Perfecta, Orient SPA, Peeling cukrowy do ciała złuszczająco - wygładzający `Marcepan`

Dynamicznie oczyszczający peeling cukrowy do ciała o właściwościach złuszczających i wygładzających. Zawiera naturalne kryształki cukru, które, usuwając martwe komórki naskórka, idealnie wygładzają powierzchnię skóry i niwelują wszelkie niedoskonałości. Ponadto olejek ze słodkiego migdałowca łagodzi podrażnienia, doskonale zmiękcza, odżywia i regeneruje skórę.
Przepyszna woń marcepanu budzi kobiecą pasję i powab. Przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, a zarazem kojarzy się z ciepłem, zmysłowością i delikatną pieszczotą.

Mega wygładzanie. mini wydajność

Plusy:
- piękne wygładzenie skóry
- skóra ślicznie się błyszczy po samym peelingu, nie potrzeba już balsamu do dodatkowego nawilżenia (szczególnie fajne do nóg)
- apetyczny zapach
- wygodne opakowanie

minusy:
- mało wydajny- nie starczył mi nawet na miesiąc a nie używam codziennie
- filtr który pozostawia jes tłustawy i na ciepłe dni jak dotknie się dłonią wypeelingowanego miejsca, to zostaje tłusty film na rękach, a szczególnie w upały jest to nieprzyjemne

Ogólnie oceniam bardzo na plus, bo skóra wygląda po nim przepięknie!

Super !

Peeling jest super, mnóstow cukru, dobrej grubości, do tego w takiej oliwkowej mazi, gdzie peeling nie spada z ciała i idealnie się rozprowadza i masuje.\\\\nMiałam juz kilka peelingów więc potrafię ocenić.\\\\nPo peelingu cukrwym waniliowo-pomarańczowym ze Starej Cukrowni, po którym nie znalazłam nic równie dobrego uważam, ze Perfecta jest super.\\\\nOliwka w kosmetyku super wygładza, efekt jest tak miły, ze tylko kochać się trzeba zaraz po uzyciu. Idealny do uzycia przed randką.\\\\nJa używam pellingów na suche ciało, i uważam ze wtedy efekt jest nieporównywalny.\\\\nDo tego peeling miło pachnie, ale to juz kwestia gustu, ja lubię takie cięzkie ciasteczkowe zpachy w łazience.\\\\nPeeling zakupiłam w markecie Careffur za 18,25 zł., nie wiem czy to dobra cena, ale pewnie skoro w markecie to pewnie nie jest przesadzona. Wielki plus za dobrą cenę, dostępność i proste, wygodne opakowanie.

edit.
Trochę zmieniłam zdanie po kilku tyg. uzywania, mam wrazenie ze peeling jedynie wygładza na chwile skórą a nie ją ściera. Na drugi dzień nie ma efektu. Szukam w koncu prawdziwego ścierajacego efektu, taki był waniliowo-pomaranczowy ze Starej Mydlarnii...jak to mozliwe, ze tak dobry kosmetyk nie jest juz produkowany ????.

Dla tych, którzy nie lubią suchych peelingów

Marcepan wyczuwam bardzo delikatnie, jest to po prostu przyjemny, nieokreślony słodki zapach. Podoba mi się, ale następnym razem skuszę się jednak prawdopodobnie na ten z wanilią.

Opakowanie mi odpowiada, jest poręczne, estetyczne i łatwo zużyć produkt do samego końca. Peeling jest średnio wydajny, starczył mi na kilka miesięcy stosowania co 1-2 tygodnie.

Jeśli chodzi o działanie, to uwielbiam ten efekt natłuszczonej, wygładzonej skóry. Duże, ostre drobinki zdzierają niepotrzebny, martwy naskórek, z kolei oliwka pozostawia przyjemną warstewkę (na ciele oraz wannie). Wiem, że wielu osobom to się nie podoba, jednak mi jak najbardziej odpowiada. Nie lubię, kiedy peelingi są suche i ostre, bo łatwo wtedy mogą podrażnić skórę.

Na pierwszym miejscu w składzie jest parafina. Mnie to nie przeszkadza, ale warto o tym wspomnieć.

Ilość zużytych opakowań: jedno 225 ml

Może być:)

Od dawna jest fanką linii Perfecta Spa. Po wypróbowaniu innych wersji zapachowych, sięgnęłam i po marcepan.
Niestety, z powodu zabezpieczenia nie mogłam sprawdzić zapachu przed zakupem. I to jest pierwszy minus. Spodziewałam się przyjemnego zapachu, a tutaj znalazłam lekko duszącą, mdłą woń. Wracając do opakowania - bardzo praktyczne, ładnie wyglądające, które potem można zostawić i zrobić z nich np. pojemnik na pędzle:)
Konsystencja jest dosyć zbita, a drobinki grube i dość dobrze ścierające. Sam peeling pozostawia na skórze cieniutką warstewkę filmu, co uważam za duży plus, bo nie muszę potem smarować się balsamem.
Peeling stosowałam co kilka dni, szczególnie po depilacji, aby zapobiec wrastaniu włosków na nogach. W tej roli sprawdził się dobrze. Zapobiegl też nawrotom czerwonych krostek na ramionach, szczególnie rzucającym się w oczy przy mojej bladej karnacji.
Nie podrażnił, pozostawił skórę wygładzoną i przyjemną w dotyku.
Jest bardzo wydajny.
Cena mogłaby być nieco niższa.
Reasumując, właściwości ma świetne, zapach okropny, ale do zniesienia.

Używam tego produktu od: 28 I 2012r. - 28 III 2012r.
Ilość zużytych opakowań: 1 x 225 ml

Idealny!

