Adidas, Tropical Passion EDT

Adidas, Tropical Passion EDT

Energetyzujący tropikalny koktajl owocowo-kwiatowy idealny na upalne dni i gorące noce.

Nuty zapachowe: cytrusy, kwiat pomarańczy, kwiat magnolii.

orzeźwiająco cytrusowy

Zapach na lato. Ale widzę w nim raczej energiczną nastolatkę niż dojrzałą kobietę. Toteż dostała go ode mnie taka osoba. Średnio trwały, ale za to bardzo wydajny. Orzeźwiająco owocowy. Słodki, choć nie przesłodzony. Lekki i świeży. Ładne i wydajne opakowanie, choć są problemy ze zdjęciem nakrętki (chyba u wszystkich perfum z tej serii). Dobra jakość za niewielką cenę.

Używam tego produktu od: kupiłam 2 miesiące temu, i dałam w prezencie

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

rewelacyjny!

jest rewelacyjny. zapach bardzo mi się spodobał. co najlepsze jest bardzo trwały. cena tez bardzo mi odpowiadała. wystarczył mi naprawdę na długi okres a używałam go codziennie. przypomina mi wakacje!

Używam tego produktu : wiosna 2010

Ilość zużytych opakowań: jedno, 30 ml

ŚWIETNE !

Lubie je ;D Mają ładny zapach kojarzący się z wakacjami :) Dostałam je dwa miesiące przed wakacjami , a przez nie nie mogłam się ich doczekać ;) Długo pozostają :)

Używam tego produktu od: kwietnia 2010
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Tymbark:)

Słodki i cytrusowy zarazem. Kojarzy mi sie z jakims napojem orzezwiajacym. Jezeli go kupicie,nie pozalujecie,ale tez cudem nie jest.Jak to adidas-nie ma wrogów, ale jego zapachy są "ladne" Lepszy juz jest ten czerwony adidas. Mam go juz miesiac,uzywam od czasu do czasu.Chyba wiecej go nie kupię.
Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

Mój.Tylko mój.:)

Taki rzeczywiście i kwiatowy,i owocowy.Nie lubię \świeżych\ zapachów.On ma taką jakby małą nutkę:)Idealny na lato.Dla nastolatki.Zakochałam się w nim od pierwszego wąchnięcia:)Flakon OK.Jest prosty i nieprzesycony jakimiś zbędnymi dodatkami.Sam nawet jego kolor wskazuje na energicznych zaoach:)

Używam tego produktu od:2/3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/5 50ml

super, ale mógłby być trwalszy

Lekki, słodkawy zapach w którym zakochałam się od pierwszego psiknięcia ;D (mój chłopak też...;))
Jedyny minus - nie utrzymuje się zbyt długo na ciele, a przynajmniej traci na intensywności.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:1.5

OK

Bardzo ładny zapach, idealny na lato, spodobał mi się od razu i często po niego sięgam. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że zapach jest nietrwały... Jednak mimo wszystko podoba mi się i kiedy skończy mi się, będę chciała kupić następny flakonik.

nietrwały

przyjemny zapach na lato, przypomina mi mieszankę
limetki, passiflory, mango, kokosu, papai, banana..i innych tropikalnych owoców. producent napisał tylko trzy nuty zapachowe ale jak dla mnie tropical passion pachnie właśnie co najmniej kilkoma egzotycznymi owocami. olbrzymi minus za trwałość, można psikać się nim kilkanaście razy dziennie i tak znika w przeciągu paru minut.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo przyjemny zapach :)

Szukałam świeżego, lekko cytrusowego zapachu i ten bardzo przypadł mi do gustu. Moim zdaniem idealny na letnie dni. Opakowanie niczym się nie wyróżnia, zapach nie utrzymuje się bardzo długo ale mimo to odpowiada mi on :)Używam tego produktu od:miesiąca

Niezbyt.

<--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE>

słaby :&lt;

Kupiłam go bo na początku bardzo mi sie podobał, z czasem jednak zapach zaczął mnie drażnić...Ale to tylko pół problemu, gdyż główny stanowi nietrwałość zapachu! Perfuma za 10 zl kupiona na targu trzyma sie znacznie dłużej! Adidas mnie bardzo zawiódł, myślałam że te pieniądze nie będą wyrzucone w błoto...Myliłam sie.

TROPICALne cuuuudo ;D

Idealny!
Świeży, cudowny, radosny zapach..
Świetny na lato, ale i na chłodniejsze dni, gdy zatęsknimy za upałami.. ;)
Żałuję, że jest tak nietrwały.. :(
Na ubraniu, owszem trzyma się,ale na skórze nie za bardzo..
Ale mimo wszystko go kocham ;D

Polecam miłośniczkom owocowych i śweżych zapachów ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka ;)