Rimmel, Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation

Rimmel, Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation

Cena PLN 20.00

Nowy podkład o konsystencji musu Cool Matte Rimmel sprawia, że twarz zachowuje perfekcyjnie matowy wygląd i pozostaje nawilżona przez 16 godzin. A dodatkowo dzięki zawartym w formule Aquacool składnikom kontroluje temperaturę skóry, dając ci uczucie delikatnego chłodzenia. Piankowy podkład jest dostępny w kilku odcieniach.

warto kupić

kupiłam ten podkład ponieważ wcześniej dostałam jego próbkę i od razu spodobał mi się
ma dobrą konsystencję oraz nie pozostawia żadnych smug
jestem z niego bardzo zadowolona
jedynym minusem jest mała ilość kolorów to wyboru
polecam!!

Używam tego produktu od:1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 do połowy

nie,nie,nie i jeszcze raz nie!

Okropny podkład brrr toporny,suchy,nie dałam rady go normalnie rozsmarować-tragedia ech nigdy więcej!!! szoda nawet tych "paru groszy" co za niego dałam-jedyny plus to zapach i słoiczek który mi się podoba heh

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:trzy nieudane podejścia...

cos okropnego

Zdecydowanie nie polecam dziewczynom ktore posiadaja niedoskonalosci cery poniewaz nie potrafi pokryc nawet przebarwienia a nie mowic o wypryskach itp. a co do matowej cery to tez bzdura bo swieci sie juz po godzinie.

Używam tego produktu od:tygodnia

nie jest zły

ale tez nie za doby. Ale za tą cene?? mozliwe ze w przyszlosci kupie. Ładnie wygląda na buzi :) naturalnie, dobrze matuje, nie tworzy maski, jest lekki. Trzyma się też dosc dlugo, krycie srednie, raczej slabe ale mi to odpowiada. Odejmuje jednak gwiazdki za smugi. Po nalozeniu za kazdym razem musialam bardzo dokladnie obejzec twarz i scierac smugi. na szczescie nie są oporne i dosc łatwo ten brzydki efekt skorygowac :)

Używam tego produktu od:próbka
Ilość zużytych opakowań:próbka

Nie jest zły

Zaczne od tego, że kupiłam go przypadkowo tak poprostu patrze jakaś nowośc i mnie to zaciekawiło szcególnie ten efekt ochłodzenia chociaz ja go wcale nie czuje :P, dlugo sie trzyma nawet tak do 7 godz i twarz jest nawet nawet matowa :) delikatnie na nosie się błyszczy więc nie jest źle, nie tworzy raczej smug czy cos podobnego ladnie sie stapia ze skóra :) efekt koncowy jest zadowolający :)i po nim moja skóra jest taka gładziutka :D jak atłas :) a co do krycia to mnie zadowala bo swierdzilam ze jak kupie podklad kryjacy to wygladam jak lalka sztucznie bardzo i musze sie pogodzic ze widocznie moje slady musza byc pokazane :( ale przynajmniej wyrownuje koloryt i jest dobrze :)ogolnie mi sie podoba Używam tego produktu od:2 tygodni

Świetny

Czytam tak te recenzje i az oczom nie wierze.Nie uzywalam probek zadnych ale kupilam podklad z ciekawosci i milo sie zaskoczylam.Kolor dopasowany nie robi zadnych smug nie ma zadnych trudnosci w rozsmarowaniu tego podkladu.Co do konsystencji to naprawde jest fajna;)Recover po kilku godzianch niestety ale robil sie taki tłusty na buzi(a byl moim ulubionym podkladem) a ten nie robi sie taki co zapewnia producent.Na mojej buzce trzyma sie porownywalnie jak Recover przy czym jak pisalam wyzej nie robi sie tłusty.Jestem z niego naprawde zadowolona i polecam:)

Używam tego produktu od:od zeszlego tygodnia

Nieeee

Popieram poprzednie recenzje!!! Ten podkład to niesamowity bubel. nie da się go równo rozsmarować na twarzy, gdyż zastyga w mgnieniu oka! Poza tym po chwili od nałożenia tworzą się plamy na twarzy....nie wiem, czy dobrze matuje i długo się utrzymuje, ponieważ czym prędzej zmyłam go z wielką satysfakcją :d Jak dobrze, że to była tylko próbka.

Używam tego produktu od:1 dzień
Ilość zużytych opakowań:próbka

BUBEL

Lubię podkłady o konsystencji musu ale w przypadku tego podkładu tylko sama konsystencja jest ok. Podkład mimo iż jego zadaniem jest lekkie pokrycie skóry tworzy ogromniaste smugi i bardzo trudno go rozprowadzic. Ja nie chcę wygladac jak salamandra plamista więc na pewno go nie kupię. Podkład -koszmarek, a kosztuje więcej od mojego ukochanego Recovera, który jest świetny

Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki - ciężko było ;/

Nie dla mnie

Nie spodobala mi sie ta pianka. Maly wybor kolorow, nie matuje i szybko sie sciera ze skory. Dodatkowo efekt chlodzenia skory przy jego nakladaniu jest srednim pomyslem w okresie jesienno-zimowym. W dodatku w ogole nie kryje. Plus za ladne opakowanie i lekka konsystencje, ale male to pocieszenie biorac pod uwage caloksztalt. Na pewno nie kupie, znalazlam lepszy produkt.Używam tego produktu od:krotko
Ilość zużytych opakowań:kilka probek