Wella, Wellaton Soft Color (Szampon koloryzujący (do 20 myć))

Wella, Wellaton Soft Color (Szampon koloryzujący (do 20 myć))

Szampon koloryzujący: nadaje włosom połysk, odżywia ich strukturę, dodaje elastyczności, ma miły zapach. Efekt koloryzacyjny utrzymuje się do dwudziestu myć.

bardzo dobry produkt

Uzywalam tej farby juz kiedys dawno temu. Potem naszly mnie dziwne pomysly na moje wlosy, eksperymentowalam z roznymi farbami a efekt byl czasem zalosny (i nie chodzi mi tu o kolor ale o kondycje wlosow). Teraz od kilku miesiecy uzywam znowu tej i jestem bardzo zadowolona. Kolor taki jak na opakowaniu (palisander), delikatne ale skuteczne dzialanie (dla mnie bardzo wazny jest brak amoniaku), nie wysusza i nie podraznia, opakowanie wystarcza na moje poldlugie wlosy, wygodnie sie naklada, nie splywa i nie szczypie w oczy :-). Do tego rownomiernie i dosc pozno sie splukuje, nie zostawiajac odrostow. Cena tez akuratna. Ogolnie polecam.

sama nie wiem

Kupilam kolor jasny blond, na pudelku inny odcien, na probniku inny odcien a na wlosach wyszedl jeszcze inny, ale wlasciwie to nie wiem czy wyszedl, bo jakos nie zauwazylam roznicy miedzy poprzednim kolorem a po farbowaniu :(

bez wpadki :)

Po dwóch latach nie farbowania włosów, postanowiłam znowu coś zrobić moim mysim ciemnym blondem. I dobrze wybrałam - kupiłam Wellaton Soft Color kolor ciemny blond. Przyciemnił mi trochę włosy i dodał połysku. Przy okazji ukrył rozjaśnienie końców włosów, które zostało mi po robionych pół roku temu head-lines.

Włosy przeżyły kolorowanie bez większych strat.

Mogłabym się tylko czepiać, że rysunek na opakowaniu pokazuje sporo jaśniejsze włosy od tych jakie dostaje się po użyciu szamponu (przynajmniej tak jest z odcieniem ciemny blond).

Jedno opakowanie starczyło mi na włosy do ramion.

Dodane po 2 tygodniach od farbowania: kolor zmył się trochę za szybko, chociaż rozjaśnione wcześniej końcówki się nie pokazały. Niestety, włosy są trochę bardziej przesuszone (ale nie jest to wielka różnica).

super

bardzo dobry szampon koloryzujący, idealny jesli chcesz na krotko zmienic kolor wlosów, ja zrobilam orzech laskowy na rozjasnione blond wlosy i wyszedl super, wkoncu nie mam siana na głowie, sam proces farbowania przebiega bardzo milo i sympatycznie za sprawą fajnego zapachu szamponu koloryzującego. Zmywa sie równomiernie, niebawem sprobuje miedziano-złoty

ulubiony

Za pierwszym razem miałam kolor ciemny brąz i wyszedł mi czarny. Nie narzekałam bo ładnie wyglądałam :D, poza tym kolor po paru myciach nie był juz taki intensywny i wtedy zobaczyłam piękny ciemny brąz. Kolejny raz kupiłam kolor niebiesko-czarny i wyszedł pięknie. Włosy po tym szamponie ładnie błyszczą, nie są zniszczone, stopniowo zmywaja się z włosów ( a nie jak po innych specyfikach wogóle mi się nie zmył kolor :(). Może nie trzyma zbyt długo na włosach, ale wkońcu to nie farba do włosów. Napewno jeszcze ją kupie.

mieszane uczucia

Jestem świerzo po farbowanku:D Na opakowaniu napisali, ze nie nalezy farbowac wlosów rozjasnianych i pasemek gdyż kolor może wyjsc intensywniejszy lub o zupelnie innym odcieniu. Cwaniaki dali ta informacje w srodku opakowania na ulotce:?

za to odejmuje gwiazdke bo ta informacja powinna chyba byc na opakowaniu.

