Semilac, Frezarka

Semilac, Frezarka

Pojemność 1 szt

Frezarka Semilac to profesjonalne urządzenie kosmetyczne, które ma za zadanie ułatwić i usprawnić, a w efekcie przyspieszyć pracę stylistki paznokci.

Wyposażona w trzy wymienne frezy, będzie idealnym narzędziem do opracowywania płytki paznokcia.

Gwarancja 24 miesiące.

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Polecam!

Posiadam frezarkę kilka miesięcy i sprawdza się genialnie. Zastanawiałam się czy zainwestować w produkt droższy, bardziej profesjonalny, natomiast poczytałam opinie i ta frezarka Semilac cieszyła się powodzeniem. Nie żałuję wyboru.

Świetna!

Świetna frezarka warta swojej ceny! Wygląd jest bardzo estetyczny i minimalistyczny. Obsługa również jest bardzo łatwa i intuicyjna. Podczas pracy jest bardzo cicha. Żele i hybrydy ściąga bardzo delikatnie i szybko. Wytrzymuje bardzo długi czas pracy.

Frezarkę semilac mam już 2 lata i nic się z nią nie dzieje. Naprawdę produkt wart swojej ceny. Odkąd ją mam nie muszę się męczyć z acetonem. Manicure robię szybko i sprawnie

Frezarka sztos

Polecam tą frezarkę wszystkim, którzy szukają sprzętu o większej mocy i dużej wydajności. Do frezarki pasują wymienne frezy, dostępne na rynku. Frezarka podczas pracy jest bardzo cicha, nie zauważyłam również żadnych drgań, które mógłby wpływać na jakość frezowania. Frezarka ma opcje sterowania obrotami przy pomocy pedała nożnego i zwykłego pokrętła.

Idealna!

Długo się zbierałam do kupna, i nie żałuje. Spełnia wszystkie moje oczekiwania, miałam do czynienia z frezarkami tańszymi ale z ta frezarka praca jest najprzyjemniejsza. Zdejmowanie hybrydy trwa dosłownie chwile.

Najlepsza do pracy w domu jak i salonie!

Szkoliłam się na tej frezarce i na niej pracuje już jako kosmetyczka, która otworzyła własny salon. Nie wyobrażam sobie innej w swojej pracy. Łatwa w obsłudze, a dodatkowym plusem jest to, że się nie przegrzewa.
Polecam wszystkim!

Gorąco polecam!

Mam już frezarkę 2 lata i działa rewelacyjnie i bez zarzutów! Bez problemu mogę szybko ściągnąć każdą stylizacje, zarówno hybrydową jak i żelową. Frezy dołączone do zestawu również są najlepszej jakości.

Zdecydowany hit!

Długo się zastanawiałam czy zainwestować w tą frezarkę czy w tańszą. Z polecenia kupiłam tą i zdecydowanie polecam nawet początkującym. Dobrze jest mieć sprzęt który jest dobrej jakości od początku uczymy się, że dociskanie frezu jest nie potrzebne. Rączka nie drga wszystkie frezy pasują. Mam już moją 2,5 roku działa bez zarzutu :)

Od dłuższego czasu używam tej frezarki i mogę szczerze polecić początkującym jak i zaawansowanym stylistką. Jest cicha i mocna, nie ślizga się na blacie a rączka idealnie wpasowuje się w dłoń.

Niezawodna!

Posiada wszystko, czego oczekuję od frezarki. Jest mocna, cicha i wygodna w użytkowaniu. Nie ślizga się po blacie, nie zatrzymuje się na masie żelowej. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Godna polecenia

Szukałam przyzwoitej frezarki do salonu w atrakcyjnej cenie. Wybór padł na frezarkę marki Semilac. Ogromnym plusem jest jej cicha i stabilna praca, przy jednoczesnej dużej mocy. Prosta w użyciu, aczkolwiek bardzo efektowna. Serdecznie polecam.

Praca nią do czysta przyjemność!

Frezarkę tej firmy zakupiłam ponad rok temu. Urządzenie jest bardzo solidnie wykonane od tamtej pory nie napotkałam żadnego problemu. Zdecydowałam się na nią szczególnie ze względu na jej dużą moc 65W. Bez problemu radzi sobie z usuwaniem masy żelowej, akrylowej i oczywiście hybrydowej. Doskonale sprawdziła się także do pedicure-nawet podczas nacisku nie zatrzymuje się ani nie nagrzewa. Rączka dobrze leży w dłoni i nie powoduje zmęczenia ręki nawet przy kilku godzinach pracy, posiada wygodny przełącznik obrotów umiejscowiony z boku frezarki .Urządzenie posiada łatwy system wymiany frezów wystarczy przekręcić rączkę i gotowe. W zestawie dołączony był pedał nożny z którego osobiście nie korzystam ,zdecydowanie wolę pokrętło natomiast bardzo spodobało mi się miejsce na frezy które znajduje się nad pokrętłem. Dzięki temu na stoliku panuje większy porządek.