Eveline Cosmetics, Beauty Line, Puder prasowany z jedwabiem

Eveline Cosmetics, Beauty Line, Puder prasowany z jedwabiem

Zgłaszająca osoba: Beza_19

Trwały, delikatny puder, nadający cerze gładkość, naturalny wygląd i równomierny koloryt. Łączy w sobie wysoką jakość produktu z ekskluzywnym opakowaniem. Dzięki zawartości naturalnego jedwabiu łatwo się rozprowadza, a jednocześnie pozwala skórze oddychychać. Ekstrakt z kakaowca sprawia, że cera promienieje blaskiem, a zielona herbata zapobiega działaniu wolnych rodników. Puder stanowi doskonałe wykończenie każdego makijażu. Uniwersalna paleta kolorów pozwala dobrać odcień do każdego rodzaju cery.

Skład: Talc, Titanium Dioxide, Magnesium Stearate, Mica, Octyldodecanol, Petrolatum, Lanolin, Isopropyl Palmitate, Silk, Theobroma Cacao Oil, Camelia Sinensis Oil, Ethylhexyl Hydroxystearate, Ethylparaben, Fragrance, May contain:[(+/-) CI 45380, CI 77491, CI 77492,CI 77499, CI 15850, CI 12085, CI 45410:2, Mica/Titanium Dioxide/Iron Oxides]

Cena: ok. 12zł

puder jak puder

Szukałam kiedyś taniego a dobrego pudru. Naczytałam się recenzji polskich tanich firm ale znalezienie ich w rossmanie czy naturze jest niemożliwe. Małe drogerie wymierają więc ciężko znależć u mnie coś konkretnego. Pani w jakiejś drogerii miała ograniczony asortyment ale poleciła mi ten oto produkt. kolor wydawał się ok. Mówiła że klientki po niego do niej wracają no to z braku laku wzięłam.
puderniczka jest prosta elegancka z lusterkiem, dodany jest puszek który przy mojej mało tłuszczącej się cerze naprawdę mi wystarczał i byłam zadowolona do momentu aż mi się urwało " trzymadełko " szybko pokazuje się dno,ale ja potem wykruszam resztki do słoiczka i zużywam pędzlem.
Dla mało wymagającej skóry polecam. Matuje średnio bez efektu mąki i maski. Kolor ivory trochę za beżowy jak dla mnie.
W sumie może być.
nie kupie ponownie bo puder starcza mi na niesamowicie długo i nigdy nie wracam do tego samego. Lubię testować ciągle nowe rzeczy :)

Używam tego produktu od: chyba rok do poprawek makijażu
Ilość zużytych opakowań: 1 puderniczka

Najlepszy!!

Wg mnie to najlepszy puder jaki miałam. Zaczne od ceny. Jest baaaardzo niska jak na jakość produktu, chociaż adekwatna jeśli chodzi o jego wydajność. Przy systematycznym stosowaniu ( raz dziennie ) nie wystarcza niestety na długo. Jest świetny do wykończenia makijażu. Nakładany zarówno pędzlem jak i puszkiem dołączonym do opakowania wygląda dobrze, jednak ja preferuję aplikację pędzlem. Świetnie matuje na wiele godzin, wyrównuje koloryt ( śmiało może być używany bezpośrednio na krem bez podkładu ). Nie ciemniej na twarzy, nie podkreśla suchych skórek, nie tworzy efektu maski. Skóra po nałożeniu pudru jest jedwabiście gładka!Ma praktyczne opakowanie z lusterkiem. Polecam:)

Używam tego produktu od: trzech lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Nie wiem jak to nazwac

Nie spodziewalam sie cudow, ale tez nie wiedzialam ze bedzie az taki nijaki.
Nic nie zrobil z moja buzia. Nie wyrownal kolorytu, nie zakryl czegokolwiek, ewentualnie troszke zmatowil i to wszystko. Po jego nalozeniu czulam jakbym miala tone pudru na sobie, skora byla spieta.
Nie wiem do czego ma sluzyc ten "puder".

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: jedno nie do konca

jestem ogólnie zadowolona

To mój pierwszy puder. Używam odcienia 11, Ivory.

-cera bardzo ładnie się po nim prezentuje

- jest dobry dla tych, co lubią naturalny wygląd

- nadaje się też do zrobienia lekkiej, różowej "tapci"

- idealna, matowa skóra

- praktyczne opakowanie, z lusterkiem

- niestety, lusterko wciąż jest brudne mimo czyszczenia

- puder pyli i "wylatuje" z pudełka

- praktyczna gąbka, ułatwiająca szybką i równomierną aplikację

Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko 9g

Bardzo lubię!

+ idealnie wykańcza makijaż
+ ładnie matuje
+ przepiękny kolor, nr 13 (troszkę ciemnieje po nałożeniu, ale u mnie daje to dobry efekt)
+ ładne pudełeczko :D
+ nie podrażnia, nie wysusza
+ daje jedwabisty efekt, skóra jest mięciutka

Drażni mnie w tym pudrze tylko to, że w połowie opakowania pudru na środku nie ma już wcale, a po brzegach całe mnóstwo, które niestety ciężko wydostać. No i z puszkiem trzeba się delikatnie obchodzić, teraz już wiem jak i jest w dobrej kondycji, ale przy pierwszym opakowaniu skatowałam go niemiłosiernie :D

Używam tego produktu od: klikanaście miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka 2 opakowania

Średniak, przeciętniak

Puder tani jak barszcz i dlatego też pewnie nie zachwyca, ale w swoim przedziale cenowym jest naprawdę w porządku.

