Facial, Advanced Cleansing System, Cleansing Brush for Face, Hands & Body RH-0151 (Wielofunkcyjna szczoteczka pielęgnacyjna do twarzy, dłoni i ciała)

Pojemność 1 szt

Wielofunkcyjna szczoteczka pielęgnacyjna do twarzy, dłoni i ciała z serii Advanced Cleansing System. W zestawie znajdują się: szczoteczka, 4 wymienne końcówki o różnych funkcjach (do mikrodermabrazji, oczyszczania twarzy, masażu i pielęgnacji paznokci). Zasilana bateriami AA.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Nowy wymiar pielęgnacji

Szczoteczkę dostałam w prezencie urodzinowym i od tego czasu się z nią nie rozstaję, był to chyba najbardziej udany prezent a moje osobiste odkrycie. Od dawna czaiłam się na szczoteczkę z Rossmanna, ale ta uważam, że również jest bardzo dobra i ma więcej funkcji - można jej używać do twarzy, ciała i dłoni.

OPAKOWANIE

Szczoteczka zapakowana jest w plastikowy kartonik zawierający jej opis i instrukcję obsługi. Wizualnie jest bardzo przyjemny dla oka. W środku znajdziemy plastikową wkładkę z końcówkami i szczoteczką. Szczoteczka jest wykonana w całości z plastiku, zasilana zaś bateriami AA najzwyklejszymi za parę złotych. Niestety nie wiem, czy można dokupić do niej końcówki, bo nigdzie jej nie spotkałam stacjonarnie, w internecie też nic nie wiadomo o tym modelu. Szczoteczka jest dobrze wyprofilowana, idealnie leży w dłoni. Posiada przycisk włączający oraz przycisk zmieniający tempo obrotów.

KOŃCÓWKA ZE SZCZOTECZKĄ

Bardzo miękkie włosie nie drapie skóry jak np. w przypadku szczoteczki do twarzy z Rossmanna, która dla mnie była nieco za ostra. Używam jej do codziennego oczyszczania twarzy, a na większych obrotach do wykonywania peelingu. Świetnie współgra z każdym żelem jakiego używałam, sprawia, że bardziej się pieni i lepiej oczyszcza. Sprawdza się bardzo dobrze w obu funkcjach.

SZCZOTECZKA DO MIKRODERMABRAZJI

Ma formę miękkiej gąbeczki i jeśli liczymy na głęboki peeling , który sugeruje nazwa, możemy się zawieść. Końcówka jest bardzo delikatna i sprawdzi się do codziennego mycia twarzy (używam zamiennie ze szczoteczką). Bardzo przyjemnie masuje twarz, to uczucie jest po prostu wspaniałe, mogłabym wykonywa oczyszczanie twarzy przez dłuższy czas.

KOŃCÓWKA DO MASAŻU

Ta końcówka posiada 4 kuleczki-wypustki, dzięki czemu można wykonywać nią masaż twarzy i ciała. Kuleczki są wykonane z plastiku, niemniej jednak ich nacisk na skórę nie jest mocny, a sam masaż przyjemny. Idealny po ciężkim dniu pracy lub gdy chcemy się relaksować.

KOŃCÓWKA DO POLEROWANIA

To chyba najsłabszy element tej szczoteczki. Owszem wykonuje polerowanie, ale główka szczoteczki wykonuje jedynie ruchy wokół własnej osi, końcówka jest płaska i ciężko jest idealnie wypolerować płytkę paznokcia czy po prostu końcówki. U mnie się nie sprawdziła i używam jej najrzadziej.

Ogólnie, bardzo polecam to urządzenie, warto w nie zainwestować.