Philips, Prostownica ceramiczna jonowa SalonStraight ION HP 4648

Philips, Prostownica ceramiczna jonowa SalonStraight ION HP 4648

Prostownica do włosów z pielęgnacją jonową, cyfrowym ustawieniem nagrzania, funkcją szybkiego nagrzewania, wyświetlaczem, diodą sygnalizacyjną i niezwykle gładkimi płytkami pokrytymi powłoką ceramiczną.
Stosując prostownicę SalonStraight ION zawsze dobierzesz idealną temperaturę do prostowania włosów. Wyświetlacz LCD pokazuje wybraną temperaturę, a zapalona dioda sygnalizuje odpowiednie nagrzanie prostownicy. Funkcja pielęgnacji jonowej zmniejsza tendencję do ich skręcania się i elektryzowania. Włosy są proste, gładkie i miękkie.

są lepsze

Używam tej prostownicy już od ok 4 lat, wcześniej sporadycznie, od półtora roku co 2 lub 3 dni. jak dla mnie za długo się grzeje, minusem jest też brak obkręcającego się kabla- niedawno coś się przetarło i trzeba było rozkręcić celem naprawy. maksymalna temperatura też jest dosyć niska w porównaniu z innymi prostownicami, przez co więcej razy trzeba prostować pojedyńcze pasmo włosów. płytki są w dobrym stanie, nie starły się. moja mama ma philipsa salon pro, jest dużo lepsza. czekam aż moja dokończy żywota.

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsza

rewelacja

Dla mnie prostownica jest genialna! Mam kręcone, suche włosy, a po użyciu prostownicy 4648 mam gładką, delikatną w dotyku fryzurę.

Efekt przy dobrych wiatrach utrzymuje się nawet następnego dnia!

Świetny design. Lampka z regulacją temperatury jak dla mnie przydatna.

Używam od dwóch lat- mam nadzieję, że jeszcze trochę mi posłuży, a jeśli nie -kupię bez wahania następną!

POLECAM!Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: ten sam produkt od 2 lat

jest dobra,ale...

niestety u mnie sie nie sprawdzila! mam mocno krecone, suche, geste, trudne do ulozenia wlosy i ta prostownica nie potrafila ich ujarzmic w 100% wlosy trzeba bylo dlugo protowac, efekty utrzymywaly sie baaardzo krotko no i rewelacyjne nie byly...ale mysle,ze dla kogos z ormalnymi wlosami (czyli niezbyt kreconymi) moze byc to calkiem dobra prostownica. kolezanki, ktore jej u mnie uzywaly chwalily ja sobie :) szybko sie nagrzewa,jest ladna, ma wyswietlacz lcd, dlugi kabel.aha i jeszcze z minusow - jest dosc ciezka :/

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:jedno ;P

Może być

Używam tej prostownicy dość długo, praktycznie codziennie.
Nie jest wcale taka dobra, płytki nie przylegają do siebie idealnie co za tym idzie - szarpie włosy. Prostownica jest dość duża, ciężka i nieporęczna. Jej plusem jest jednak to że nie trzeba się z nią dużo machać żeby włosy były proste, regulacja temperatury jest bardzo przydatna, czas nagrzewania jest krótki.
Efekt prostych włosów w większej mierze zależy w tym wypadku od kosmetyku którego używamy do prostowania.
Nie jestem z niej w pełni zadowolona ale daje radę ;)

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:

nareszcie koniec z "sianem"!

tak jak kolezanki nizej, dlugo meczylam sie z sianem zamiast wlosow, bylam pewna, ze juz nic mi nie pomoze.. a tu taka milutka niespodzianka:) wystarczaja 4 minuty a moje wlosy wygladaja zdrowo, sa lsniace i po prostu idealne;) wrecz godne pozazdroszczenia -nawet kolezanki zauwazyly, ze moje wlosy cos "za zdrowo wygladaja";)
efekt gladkich wlosow utrzymuje sie az do nastepnego mycia, nagrzewa sie kosmicznie szybko -czego chciec wiecej?;)
a i cena na allegro jest znacznie nizsza..:)

Używam tego produktu od:dwoch tygodni

rewelacyjna!

Jest cudowna - rozgrzewa się ekspresowo, ma wyświetlacz z temperaturą, którą można regulować w zależności od potrzeb.
Efekty można podziwiać przez długie godziny :)
włoski się nie elektryzują i są jedwabiście gładkie

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku

rewelacja

Z natury mam sianowate, przesuszone i krecone włosy. Wczesniej stosowalam prostownice różnych marek dokąd nie kupiłam tej. W prawdzie cena jest wyższa od innych prostownic, ale za to patrząc na jakość zapomina się o cenie ;-)
Szybko się nagrzewa, możesz kontrolowac temperaturę i do tego ( co najważniejsze) świetnie wygładza włosy i dodaje blasku.
Jest poręczna więc dość łatwo prostować, lecz jest stosunkowo ciężka w porównaniu z innymi (gorszymi) prostownicami.
Dużym plusem jest to, że wyprostuje nawet jakbardziej kręcone włosy, a przeciez o to chodzi :-)

Używam tego produktu od:3 lat

po prostu piękne włosy

To cudo techniki jest moim wybawieniem :)

mam sianowate, puszące sie włosy. Nie mogłam ich wyprostować żadnymi metodami - wszystkie mleczka prostujące, układanie na szczotkę, suszenie z włosem i inne śmieszne rzeczy nie dawały zadowalających efektów. Do czasu :)

uwielbiam tę prostownicę za komfort stosowania, szybkość i precyzję (wystarczy raz przejechać po włosach żeby były proste i błyszczące). możliwość ustawienia temperatury w zależności od typu włosów jest dodatkowym atutem:)

POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ...