Dermaglin, Maseczka na biust ujędrniająca i regenerująca

Dermaglin, Maseczka na biust ujędrniająca i regenerująca

Receptura bazuje na słynnej zielonej glince kambryjskiej, bogatej w minierały (zawiera m.in krzem, wapń, selen, potas, magnez). Oczyszcza, pielęgnuje, wygładza skórę, zapewnia jej gładkośc i jędrnośc, minimalizuje rozstępy.

kosmetyki do pielęgnacji biustu
napinające, modelujące, ujędrniające
hipoalergiczna
w słoiku

Maseczka ujędrniająca

Pierwszy raz sięgnęłam po ten produkt po ciąży i szybko przywrócił skórę moich piersi do jędrności, piersi stały się znów jędrne i kształtne. Przy regularnym stosowaniu maseczka ta na prawdę działa cuda, do tego skład oparty na zielonej glince kambryjskiej i olejku z pomarańczy, który jest bezpieczny dla tak wrażliwej okolicy. Forma maseczki świetnie wpływa też na okolicę dekoltu: wygładza ją i dogłębnie odżywia. Na pewno wrócę do tego produktu, bo działa oszałamiajaco.

Maska na biust

Użyłam ostatnio pierwszy raz tej maski, ponieważ lubię produkty marki Dermaglin. Działanie było dość ciekawe, piersi po użyciu były bardziej jędrne, twarde. Bardzo fajne uczucie.

Ujędrnienie biustu

Ładnie napina i ujędrnia. Piersi wydają się w być w dużo lepszym stanie. Bardzo dobry produkt, niska cena, dobra dostępność. Mam wrażenie że piersi wizualnie są większe.

Ujędrnienie

Po odchudzaniu niestety moje piersi tak planie nie wyglądały . Tak więc pomyślałam a dlaczego by nie spróbować jakiś specyfików. Ale nie chciałam kupować kiepskiej jakości kosmetyków dlatego wybrałam ta maskę i jest naprawdę dobra. Mój biust wygląda o niebo lepiej.

Maseczka na biust ujędrniająca i regenerująca

To pierwsza maseczka ujędrniająca biust, którą przetestowałam. Maseczka ta regeneruje i odmładza skórę. Zawarte w składzie proteiny jedwabiu zapewniają prawidłową elastyczność i jędrność. Piersi stają się bardziej pełne i jędrne. Ta maseczka to zupełna nowość dla mnie, ponieważ nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu produktów do biustu. Coś nowego i bardzo fajnego. Polecam z całego serca! :)

Wykorzystała: kilka próbek

Piękniejszy biust

Warto dbać o całą swoją skórę nie tylko na twarzy.
Maska odświeża skórę rozjaśnia . Polecam każdej kobiecie ponieważ warto po tylu godzinnym noszeniu biustonosza przyda się coś regenerującego naszym piersiom.

Wow

W ogóle się nie spodziewałam, że zakupię taką maseczkę, bo średnio wierzyłam w działanie jakichkolwiek produktów dotyczących celulitu, ujędrniania itp. Jednak nie żałuje, maseczka co prawda po kilku użyciach (bo wiadomo że efekty nie przyjdą od tak) niweluje rozstępy i podrażnienia. W momencie, kiedy jest nałożona na skórę piersi jest bardzo przyjemne uczucie odprężenia po całym dniu noszeniu biustonosza. Na pewno do niej wrócę, bo jest zaskoczeniem i to bardzo miłym ;)

Ujędrnia

Maseczka na biust to kolejne zaskoczenie! Jeszcze większym zakończeniem jest jej działanie. Jak ona naciąga i świetnie działa na rozstępy. Bardzo polecam wam kobietki. Warto raz w tygodniu poświęcić na nią chwilę ????

NAJLEPSZE

Maske odkryłam już jakiś czas temu. Zaczęłam ją stosować raz w tygodniu i po niedługim czasie zobaczyłam efekty. Moje partie ciała na które nakładam produkt stały się o wiele jędrniejsze. Od niedawna zaczęłam stosować 2 razy w tygodniu i moja skóra jest naprawdę w doskonałej kondycji. Jest maksymalnie nawilżona, ujędrniona a jakiekolwiek znaki cellulitu znikają raz dwa !

Ulga dla biustu

Po ciąży ciało bardzo się zmienia, dlatego też sięgnęłam po tą maseczkę. Mam duże rozstępy raz, że szybko dorastałam dwa, że zmieniły mi się piersi po ciąży i po karmieniu. Maseczka nie tyle co daje efekty, ale jest dużą ulgą. Po całym dniu noszenia biustonosza na prawdę piersi są obolałe i zmęczone, a maseczka skutecznie je regeneruje i daje im odpocząć.

Ujędrnianie piersi

Kupiłam maskę z ciekawości. Po kilku aplikacjach ( użyciach) widać efekty. Jestem świadomą kobietą i wiem że magicznie moje piesi po ciąży nie staną się ponownie idealne jak kiedyś i że żadna maska do tego nie doprowadzi, ale jestem zadowolona z działania tej maski. Czuję się lepiej ze sobą. Fajnie że przede wszystkim maseczka jest bardzo naturalna. Nie dostałam żadnego podrażnienia, ani uczulenia.

Uczula

Zakupiłam tą maskę zachecona jej ceną, a raczej prze-ceną w rossmanie. Nie przeszkadza mi jej specyficzny zapach, ani konsystencja czy kolor. Natomiast byłam ogromnie zaskoczona, kiedy po zmyciu skóra zamiast być nawilżenia, ujędrnienia i podniesienia biustu zobaczyłam speczonego raka. Moja skóra wyglądała jakby była przypalana zywym ogniem. I uczucie pieczenia na skórze.
Zaskoczona byłam niezmiernie, bo jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby krem, balsam, maska czy jakikolwiek kosmetyk mnie uczulił. Nawet fabry do włosów, które sa totalną chemią mnie nie uczulają. Niewiem w takim razie co w tym jest...

Musze dodać, że jak już uczulenie zeszło to faktycznie mogę powiedzieć, że rozjaśnił i zminimalizował rozstępy. NIC poza tym.
Dla pewności próbowałam jeszcze kilka razy i za każdym razem odczyn alergiczny był coraz bardziej nasilony.

A na marginesie zupełnie dodam, że glinka ma to do siebie, że NIE WOLNO DOPUSCIĆ DO JEJ ZASHCNIĘCIA, bo na sucho traci swoje właściwości (czego producent nie podaje w instrukcji obsługi)

Używam tego produktu od: 2 mc