Blend - a - med, Inspired By Nature, Siła oceanu & minerały

Blend - a - med, Inspired By Nature, Siła oceanu & minerały

Przez miliony lat wody mórz akumulowały wartościowe minerały, stając się bezcennym źródłem siły i zdrowia. To zainspirowało do stworzenia nowej pasty Blend-a-med Siła oceanu + minerały która pomaga wzmocnić zęby. Pasta zawiera 0,321% fluorku sodu o działaniu przeciwpróchniczym oraz krzemionkę.

Aktywny fluor wspomaga naturalne działanie wapnia i pomaga wzmocnić szkliwo.

Niesmaczna

Pasta jak pasta,myc myje,ale swiezosci nie zapewnia,jest zbyt delikatna..no i ten smak..pare myc ok,ale po dluzszym stosowaniu mialam mdlosci jak tylko poczulam ten smak..ble to samo tyczy sie cytrynowej pasty z te serii.

Używam tego produktu od:kiedys uzylam

Średniak

Nie przepadam za tym wariantem, wolę pasty Blend-a-med + White lub Calci-Dent. Ostatnio kupiłam go przez przypadek, bo zmieniła się szata graficzna i nie zdawałam sobie sprawy, że to ta sama "niesmaczna" pasta w nowej odsłonie ;) Smak ma nieciekawy, tu zgodzę się z większością, faktycznie coś na kształt... kamfory. Ale prócz tego jest również mięta i to ją czuć w ustach po szczotkowaniu, dziwny posmak znika. Nie należy do past mocno pieniących się, ale oczyszcza w miarę dokładnie, odświeża, poza tym jest wydajna. Raczej nie kupię ponownie, chyba, że znów się pomylę ;)

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2-3

* *

W życiu bym nie powiedziała, że będę na wizażu oceniać pastę do zębów. No to ta w porównaniu z innymi pastami blend-a-med jest jakaś taka dziwna. Owszem, dobrze się pieni, zmywa różne osady, pomaga walczyć z próchnicą, ale co z tego, gdy ma jeszcze smak, wspominany już wiele razy. I naprawdę, nie sposób nie czuć go, gdy ma się w ustach ów specyfik ;)

Nie kupię jej więcej ze względu na zapach i smak.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Kiepska.

Nie daje uczucia odświeżenia,nie zabija "porannego oddechu",słabo się pieni. Właściwie nie zauważyłam żadnych plusów z jej używania. Nie polubiłam jej,nie powtórzę zakupu...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

dziwna

nie wiem czemu jej smak kojazy mi sie z kamfora albo jakims olejkiem eterycznym-wydaje mi sie na 99% ze ten olejek w smaku to ... olbas oil-kiedys uzywalam tego na katar:)
dziwna w smaku momentami mam wrazenie ze jest slodka.
pierwszy raz uzywajac tej pasy skrzywilam sie.
wiem ze przez ten smak jej nigdy wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Może być

Dobrze, że jest przeciwpróchnicza i ma tą krzemionką, może właśnie przez to jest po wzięciu do ust tak nieprzyjemna i niesmaczna. Choć wygląda dość estetycznie: biała z niebieskimi drobinkami. NIe skreślę jej całkiem za ten smak bo podobny ma płyn do płukania jamu ustnej Listerine (zielony) który jest okropny, a niesamowicie skuteczny. Poza tym nieźle się pieni nawet gdy użyję odrobiny (szalenie wydajna), a po chwili nieprzyjemny smak mija i ostatecznie pozostaje przyjemny zapach z ust - wiem bo używam z moim chłopakiem dlatego czuję jej zapach :)
Ogólnie może być, ale nie sądzę abym jeszcze ją kupiła, bo są skuteczniejsze i smaczniejsze.
Używam tego produktu od:kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego gigantycznego 125ml + 50 ml gratis

Dobra

Lubię tą serie past Blend-a-med. Chociaż najbardziej przypadła mi do gustu cytrynowa ta też jest niczego sobie.
Dobrze się pieni, odświeża .Cóż chcieć więcej?

Muszę także zaznaczyć,że do dentysty chodze raz na pół roku/rok i mam bardzo mało ubytków.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:3-4

smak różowej orbitki

Smak tej pasty jest co najmniej kontrowersyjny-mi przypomina różową orbitkę,ale stwierdzenie jednej z moich przedmówczyń, ze przypomina proszek do prania, też nie jest dalekie od prawdy.
Przez ten smak nie czuję żadnego odświeżenia, chciałabym wręcz jeszcze raz myć zęby.
Co do właściwości przeciwpróchnicznych, to trudno mi takowe sprawdzić :P

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 x 175ml

podoba mi się

pożyczyłam ją bedąc i TZ i na drugi dzień poszlam kupić.jak dla mnie bardzo dobry produkt.
+smak pasty,bardzo go lubie
+dobre odświeżenie,chociaż mogłoby trwać dłużej
+dobrze sie pieni i czysci

-mało wydajna szybko sie skonczyla

myśle ze będę często powracac do tej pasty,jedna z lepszych jakie miałam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

ten smak... :)

Co jakiś czas kupuję inne pasty i raz nmatrafiłam na tą :) Nie wiem czemu, ale dosyć szybko ją zużyłam :( i za to odejmuje jedna gwiazdkę :D smak - mniamm kocham takie :) działanie - wspaniale oczyszcza i byłby to mój KWC, gdyby był wydajny, choć już nie opamietam czy byl wydajny czy nie, ale wiem ze szybko sie skonczyl, moze to dlatego ze bardzo polubilam ta paste i jej smak :D

Używam tego produktu od: używałam kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

Bardzo fajniuśka:)

Do Tusia: a czy ty kiedykolwiek jadłaś proszek do prania;)???hehehe.Ta pasta bardzo mi odpowiada.
Przedstawie listę zalet:
+fajny smak ( przypomina mi gumę do żucia z Ameryki - Winterfresh, którą dostałam w prezencie, jednak nie smakuje tak jak ta z Polski!!!!)
+lekko wybiela(niestety bardzo żółtych zębów za Chiny nie wybieli, widziałam efekt na mojej koleżance)
+ma bajerowe granulki, które cieszą oko:)
+i superowe muszelki na opakowaniu, to mnie zachęciło do zakupu!!!!
Jednak jest jeden minus:
-na krótko odświeża.
Jednak pasta warta wg mnie swego zakupu!!!!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Granulki są ok

Nie wiem czemu sie tak bardzo smak tej pasty nie podoba mojej poprzedniczce.Chyba jest to sprawa indywidualna.Smak bardzo mi się spodobał,bo jest nie ostry,nie nachalny.Ma róniez śliczne,dwukolorowe granulki które dobrze czyszczą zęby.Wolę jednak pasty wybielające,ale może wrócę do tej pasty.

Używam tego produktu od:niedawna