Plusy:
- nie zapycha, nie zatyka porów
- ładnie matuje
- ba, nawet kryje całkiem nieźle
- przyjemny zapach
- cena

Minusy:
- mało wydajny

Używam tego produktu od: ponad roku, nieregularnie bo mam też inny
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 9 gramowe

Jedwabisty efekt i naprawdę jasny kolor

Szukałam kiedyś jasnego pudru, znalazłam go w niewielkiej drogeryjce, mam kolor ivory:

-jest naprawdę jasny, nie wiem, czemu tak ciężko znaleźć teraz dobry puder w jasnym odcieniu

daje taki jedwabisty efekt, skóra po nim jest aksamitna i miękka, bardzo to lubię

-odejmuję gwiazdkę za matowienie - muszę robić poprawki po 3-4 godzinach, a nie mam jakiejś mega przetłuszczającej się cery

-bardzo ładny zapach

-dołączony puszek po czasie zaczyna się trochę strzępić

-niedrogi, dość ciężko dostępny

Polecam dla osób, które nie mają bardzo dużych problemów z przetłuszczaniem cery.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania na zmianę z innymi

przeciętny

Używałam koloru ivory.
Plusy:
- nie podkreśla suchych skórek, w ogóle ich nie widać
- jest rzeczywiście jedwabisty
- ładnie kryje ale trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością
- ładnie pachnie
- pudełko i puszek są ok :)

Generalnie byłam zadowolona z tego pudru mimo kilku wad, a mianowicie:
- niestety ciemnieje na twarzy :(
- mam przetłuszczającą się strefę T i przy nieumiejętnym nałożeniu pudru szczególnie na czoło po pewnym czasie zaczynał się ważyć...
- dosyć mało wydajny.

Stosunek ceny do jakości wygląda bardzo pozytywnie, mam na oku jeszcze kilka pudrów do wypróbowania ale jak okażą się gorsze na pewno wrócę właśnie do tego.

EDIT:
są inne lepsze pudry, wciąż szukam ideału ale do tego już na pewno nie wrócę :P

DOBRY.

Kupiłam ten puder przy okazji kupowania mojego tuszu również z eveline.
Kosztował 9,99 więc wzięłam ,na dodatek dostałam gratis jeszcze krem modelujący do biustu który tez jest świetny ;D

A więc tak.
Do plusów zaliczam to,że ma duże lusterko, dobrą gąbeczkę z uchwytem , zamykane na zatrzask pudełko przez co nie otwiera się w torbie.
Ogromnym plusem jest to,że nie musze w ciągu dnia robić żadnych poprawek ! a zawsze robiłam 3razy dziennie.
Jest jedwabisty,nie robi maski i dobrze matuje.
mam kolor Ivory jednak i tak jest dla mnie trochę za ciemny i z biegiem godzin robi się nawet troche różowy..
Kolejny minus to mała pojemnośc i bardzo szybiutko się kończy.
Plusem jest też oczywiście cena.POLECAM ,bo po co przepłacać ?

Dobry

Spodobał mi się ten puder. Kupiłam odcień naturalny, dla mojej dość bladej cery był odpowiedni. Nieźle matuje (choć są lepsze), ładnie stapia się z cerą nie zostawiając efektu maski. Jedyne minusy to mała wydajność i słabe opakowanie, które roztrzaskało się przy pierwszym niegroźnym upadku :P Ale ogólnie warto wypróbować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

nareszcie znalazłam jedwabisty puder

Szukałam go przez dłuższy czas, aż wreszcie udało mi się dorwać. Wzięłam matowy, odcień naturalny. Super stapia się z cerą. Fantastycznie się nakłada dodaną gąbeczką. Ma piękne, eleganckie i mocne pudełko, dość spore lusterko.
Dzięki niemu mogę znów zrezygnować z podkładu i mam piękną, niezapchaną cerę. Niestety szybko się po nim świecę, ale taki urok tego typu kosmetyków. Z reszta nie znalazłam takiego pudru, który zmatowiłby moją skórę przez więcej niż 4-5 godz.
Na pewno wypróbuje jeszcze odcienie rozświetlające

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

NIE!!!

Mi nie przypasował ;/ On chyba w ogóle nie leżał koło jedwabiu, bo moja skóra po nim wcale nie jest gładka, wręcz w dotyku matowa...Ale tylko w dotyku bo wizualnie to ona matowa jest może przez pół godziny, potem zaczynam się błyszczeć i mało tego mam wrażenie, że robie się pomarańczowa... Niestety dałam za niego 13 zł i są tego efekty, naprawdę wole dołożyć (niewiele) i kupić Viperę, której nie ma co porównywać do tego czegoś.
I jeszcze zapomniałam jeśli chodzi o gabeczke która jest w nim to przebija wszystko, jest tak beznadziejna, nie dośc, że się z niej sypie ten puch, to jeszcze można sobie nią wydlubać oko....; p