Evree, Total Nutrifirm, Balsam odżywczo-ujędrniający do skóry bardzo suchej i pozbawionej jędrności

Emolienty roślinne zawarte w balsamie przywracają prawidłowe funkcje skóry. W połączeniu z bogactwem składników aktywnych wspierają naturalne zdolności regeneracyjne naskórka.

Skoncentrowana formuła – dobrze się wchłania.
Składniki aktywne:
olejek macadamia
guarana
imbir
lipidy

Działanie:
silnie ujędrnia i napina skórę
nawilża i odżywia
pobudza mikrokrążenie podskórne
odbudowuje warstwę ochronną naskórka
Totalne odżywienie i nawilżenie dla skóry pozbawionej jędrności
Masz poczucie, że z Twojej skóry wyparowała cała wilgoć, jędrność i wigor? Czas na gest pielęgnacyjny, który wyraźnie poprawi wygląd Twojej skóry. Sięgnij po balsam Total Nutrifirm i obserwuj dzień po dniu, jak skóra odzyskuje zdrową kondycję i atrakcyjny wygląd.

Balsam zawiera idealnie dobrane naturalne składniki aktywne. W efekcie regularnego stosowania skóra staje się silnie ujędrniona, napięta, odżywiona i nawilżona. Poprawia się mikrokrążenie podskórne, a ochronna warstwa naskórka szybko się regeneruje.

Balsam natłuszczający

plusy:
+ dosyć przyjemny subtelny zapach
+ łatwo się rozprowadza
+ dobrze nawilża
+ długotrwały efekt

minusy:
- pozostawia tłustą warstwę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niewygodne opakowanie
+ wydajny

Bardzo lubię balsamy Evree, ten należy do grona ulubieńców, Zużyłam już kilka sztuk i jestem bardzo zadowolona. Balsam łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, przynosi skórze ulgę, jest wydajny, cena w porządku, dobry skład – warto spróbować.

Jedyny, którego jestem w stanie używać

Należę do grona ludzi, którzy kupują balsamy do ciała, których użyje raz czy dwa razy a potem leżą w łazience. Z tym produktem tak nie jest i chętnie po niego sięgam. Mam skórę normalną nie potrzebuje mocnego nawilżenia. Lubię formuły szybko wchłaniające się i nietłuste. Taki właśnie jest ten produkt. Bardzo się polubiliśmy :)

Prawie idealny

Bardzo lubię balsamy i kremy do rąk od evree, mają super składy, dobrze nawilżają, mają gęstą konsystencję. Balsam byłby idealny, gdyby miał pompkę, gdyż na końcu ciężko jest go wydobyć, jednak to taki mały minus przy wielu zaletach balsamu. Nie wiem ile opakowań już zużyłam, czasem kupowałam jakiś inny, by i tak zawsze wrócić do Evree i teraz nie kupuję już innych balsamów, no chyba że brązujące latem.

ok

ładne różowe opakowanie, balsam niczego sobie, dobrze nawilża, a mam dość mocno suchą skórę, także jestem jak najbardziej zadowolona, cena również przystępna. Opakowanie wystarcza na dość długo, polecam.

Super nawilżenie

Balsam ma piękny zapach i lekko płynną konsystencję przez co super się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Skóra jest nawilżona i gładka. Nie wiem jak z ujędrnianiem, bo nie zwróciłam na to uwagi, ale skóra wyglądała ładnie i zdrowo.

Piękne ujędrnienie

Balsam widocznie ujędrnia skórę przy regularnym stosowaniu. Ma przyjemny zapach, szybko się wchłania, a stan skóry widocznie się poprawia. Jak dla mnie strzał w 10!

Świetny

Wspaniały balsam do ciała :)jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ponieważ kosztuje niewiele .Świetny i nie pozostawia żadnej tłustej powłoki :)wchłania się natychmiast :)skóra wygląda bardzo zdrowo i jest dobrze nawilżona:)następna zaletą jest piękny zapach :)od pierwszego użycia skradł moje serce :)polecam wszystkim !!!