Pomimo mojego odrosnietego 3 miesiecznego juz baleyage z odrostami zaryzykowałam. Na razie efekt jest niezły:
*kolor wyszedł duuużo ciemnejszy niz na obrazku
(ale moze to wina tych pasemek)
* sa przeswity blondu. Niewielkie ale jednak
* nie zniszczył włosów, są miekkie i błyszczace

średni blond

Użyłam tego szamponu juz po raz trzeci..(kolor ;sredni blond) i w sumie dostalam to na co sie godizlam, kolor wyszedl taki jak na opakowaniu, forbowalam nim pasemka i odrostu i wszystko ladnie pokryl, nie widac że mialam blond pasemka, jednak kolor jest matowy, włosy przetłuszczaja sie /....

Taki naaaawet...:P

Zanim zdecydowałam się na trwałe farbowanie, użyłam kilka razy tego szamponu w kolorze ciemnego brązu. Kolor wychodził ładny, intensywny i błyszczący. Szkoda tylko, że u mnie trzymał się o połowę krócej, niż powinien...;/Mimo wszystko uważam, że jest to całkiem dobry kosmetyk, jak ktoś ma czas, to może go stosować:P Mi się nie chciało ciągle poprawiać, dlatego teraz farbuję włosy trwałą farbą:D

NIE NIE NIE

Loteria.... Pewien czas temu kupiłam kolor Średni Brąz i włosy - podobnie jak innej recenzentce - wyszły zupełnie czarne mimo zgodnego ze wskazowkami sposobu farbowania... Bardzo nietwarzowe w moim przypadku...

CO WIECEJ zglosilam w Welli formalną reklamacje - co rzadko robie, ale tym razem naprawde bylam wsciekla - i mimo tego, że minely 3 mesiace, nie dostałam ZADNEJ odpowiedzi.

Produkt do kitu, firma do kitu.

nie polecam..

mam kolor sredni blond.. kupilam farbę jasny blond.. a wyszedl mi ciemniejszy niz mialam.. nie wiem jak to wyglada z innymi kolorami.. ale nie polecam farowac tą farba na jasniejsze kolory, jedyny plus to ze nie niszczy wlosow

tylko on

Mam sporo siwych włosów, ale miałam je już (tylko mniej) jak miałam 10 lat. Ten szampon kryje je wszystkie, no i pięknie ozywia mi kolor włosów. To nie jest już taki wyblakły brąz, ale piękny ciemny brąz. Po zastosowaniu włosy ładnie pachna i mają piękny połysk.
Jedyny minus to zmojego punktu widzenia jest to, że tego specyfiku jest za dużo, a opakowania się nie dzieli - więc marnuję ponad połowę. Teraz mam krótkie włosy, ale nawet jak miałam je do ramion, to zostawała połowa, a teraz to zostaje jeszcze więcej.

Jak najbardziej

To jest to!!! Zuzylam narazie jedno opakowanie, ale juz wiem, ze to kosmetryk dla mnie. Moj naturalny kolor to miedziano-złoty blond, którego szczerze nienawidze. Dzieki temu szamponikowi mam teraz czupryne w kolorze orzecha laskowego (taki leciutki braz), nie ma juz na niej rudawego polysku (nareszcieee!!!).
Poza tym balam sie, ze zniszczy wlosy i nie beda sie ukladac, ale sie pomylilam. Struktura wlosa pozostala bez zmian, wlosy sa blyszczace i zdrowe.
Farbe trzyma sie tylko 20 min, co jest dodatkowym plusem. Super kryje i nie pozostawia plam na skórze. Kupilam ja za niecale 13 zl. Fakt, troszke malo jest farby w opakowaniu, z ledwa bieda wystarczylo na moje dlugie wlosy. Ale efekt osiagniety i to jest najwazniejsze :)