Johnson's, Nawilżający żel pod prysznic z olejkiem migdałowym

Johnson's, Nawilżający żel pod prysznic z olejkiem migdałowym

Szybko zapewnia komfort skórze. Stanowi pierwszy krok, aby zwalczyć 3 oznaki suchości skóry: zmniejszyć uczucie ściągnięcia, zmniejszyć łuszczenie, przywrócić świeżość matowej skórze.
Zastosowana formuła łączy wyciąg z olejku migdałowego, naturalne substancje nawilżające i odżywcze oraz odrobinę oliwki. Ma delikatny zapach i jedwabistą, kremową konsystencję.
Współgra z balsamem Johnson's 24-godzinne nawilżanie.

Taki sobie :)

Żel ma delikatną, kremową konsystencję. Dobrze oczyszcza skórę, ale nie pieni się. Nie jest w związku z tym wydajny. Ma przyjemny zapach, jednak nie utrzymuję się on na skórze po kąpieli. Dla mnie to bardzo średni produkt. W tej cenie dostępne są o wiele lepsze jakościowo kosmetyki myjące. Plusem jest ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

dobry

Pachnie bardzo delikatnie, trochę mydlanie, słabo wyczuwam w nim zapach migdału, a już szczególnie obecność migdałowego olejku. Jest w miarę gęsty, trochę kremowy. Średnio się pieni. Z tego powodu jest moim zdaniem za mało wydajny.

Spodziewałam się czegoś lepszego, bardziej nawilżającego.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Bez szału

+tani
+gęsty

+/- przyjemny, delikatny zapach, który po dluższym stosowaniu zaczyna męczyć i nie utrzymuje się na skórze ani minuty po prysznicu

-brak jakichkolwiek właściwości nawilżających
-mało wydajny (w porównaniu z żelami z Dove nie ma szans) - butelkę 400ml używałam miesiąc, to raczej krótko

Bardzo go lubię

Bardzo przyjemny, gęsty o ślicznym zapachu żel pod prysznic. Spełnia wszystkie elementy jakie oczekuję po tego typu kosmetyku. Dobrze się pieni, myje oraz delikatnie nawilża. Na pewno nie wysusza skóry. No i ten zapach :)
Polecam, choć po zużyciu 400 ml opakowania zapach mi się nudzi, ale z chęcią do niego powracam :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyzwoity

Żel jak żel, ani cudowny, ani też krzywdy nie robi.
Plusy:
- wydajny,
- dobrze się pieni,
- w dobrej cenie.

Minusy:
- zapach dość chemiczny, z czasem zaczyna drażnić,
- nie działa jakoś zjawiskowo na skórę, nie zmiękcza, nie nawilża, ale w końcu od tego są raczej balsamy.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400 ml

Jest w porządku;)

Odrazu napiszę, że nie kupiłam tego żelu, bo jest\'\'nawilżający\'\', generalnie nie wierzę, aby żel pod prysznic, który ma ze skórą kontakt przez krótki czas i w dodatku jest spłukiwany wodą, mógł nawilżać skórę. Nie wymagam więc od żeli nawilżenia, ale mam nadzieję, że przynajmniej nie wysuszą skóry. Ten żel dość dobrze spełnia swoje zadanie. Aha... mam jego jakąś chyba nowszą wersję, dołączam zdjęcie opakowania.
+ bardzo dobrze się pieni, tworzy gęstą, kremowa pianę, kiedy nałoży się go na gąbkę;
+ konsystencja bardzo gęsta, kremowa;
+ bardzo dobrze myje i odświeża ciało;
+ super wydajny- używałam go codziennie, nie żałowałam sobie i starczył mi na ponad dwa miesiące, pod koniec uzywani już zaczynał mnie nudzić...; super produkt dla osób, które nie lubią co chwilę latać do sklepu, bo żel im się szybko skończył;
+ cena- za 400 ml około 7 złotych w Rossmanie, czasami jeszcze tańszy w promocji;
+ nie wysuszył bardzo mojej skóry, nie podrażnił, chociaż czuć po jego użyciu ściągnięcie...
+ ładne, proste opakowanie, wygodne, dozuje ilość żelu, jakiej potrzebuję;
Zapach: nieco słodki, faktycznie ma w sobie coś migałowego, taki kremowy, delikatny, otulający, na jesień i zimę w sam raz. Ogólnie przyjemny, choć nie oszałamiający, nie jest to zapach, który mogłabym wąchać i wąchać bez końca, jest ładny ale rczej przeciętny, po pewnym czasie zaczął mi sie nudzić. Nie zostaje długo na skórze.

Podsumowując; dość przyjemny żel, który dobrze spełnia swoje zadanie, ale niczym szczególnym nie zachwyca.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 400 ml

uwielbiam Johnson & Johnson

Uwielbam ten żel pod prysznic i zawsze do niego wracam.

Zalety:
-dobrze myje
-nawilża
-przyjemna kremowa konsystencaja
-ładny zapach (jednak są żele które mają ładniejszy)
-łatwo dostępny
-przystępna cena

Wady:
-brak

średnio na jeża...

Zalety:
+ nie wysusza (nie wiem czy nawilża, ale to przecież tylko żel więc nie oczekujmy fajerwerków);
+ w miarę gęsty ;
+duże opakowanie i niska cena;
+dobrze myje

- słabo się pieni
- potrafi szczypać, na wcześniej podrażnionej skóry
-zapach niby ok, ale przy dzisiejszym wyborze żeli, ten wypd bardzo słabo w tej kwestii (nie daje takiej przyjemności jak np żele Palmolive shea czy migdał, mmm miodzio D-D

Ilość zużytych opakowań: 3 całe (te duże)

Przyzwoity

Jakiegoś super nawilżenia nie zaobserwowałam, ale skóry mi nie wysuszył

+ dobrze się nim myje
+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ łatwo dostępny
+ poręczne opakowanie

+- mdły, słodkawy zapach (mi nie odpowiada)

Nie wiem czy kupię ponownie, bo jakoś specjalnie nie przywiązuję się do żeli pod prysznic

Używam tego produktu od: 1,5 mięsiąca

Dobry, ale są też lepsze od niego.

Tym razem zacznę od wad. Jest jedna, która trochę mnie rozdrażniła, mianowicie - kłamstewko producenta, że ten żel ma nawilżać w jakiś extra sposób. U mnie tego nie robi. Spodziewałam się, że wpłynie w jakiś korzystny sposób na moje lekko przesuszone łydki, ale nic z tego. Lepszy efekt w tym zakresie dawały żele, których zadaniem wcale nie było nawilżyć, a tylko i wyłącznie jako tako umyć ciało. I z tego powodu daję tylko 4. Gdyby nie to, może miałby pełne 5.

Reszta cech żelu jest bez zarzutu:

+ dobra pienistość
+ przyjemny zapach czystości
+ świetna konsystencja
+ super wydajność
+ dobrze się rozprowadza
+ łatwo się spłukuje
+ butla poręczna i praktyczna
+ cena umiarkowana

Nie wiem czy kupię ponownie, bo mam na oku masę innych do wypróbowania. Mogę go jednak polecić.

Ilość zużytych opakowań: końcówka opakowania 400 ml

polecam

Zacznę od tego że sięgnęłam po ten żel bo miałam suchą, aż sypiącą się skórę.

+świetnie nawilża, nie wysusza
+duża butelka, tani
+ładne opakowanie
+zdecydowanie kupię jeszcze raz

+trochę słodkawy, mdły zapach

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Przyjemniak, faktycznie nawilża

Od zawsze miałam sentyment do Johnson & Johnson - te kosmetyki kojarzą mi się z jakąś delikatną pielęgnacją, być może przez serie dla dzieci... Dlatego postanowiłam wypróbować ten żel pod prysznic.

KOSMETYK: Fajna, kremowa konsystencja. Nie wysusza skóry, za to pozostawia ją gładką, miękką i nawilżoną (co jest prawdziwą rzadkością w przypadku kosmetyków pod prysznic). Jak dla mnie trochę za słabo się pieni, poza tym wolę bardziej zdecydowane i intensywne zapachy, ten jest taki kremowo-subtelno-waniliowo-dziecięcy, choć też ładny ;)

OPAKOWANIE: Ładny design, praktyczna butelka.

CENA/JAKOŚĆ: W regularnej cenie za 400 ml płacimy jakieś 9 zł, ja dorwałam na promocji za 6 z kawałkiem... Co za ten stopień pielęgnacji wydaje się być ceną śmiesznie niską ;) Polecam i chętnie do niego wrócę, ale \'przeplatać\' go będę bardziej intensywnymi zapachami.

Używam tego produktu od: kilku tygodni