Helena Rubinstein, Ritual Rouge -The Stellars

Helena Rubinstein, Ritual Rouge -The Stellars

Szminka Ritual Rouge-Les Stellares to alternatywa do błyszczyka.
Nadaje ustom piękny połysk, jednocześnie pozostawiając na nich tysiące błyszczących drobinek srebra, które odbijają światło niczym miniaturowe lusterka-gwiazdy. Efekt jest naprawdę oszałamiający, szczególnie w słońcu, czy w świetle świec.
Szminka, pomimo aspiracji do roli nielepkiego, migocącego błyszczyka jest nawet trwalsza niż normalna wersja Ritual Rouge HR-połysk trzyma się około czterech godzin, a kolor i migotanie pozostaje do końca dnia. Szminka występuje w osiemnastu, przepięknych kolorach-od zupełnie naturalnych po intensywniejsze.
Nie wysusza ust i jest tak leciutka, że można zapomnieć o obecności makijażu. Dodatkowo jak zwykle u HR, przepiękne opakowanie.

bardzo miekka

Jestem bardzo zadowolona z pomadki, mam odcien jasnej sliwki wpadajacej we fiolet. Pomadka jest bardzo miekka, swietnie sie naklada, pieknie lsni na ustach.
Niestety zauwazylam, ze bardzo szybko sie sciera i mimo, ze mam ja dopiero kilka dni, to juz sporo jej ubylo :(
Wiec nie jest to kosmetyk wydajny, a szkoda, bo kolor i wyglad na ustach sa na piatke.
Mimo wszystko goraco polecam!

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: zaczeta 1

jalość nieadekwatna do ceny

Mam 2 odcienie : 345 beżowy i 316 czerwony - oba dostałam w prezencie, sama nigdy bym nie kupiła. Cena bardzo wygórowana (tu ewidentnie płacimy za marke) do jakości. Odcień 345 to jasny beż ze srebrnymi drobinkami (ale jest ich mało i są słabo widoczne) , odcień 316 to transparentna czerwień z dużymi, bardzo tandetnie wyglądającymi kawałkami zwyczajnego brokatu. Bardzo nietrwała, szybko schodzi. Z zalet, to chyba tylko to że nie wysusza ust. Opakowanie dość ciężkie, nieporęczne.
Nie polecam

pieknie sie w nej wyglada

szminke kupilam przypadkowo na lotnisku. od razu zachwycil mnie wybor kolorow, zwaszcza ten ktorego szykalam- czegos wchodzacego w lekki pomarancz(star fish). jest delikatna, elegancka i pieknie sie prezentuje. kolor, zwlaszcza ten, jest jest orginalny i nie moglam znalezc takiego do tej pory. prawda jest ze nie jest zbyt trwala, to znaczy trzeba ja nakladac na usta dosc czesto. szkoda. mimo wszystko bardzo polecam. ozywia i daje troche radosci.:)

Używam tego produktu od:1 rok

Faworytka

Nasycony , lśniący kolor. Szminak pięknie nawilża, wygładza usta. Po nałozeniu pokrywa usta niewyczuwalną cieniutką warstewką. Mam trzy kolory i wszystkie spisują sie rewelacyjnie. Nie waży się na ustach i jest dość trwała.Nie farbuje ust.

Używam tego produktu od:kilku lat

Nie lubię

Zdecydowanie nie przepadam za szminkami tej firmy , ale to obiektywne odczucie zwiazane z ich właściwościami. Szminka ma mdły zapach , po nałozeniu czuć ja na ustach ( jest nieco cięzkawa) kolor ładny, ale te drobinki....wyglądaja dość tandetnie na ustach. Niezbyt trwała.opakowanie miłe dla oka.Za tę cenę jednak to nic specjalnego.

Używam tego produktu od:trzech tygodni

Dobra, ale bez rewelacji

Kupiłam tę szminkę z ciekawości- mam kolorek 308 Gold Opal- taki delikatny beż wpadający w róż. Jest leciutka w ogóle nie czuję jej na ustach. Wygląda subtelnie, jest bardzo transparentna i w zasadzie jedynie nadaje wargom cień koloru i złocistą poświatę. Niestety dość szybko się ściera, a wtedy na ustach pozostaje duża ilość srebrnych i złotych drobinek co już nie wygląda tak estetycznie.

Spodobała mi się!

Trochę nieufnie podchodziłam do tej szminki HR, bo ostatnich wpadkach z tuszem extravagant tej firmy. Błyszczyk The Stellars też mnie nie zachwycił, owszem przyjemny ale bez rewelacji, za to szminka jest fantastyczna! Mam odcien 88 All Stars, bardzo delikatny róż, kupiony z myslą o jasnym wesołym makijażu na lato :) To w zasadzie błyszczyk a nie szminka, ale całkiem nieźle trzyma się ust, kolorek jest lekki i transparentny, a złote drobinki długo się utrzymują na wargach. Prawdą jest że można się nią spokojnie umalować bez potrzeby sięgania po lusterko. Ładnie nawilża usta. No spodobała mi się tak bardzo, iż mimo wbrew danej solennie obietnicy iż stopuję z kosmetykami na jakiś czas, mam ochotę na jeszcze jakiś kolor! Polecam, warta zakupu, mimo dość wysokiej ceny.

doskonała

Bardzo lubię te pomadki . Producent spełnia obietnice - usta ślicznie połyskują , są nawilżone , kolor jest trwały usta lekkie . Uwielbiam The Stellars w jasnych , niemal półprzezroczystych odcieniach jak np. jeden z moich ulubionych odcieni 83 Lucky Star który pasuje na każdą okazję jak i do twarzy bez śladu makijażu . Jedna z niewielu pomadek , kiedy mogę nałożyć ją bez zerkania w lusterko ( dotyczy to rzecz jasna odcieni naturalnych ;) ). Po prostu - jest świetna .

<i>octyldodecanol, diisostearyl malate, tridecyl trimellitate, lanolin liquida/lanolin oil, izopropyl lanoate, acetylated lanolin, polyethylene, hydrogenated coco-glycerides, phenyl trimethicone, cera microcristalina/microcrystalline wax, calcium alumin um borosilicate , bht, silica
[+/- may contain: CI 15850/red.7, CI 15985/yellow 6 lake, CI 12085/red 36, CI 19140/yellowa 5 lake, CI 45410/red 27 lake, CI 45380/red 21 lake , CI 42090/blue 1 lake, CI 77891/titanium dioxide, CI 75470/carmine, mica ]</i>

świetna!

Chyba najlepsza pomadka jaką miałam!Nawilża usta, nie zbiera się w ich załamaniach, jest dość trwała i ładnie, równomiernie się rozprowadza.Nie czuć jej na ustach, nie przeszkadza a w dodatku ten EFEKT!Mnóstwo naprawdę drobniusieńkich mieniących się drobinek (nie bezczelnego brokatu!) ślicznie rozświetlających usta!Naprawdę jest rewelacyjna.

niezła

Bardzo dobrze się rozprowadza i jest prawie niewyczuwalna. Usta umalowane nią, wyglądają naturalnie.Nieźle nawilża, niestety, znika w ekspresowym tempie, dlatego kolejny raz się na nią nie skuszę.

Perfekt:-)

Zobaczyłam, nałożyłam, kupiłam - a rzadko zdaża mi sie kupić coś w tak błyskawicznym tempie:-) Jest fantastyczna jako błyszczek (bez użycia konturówki i jako "top coat" do innych szminek - np zamiast sztyftu do lipfinity) a intensywniejsze barwy sprawdzają się jak zwykła szminka. Efekt olśniewający, długotrwały, miły dla ust i dla oka. Cena w granicach szminek marek selektywnych.

doskonała

Bardzo lubię pomadki delikatnie tylko dające kolor - w szczególności te, których nie czuje się na ustach, dlatego RR The Stellars u mnie ma 5+ :za połysk i mieniące refleksy, za subtelne kolory, za nawilżenie i wrażenie wypełnienia ust i za komfort użycia.<BR>Dziwiło mnie tylko, że RR TS jako "pomadko-błyszczyk" jest bardziej trwała od klasycznej RR.