Rewelacja

Balsamy do ciała Evree uwielbiam. Po raz pierwszy kupiłam wersję w różowym opakowaniu i nie zawiodłam się. Ten balsam ma za zadanie odżywiać i ujędrniać skórę bardzo suchą.
Z tym ujędrnianiem to bym tak nie szalała. Osobiście nie wierze w takie cuda, chyba że ktoś uznaje nawilżenie i odżywienie skóry za ujędrnienie, bo automatycznie wtedy lepiej wygląda. No to wtedy tak.
Natomiast jako produkt odżywczy spisuje się na medal. Zawsze mnie ratuje w sytuacjach skrajnych i zawsze efekt jest świetny.
Ma bardzo fajną konsystencję, chyba najfajniejszą z wszystkich. Ani nie za tłusta ani nie za rzadka. Jednak czuć że jest to bogaty i treściwy balsam. Szybko się wchłania, ale pozostawia na skórze lekko tłusty film. Efekt odżywienia jest już widoczny na drugi dzień. Nie stosuje go na codzień, chyba że skóra jest bardzo mocno wysuszona np. po opalaniu. Ten balsam daje widoczne i dość trwałe efekty. Można spokojnie go stosować zamiennie z lżejszymi balsamami.

Jedyne co mi przeszkadza to opakowanie. Produkt jest bardzo wydajny, więc używamy go kilka dobrych tygodni. Przydałaby się pompka, ewentualnie już chyba nawet zakręcany słoik byłby lepszy niż ta butelka. Ciężko ją postawić do góry nogami, bo się przewraca. Niestety produkt już w połowie butelki ciężko wydostać i trzeba mocno nią wstrząsać. Na końcówce najlepiej rozciąć i przełożyć do zakręcanego pudełka. Na dnie zostaje taka ilość, że wystarcza jeszcze spokojnie na tydzień używania.

Rewelacyjny produkt

Balsamów Evree nie da sie nie kochać. Rewelacyjne składy, świetna cena no i przede wszytskim działanie.
Ten balsam jest jednym z moich absolutnych hitów! Pięknie, ale bardzo delikatnie pachnie (słodko-kwiatowo), łatwo sie rozprowadza, szybko wchłania. Pozostawia na skórze lekki, satynowy film - absolutnie nie tłusty. Co najważniejsze: nawilża! Naprawde nawilża. Mam problem z bardzo sucha skóra na łydkach - kilka dni z balsamame i skóra jest piekna- ukojona, gładka. Balsam łagodzi podrażnienia, ewentaulne krostki lub ranku goja się znacznie szybciej. Ciężko jest mi się wypowiedziec w kwestii ujędrniania - za krótko stosuje ten produkt.
Na pewno jednak po skończeniu tej butelki, pojawi się kolejna.
Jedyne co, możnaby moim zdaniem zmienić to owa butelka- cięzko jest z niej wydobyć produkt . Pompka lub tubka byłyby wygodniejsze.

Odżywia

Balsam dostałam w prezencie i nie oczekiwałam od niego za wiele, ale muszę przyznać, że zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Super nawilża i odżywia skórę, już po pierwszym użyciu widać efekt. Do tego pięknie pachnie i szybko się wchłania.
Czy ujędrnia? Nie zauważyłam ale na pewno wygładza skórę.
Dobry skład i duże, wygodne opakowanie.
Wad nie widzę :)

bardzo dobry

Często zmieniam kosmetyki do pielęgnacji ciała, bo lubię wypróbowywać nowości. Firma Evree wypuściła kilka wariantów balsamów do ciała.
Jednak moim ulubionym jest balsam odżywczo-ujędrniający Total Nutrifirm. Moim zdaniem ma najlepszą ze wszystkich konsystencję i najwspanialszy zapach - ale to oczywiście kwestia gustu. Cudownie odżywia skórę i rzeczywiście sprawia że staje się gęstsza i jędrniejsza oraz zyskuje lepszy wygląd. Minusem dla wszystkich balsamów serii jest jednak niezbyt wygodna butelka, z której ciężko wydobyć kosmetyk do końca - jest to naprawdę dosyć uciążliwe i moim zdaniem producent powinien pomyśleć nad zmianą opakowania. Reszta bez zarzutu.