Zepter, Swisso Logical, Hand lotion (Balsam do rąk)

Zepter, Swisso Logical, Hand lotion (Balsam do rąk)

Delikatna emulsja łatwo wchłaniana przez skórę. Zmiękcza skórę pozostawiając na niej ochronną warstewkę. Zawiera wyciąg z Echinacei chroniący przed podrażnieniami. Działanie nawilżające i odżywcze zapewniają Pantenol i Aloe Vera.

Cena: 44zł/ 300ml

jestem na tak

Plusy:

+ przede wszystkim bardzo skutecznie nawilża wysuszoną skórę;

+ skóra jest po nim wygładzona, delikatna;

+ krem nie lepi się, nie zostawia zbyt dużej warstwy na skórze; nie przetłuszcza jej;

+ skóra jest odświeżona, zregenerowana;

+ dobrze odżywia dłonie; działa w ciągu całego dnia; nie musiałam smarować nim rąk kilka razy;

+ nie podrażnia; nadaje się do skóry wrażliwej;

+ pozostawia przyjemny zapach na skórze;

Mam mieszane uczucia co do opakowania. Krem jest bardzo wydajny i przez 4 miesiące nie zużyłam wszystkiego; jednak trudno go gdzieś ze sobą zabrać, więc moje użycie ogranicza się do jednego/dwóch dziennie. Ogólnie uważam, że krem jest świetny. Można pomyśleć nad mniejszą wersją za połowę ceny ;-)

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry krem

Bardzo fajny krem do stosowania na codzień. Na biurku w pracy sprawdza się idealnie.
Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, pachnie obłędnie, a zapach utrzymuje się bardzo długo. Smaruje dłonie bardzo często, mimo,że nigdy nie mialam nawyku używania kremów do rąk, ale to właśnie przez ten zapach!

Na zmarznięte albo przesuszone dłonie jest idealny, od razu czuć ulgę.
Minusem jest jedynie kosmiczna cena! Ale w internecie można go dostać troche taniej niż u konsultantów.

SUPER PRODUKT

Krem zakupiłam dzięki Waszym recenzjom i oczywiście nie żałuję. Produkt dobrze nawlża dłonie i błyskawicznie się wchłania. Opakowanie spore i bardzo praktyczne dzięki pompce. Krem okazał się wydajny, a relacja cena/jakośc - dobra. WARTO WYPRÓBOWAC!

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

niesamowity krem

efekt po zastosowaniu jest niesamowity i na pewno taki, jakiego każdy oczekuje. dłonie są wygładzone, delikatne, nie lepią się, przyjemnie pachną.
krem nie pozostawia tłustego filmu, bo sam w sobie w ogóle nie jest tłusty, ma lekką konsystencję.
nie podrażnia, wręcz łagodzi podrażnienia, a nawet jak skóra jest gdzieś zraniona, to nie piecze i nie swędzi po użyciu.
ma bardzo wygodne opakowanie z pompką i jest baaardzo wydajny, więc taką cenę można śmiało przełknąć ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: z 1 niewiele ubyło

Naj!!

Używałam wiele różnych kremów do rąk, ale ten przebija wszystkie! Największym plusem tego balsamu jest szybkość jego wchłaniania się. Dłonie pozostają nawilżone, ładnie pachną i już po kilku minutach nie są tłuste. Muszę smarować ręce po każdym umyciu, ponieważ mam suchą skórę, a ten balsam nie utrudnia żadnej pracy po użyciu go, ponieważ żaden przedmiot w dłoniach się nie ślizga. Do tego jest bardzo wydajny, jedna buteleczka wystarcza na długo.
Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Rewelacja

Balsam, który naprawdę działa. Miałam bardzo zniszczone dłonie. Dodatkowo do nieciekawego wyglądu skóry na dłoniach przyczynia się fakt, że mam je bardzo szczupłe- skóra nie ma się na czym " naciągnąć" i szybciej widać objawy starzenia. Inne kremy- owszem- działały- w porywach do dwóch godzin po aplikacji. Ten dostałam w prezencie. Zaczęłam używać bez większego entuzjazmu-na zasadzie, że skoro już dostałam, to co mi szkodzi. Nawet zbytnio nie przyglądałam się efektom. I jakież było moje zdziwienie, kiedy po tygodniu w końcu się jednak...przyjrzałam:). Skóra odmłodzona o 10 lat, rozjaśniona, miękka. I to wcale nie bezpośrednio po aplikacji kosmetyku. Dalsze obserwacje potwierdziły to, że kosmetyk działa długo po nałożeniu- przesadą byłoby mówić, że 8 h po aplikacji skóra jest tak samo dobrze nawilżona jak minutę po, ale jest nadal miękka i ładnie zachowana.

rewelacja

najlepszy balsam do rąk jaki miałam do tej pory, jest naprawde kapitalny, świetna konsystencja, bardzo dobrze się wchłania! ma specyficzny zapach, aczkolwiek
mi się on BARDZO podoba :) no i co najwazniejsze rewelacyjnie nawilża dłonie, natychmiast po użyciu są cudownie miękkie :) wprawdzie cena jest dosyć wysoka, ale butelkę 300ml, mam już naprawdę dosyć długo, jednak niedługo będe musiała zaopatrzyć się w nową butelkę tego wspaniałego specyfiku :)

POLECAM

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (300ml)

KWC

Jest to mój absolutny KWC wśród wielu przetestowanych kremów do rąk.

* rewelacyjnie nawilża moje suche dłonie
* używam go codziennie na noc od ponad roku, a wciąż nie skończyłam pierwszego opakowania, więc w moim odczuciu jest bardzo wydajny.
* Pompka wydziela idealną ilość kosmetyku
* Ma piękny zapach, dosyć intensywny, może komuś to przeszkadzać, ale mi odpowiada

Jednym słowem nie wyobrażam sobie już życia bez niego, mam już zapas zrobiony :) BARDZO POLECAM

Używam tego produktu od: ponad rok

dobry

Plusy:
- wygodne opakowanie
- dobra konsystencja - szybko się wchłania
- nie pozostawia tłustego nalotu
- dobry do codziennego użytku
- bardzo wydajny (używam i używam i końca nie widać)

Minusy:
- raczej nie nadaje się do mocno przesuszonej skóry

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

można wypróbowac

Baaardzo wydajny - z jednej strony wystarczy go odrobina, z drugiej jest go az 300 ml. Cena wydaje sie adekwatna. Higieniczny i wygodny w uzyciu - butelka z pompka stoi na biurku, gotowa do uzytku ;) Praktyczny - nie natłuszcza, nie brudzi rak, uzywamy go w biegu...Minusy...? Nie podoba mi sie zapach - sztuczny do bólu. I to, ze ...nie pozostawia filmu ;) Pielegnacja jest taka powierzchowna, nie wystarczy przesuszonym dłoniom. ale do codziennego uzytku moge polecic.

Używam tego produktu od:2 miesiace

fajny i uniwersalny

Bardzo fajny balsam do rąk, nie uczula, fajny konsystencja, nie drażniący zapach - naprawdę działa:)
Mimo swojej ceny jest bardzo wydajny - można stosować jako balsam do ciała, stóp - właściwie do wszystkiego, ze względu na Echinecea ma działanie lecznicze na skórę.Używam tego produktu od:5 lat

OK

Niesamowicie wydajny, wystarczy kropla wielkości groszku. Używam, używam i zużyć nie mogę :-).

Zapach jest dość intensywny i komuś może się nie podobać. Mi nie przeszkadza.

Bardzo dobrze nawilża, aczkolwiek wchłanianie zajmuje mu chwilę.

Następne opakowanie pewnie kupię, ale nie wiem kiedy, bo w moim jest jeszcze dużo produktu :-). Pewnie dla odmiany kupię coś innego, ale ten krem będzie dla mnie zawsze pewnikiem, do którego będę wracać.

Edit 28.02.2011: Zabrałam jedną gwiazdkę, bo produkt w końcu wylądował w koszu ze względu na przekroczenie daty przydatności do użycia. Z pewnością było go więcej niż połowę. Nie dałam rady go zużyć w całości ze względu na nieporęczność opakowania, jest zbyt duże i ciężkie, żeby nosić je ze sobą, a w zimie przydaje się przecież krem do rąk w torebce.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego