Garnier, Fructis Style, Milk Smoothing Frizz Control (Mleczko wygładzające- stara wersja)

Mleczko silnie wygładzające, ma kontrolować nadmiar objętości i niepożądane loczki. Zawiera mikrowoski z owoców, które zmiękczają włos, ułatwiając panowanie nad nim.

Przeciętniak

Przeciętne mleczko wygładzające włosy, faktycznie wygładza włosy, jeżeli do tego wysusze je suszarką po użyciu tego mleczka to są bardzo prast :))
Jednak cudów nie ma i efektu prostownicy też nie :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

ok:)

Na moich wlosach efekty były widoczne, ponadto ułatwialo rozczesywanie :) Ale z natury mam zdyscyplinowane włosy...:) Teraz używam mleczka z nivea wyg;adzajacego i jest duzo lepsze...w szczegolnosci zapach...bo ten garnierowski...po pewnym czasie ma sie juz go dość... Ale napewno wlosy lepiej wygladaja gdy uzwa sie tego mleczka....niz bez:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:wiele

dziadostwo

Kupiłam zachęcona opisem na opakowaniu jak tylko pojawił się na rynku (kilka lat temu). Oczywiście zawiodłam się srodze: w ogóle nie pomógł moim włosom - puszyły się tak jak przedtem, a do tego preparat bardzo je obciążał (dlatego nie jestem fanką kosmetyków bez spłukiwania...) Podsumowując - użyłam dosłownie kilka razy i wyrzuciłam. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

bez zachwytów

Mam mleczko w nowej wersji, niby chroni włosy przed wpływem wigoci.;) Moja koleżanka używa tej troszke starszej wersji (mocnej) i bardzo ją sobie chwali. U mnie sprawdziło się tak sobie. Z lekka ułatwiło prostowanie. Troszke obciążyło włosy. Sianko delikatnie mniejsze. To tyle. Bez zachwytow. Za każdym razem używam go więcej i więcej, bo w małych ilościach się nie sprawdza. Ogólnie nie kupie więcej, będę szukac czegoś innego...

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:

Strata pieniędzy ...

To mleczko w ogóle nie wygladziło mojego puchu, wręcz pzeciwnie jeszcze bardziej spuszył moje włosy i wyglądałam jak wiedźma :/ żałuje tylko tych 14 zł i tego, że mam kolejny kosmetyk który ma "rzekomo" wygładzić moją czuprynę ... co to to nie !

Jedyny plus to ładny świeży zapach :D

Używam tego produktu od:3 myć włosów ...
Zużyłam jakieś 6 aplikacji z pudełeczka xD

dawno temu z braku laku

Zuzylam z 3-4 opakowania
Pare lat temu nie bylo lepszego wyboru. Mleczko jest lekko "gumowe" a przez to dla mnie oblesne. Mozna nim było "zbić" fryzure i naciagnaąć jakieś loczki tak aby sie nie podnosily. To tak bardziej estetycznie wtedy polamanie wlosy sie prezentowały. Ale ogolnie zle go wspominam wlasnie za to uczucie "gumowych" wlosow, zapach fructisa wogole nielubie i nigdy nie lubilam, to zielone opakowanie tez mnie draznilo :) Produkt w 1/5 byl nie do wydobycia bo pompka juz nie łapała produktu. Oraz co najwazniejsze zero pielegnacji i ochrony. Teraz sa o wiele lepsze produkty:)

Używam tego produktu od:dawnoe
Ilość zużytych opakowań:3-4

Niezły

Wciąż szukam preaparatu, który skutecznie prostowałby włosy, ale zaczynam wątpić czy uda mi się go znaleźć. Mleczko wygładzające Fructis daje włosom ładny zapach i bardzo ułatwia ich rozczesywanie po umyciu. Jednak efekt kompletnego wygładzenia daje tylkow połączeniu z prostownicą.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

to nie to

Więc kupiłam to mleczko ponieważ mam włosy suche,szorstkie i trudne do ułożenia.Poza tym skręcały mi się w jakieś niesforne loczki.Oczywiście jak zwykle się POMYLIŁAM.Pierwsza aplikacja może i przyniosła jakieś rezultaty wygładzenia,ale chyba za dużo nałożyłam bo moje włosy wydawały się maksymalnie obciążone i tłuste.Kolejnym razem nałożyłam mniej ale za to nie było żadnego efektu.Totalnie nic a nic.Bardziej działa na mnie zwykła maseczka regenerująca niż to mleczko.Minusem pewnie nie dla mnie ale jak i dla wszystkich posiadaczek tego mleczka jest fakt,że włosy na drugi dzień są już przetłuszczone.Nie polecam dla kobiet z bardzo przesuszonymi włosami które myślą że mleczko Fructisa zapewni im gładkość i miękkość.

niezły

Używam tego mleczka od 3 tygodni, co prawda nie prostuje włosów tak, jak bym chciała, ale nie trafiłam jeszcze na taki kosmetyk, który by idealnie wyprostował moje włosy. Ten nie dość, że ślicznie pachnie, to jeszcze całkiem nieźle prostuje! w połączeniu z prostownicą efekt jest super :)

zero efektów

Pierwszą i chyba jedyną zaletą tego mleczka jest zapach. I w zasadzie tylko dla niego dalej od jakichś dwóch lat męczę nim czasami włosy. Z drugiej strony szkody włosom nie robi. No, ale efektów też nie daje. Ja mam z natury sianowate i puszące się, sztywne włosy i w zasadzie mało co daje sobie z nimi radę. To mleczko nie robi z nimi nic. Zero wygładzenia, zero nabłyszczenia. Czasami wydaje mi się że odrobinę zmiękcza moje włosy, ale to i tak nie przynosi efektów wizualnych i sądzę, że to raczej coś w stylu "jeżeli sobie coś wmówisz to tak będzie".
Mleczko trochę obciąża włosy, które w skutek tego szybciej się przetłuszczają.
Denerwuje mnie używanie mleczka, które nie dość, że nie sprawia że moje włosy są ładniejsze, to nawet nie ma żadnych właściwości pielęgnacyjnych. Nie kupię więcej.

czy to żart?

mialam kiedys manie na punkcie 'ulizywania' i prostowania moich kreconych wlosow.. potem bardzo je polubilam takimi jakie sa i cale szczescie bo nie musze sie mordowac z produktami takimi jak to mleczko :D :D :D

jest po prostu OKROPNE!!!!
potwierdzam poprzednie opinie ze do kreconyh wlosow wogole sie nie nadaje!

ale malo tego ze jest nieskutecznie to jeszcze okropnie dziala na wlosy! skleja, matowi, nie mozna ich uczesac, to jeden z najgorszych kosmetykow do stylizcji jakie mialalm.

Klops

Znowu kosmetyk, którego producent nie za bardzo wiedział, do czego ma on służyć. Jako rzecz do modelowania-beznadziejny, włosy ciężkie i lepkie, strasznie długo sie suszy, a efekty mizerne. Kiedy wkurzona zmyłam toto z głowy samą wodą, okazało się, że włoski całkiem, całkiem... Czyżby to była odżywka w przebraniu??