Yves Rocher, Bio-Calmille, Żel do demakijażu oczu

Yves Rocher, Bio-Calmille, Żel do demakijażu oczu

Bardzo dobry żel do demakijażu oczu. Jest delikatny i nie podrażnia nawet wrażliwych oczu. Skutecznie usuwa makijaż, nawet tusze wodoodporne. Po zastosowaniu na powiekach zostaje przyjemne uczucie odświeżenia. Wygodne i sympatyczne zielone opakowanie :)

Cena: 16,50 zł

świetny

Śliczne opakowanie, no i te pęcherzyki! Doskonale usuwa makijaż, błyskawicznie i dokładnie. Nie podrażnia oczu, nie szczypie, a większość preparatów tak na mnie działa. Baaardzo wydajny, wystarczy odrobina żeby dokładnie zmyć makijaż.

Porazka

Szczerze sie zawiodlam. Po tych wszystkich pochlebnych ocenach... Po uzyciu pieka mnie oczyska a co najgorsze pozostawia czarne slady, ktore sa pozostaloscia makijazu.

dobre

Bardzo delikatnie zmywa makijaż. Ma estetyczne opakowanie, odpowiednią konsystencję

Jejka:)))

Jak sie ciesze ze ktos go zglosil. To jeden z moich ulubionych kosmetykow, cala seria jest super, ale to jest rewelacja. Nie szczypie nic a nic, uzywa sie go szybko i higienicznie, a co najwazniejsze - niezwykle przyjemnie.<BR>Daje piec gwiazdek i pedze do Yvwe Rocher bo przyznam sie ze o nim zapomnialam ostatnio:(

cudo :)

Mój jedyny i ulubiony. Świetnie usuwa makijaż(zwykły, wodoodporny zmywam czym innym, ale ten też może dałby radę), odświeża, nie "wchodzi" w oczy (tak jak emulsja Avonu). Cena porównywalna z podobnymi produktami innych firm, jakość dużo wyższa. I do tego ładnie wygląda - jasnozielony żel z pęcherzykami powietrza w środku. Z czystym sumieniem daję pięć gwiazdek.

Bardzo go lubię

Wszystko napisałam już w zgłoszeniu. Pozostaje mi tylko ocena - cztery gwiazdeczki.