Idealnie gładka skóra "od ręki"! Kąpiel z tym kosmetykiem jest prawdziwą przyjemnością. Skóra pięknie pachnie, jest gładka i nawilżona. Peeling po spłukaniu zostawia na skórze warstewkę olejku(?), nie trzeba po nim używać balsamu. Nawilża, ale nie jest tłusty. Wspaniały! Polecam wszystkim koleżankom, znajomym, ciotkom , kuzynkom- wszystkie są zachwycone! A zatem polecam i Wam:)

Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

BOSKI :]

kolejny ciekawy produkt, który warto sprawdzić :)

skóra na moim ciałku dość szybko się przesusza
a to jest fenomanalne rozwiązanie :)

PRZEPIS NA MIĘKKĄ SKÓRĘ:
* lekko nawilżam skórę
* wmasowuję cukrowy peeling
* spłukuję :)

początkowo brązowa gęsta konsystencja otula moje ciałko, po kontakcie z wodą zmienia się w białą gęstą warstewkę, która zmywa się pod wpływem strumienia wody :)

EFEKT:
* niezwykłe nawilżenie!
* miękka skóra
* długotrwały efekt
* apetyczny zapach :]

dotyk mojego chłopaka i jego urocza zaskoczona mina - bezcenna :]

DZIEWCZYNY - WARTO! :D

Używam tego produktu od: 3 mcy
Ilość zużytych opakowań: 2 op

Podoba mi się

Kupiłąm go przez przypadek, ale spodobał mi się za pierwszym razem.
Plusy:
-zapach
-konsystencja
-wydajność
- dobrze ściera
-natłuszcza skórę
- wygładza, odświeża
- cena
MINUSY:
- chyba tylko to że jest w słoiczku i nalewa się do niego woda gdy się go używa

Używam tego produktu od: cztery lata
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

najlepszy

Wcześniej uważałam peeling za produkt zbędny w mojej pielęgnacji. Żaden nie dawał jakichś specjalnych efektów a samo używanie nie było jakos szczególnie miłe. Nie widziałam więc powodu, żeby wydawac kasę na tego typu produkty. Po kilku nieudanych zakupach skusiłam się na Perfectę marcepanową i wiem, że na pewno kupię jeszcze nie raz.

Konsystencja gęsta, mnóstwo cukru czy czegos imitującego cukier. Po użyciu skóra jest wyraźnie gładka i miła w dotyku. To na pewno też zasługa olejku czy wosku, który pozostaje na skórze po spłukaniu drobinek i nie ma już potrzeby smarowania się oliwką. Zapach też mi bardzo odpowiada, chyba nie miałam jeszcze peelingu który by tak ładnie pachniał. Uwielbiam go używać, świetnie poprawia nie tylo wygląd skóry ale i humor.
Po zużyciu jednego opakowania kupiłam z tej samej firmy czekoladowo-kokosowy, ale wogóle nie przypomina tego marcepanowego, ma inne drobinki i wogóle mi nie odpowiada. Jak go zużyje, to zaprzestanę eksperymentów i kupię marcepanowy.

Jedyny minus to stosunek ceny do wydajności. Peeling szybko się kończy, a jedno opakowanie kosztuje az 15 zł, więc raczej będe kupowac sporadycznie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, może miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

chemiczny klej

Ohydny chemiczny zapach, klajstrowata konystencja. Źle ściera, ale udaje że dobrze bo zostawia na skórze grubą warstwę wosku. Trudno to zmyć, woda się leje (ekologia!), maszynka do golenia się zatyka jeśli użyć jej po. Nie wiem czy przeżyję kolejną sesję z tym peelingiem, chyba go wyrzucę żeby nie zajmował miejsca w łazience.
Jednak co peeling solny to peeling solny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Może być

Peeling ma wiele plusów:
+ ładnie pachnie;
+bardzo dobrze złuszcza naskórek;
+pozostawia delikatną warstwę oliwki(?) na skórze, przez co nie trzeba dodatkowo stosować balsamu do ciała;
+skóra po nim jest wyjątkowo gładka;

- jeden minus- niezbyt wydajny, przy używaniu ok. 2 razy na tydzień wystarczył mi na miesiąc.

Generalnie polecam każdemu, kto lubi ładnie pachnące i skuteczne kosmetyki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

super!

Fantastyczny peeling do ciała. Świetnie ściera stary naskórek, jest gruboziarnisty, pozostawia fajny delikatny film na ciele. Bardzo go lubię, bo pozostawia skórę super gładką. Ma przecudny zapach - świetny relaks po ciężkim dniu.

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

przyjemnny

Kupiłam go kiedyś na przecenie w SuperPharm. Czytałam o nim kiedyś pozytywne opinie, więc pomyślałam, co mi szkodzi, jak jest na przecenie. Jestem z niego zadowolona. Stosowałam go na ciało podczas kąpieli, albo przed malowaniem paznokci, nakładałam go, bo po nim zawsze pozostawała tłusta poświata, dzięki temu lepiej się malowało paznokcie.
Ściera stary naskórek, wygładza ciało, jest dość wydajny, starczył mi na ok. 2 miesiące. Przyjemne opakowanie, ale gdy się kończył, trudno było go trochę wygrzebać.. Zapach cudowny! Och.. Mogłabym go wąchać godzinami i nawet utrzymywał się przez dłuższy okres czasu na skórze! Nie jest jego cena jakaś super wysoka, da się przeżyć, a jego dostępność jest chyba też wszędzie.

Używam tego produktu od: grudzień 2009
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie