KWC LogobyWIZAŻ logo

Aranka
    6 czerwca 2008 o 14:15
    5 / 5
    Super!
    Szukałam lakieru, który wybieliłby płytkę dając naturalny efekt rozjaśnienia. Na forum poleciła go jedna z Wizażanek - kupiłam więc przy okazji w Naturze za 12,99. Mam wersję zwykłą mleczną. Dostępna była również wersja perłowa za 14,99. Lakier świetnie sie rozprowadza, nie tworzy (na razie ) smug. Po nałożeniu jednej warstwy wogóle nie widać aby był na paznokciu - wydają sie one po prostu bielsze, ładnie odcinające od koloru skóry. Po dwóch warstwach lakier nadal bez smug, daje delikatny połysk na płytce.Efekt jest super - jakbym zrobiła sobie french! Nie muszę malować końcówek na biało! Nie kupowałam go zmyśla o usuwaniu przebarwień bo takowych nie mam więc w tej kwestii sie nie wypowiem. Mam go na paznokciach 3 dzień i nie widzę, żadnych ubytków, obtarć czy odprysków. Może jedynie blask nie jest taki jak pierwszego dnia. Fajny efekt można otrzymać kładąc na wierzch jakiś inny przeźroczysty np. brokatowy lakier! Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań:1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono