetnych efektów, jak profesjonalne wybielanie, ale polecam dla każdego, kto chce sobie rozjaśnić choć minimalnie ząbki. Troszkę chemiczny,dziwny smak, który mi dość przeszkadza, również dobrze oczyszcza ząbki.

+/-

Żel wybielił zęby, ale nie dokończyłam kuracji zalecanej przez producenta, bo zaczęły mnie boleć zęby. Stały się strasznie wrażliwe, szczególnie przy jedzeniu owoców, piciu ciepłych czy zimnych napoi. Musiałam ją odstawić i nie zużyłam opakowania do końca.

Dobrze się zapowiadał, ale niestety...

Moim zębom daleko do śnieżnej bieli, głównie przez papierosy, dlatego skusiłam się na wybielanie formułą 10-dniową Biała Perła.
Zakupiłam zestaw - 60 zł.
Dopiero przy pierwszym zastosowaniu zaczęłam czytać opinie, ale pomyślałam, że jednak spróbuję.
Z ukształtowaniem aplikatorów nie miałam problemów. Dwa razy nagrzewałam, trochę przycięłam. Z pozostałymi punktami rówież bezproblemowo.
Wszystko było ok. do 4 aplikacji (a według ulotki formułę miałam stosować 2x dziennie przez 10 dni po 10 minut). Zauważyłam, że na dziąsłach porobiły mi się bolące ranki, zęby stały się tak jakby "kruche" - jak po wypiciu dużej ilości coli.
Dziąsła pulsują i mam wrażenie jakbym ciągle miała aplikatory w ustach.
Nawet nie przeszkadzał mi ślinotok i wyciek żelu z aplikatorów. Ale niestety te ranki i kruche zęby. A stosowałam tylko 1,5 dnia... Jednak nie będę ryzykować.