Eva Natura, Zioła Polskie, Szampon do włosów osłabionych, wypadających, łamliwych `Czarna rzepa, skrzyp polny, łopian`

Cena PLN 3.50

Ekstrakty: czarna rzepa, skrzyp polny, łopian.
Efekt: mocne, elastyczne, zdrowe włosy.

Ulubieniec mój :)

Trochę trwało zanim odważyłam sie go użyć ale teraz pokochałam go miłością przeogromna, moje włosy go uwielbiają :) Zacznę od tego, że są długie, ani grube ani cienkie; dokuczało mi niestety wypadanie i czasem za szybko sie przetłuszczały a ten szampon sprawił, ze moje problemy odeszły w zapomnienie; włoski są dłużej świeże, o wiele bardziej puszyste, błyszczące i faktycznie mniej wypadają :) Do zapachu już się przyzwyczaiłam, podczas mycia już mi nie przeszkadza a i tak używam zawsze odzywki więc tym "zabijam" rzepkowy smrodek; do minusów zaliczyć mogę jedynie wydajność, sporo go zużywam a włosy myje dwukrotnie tak na wszelki wypadek, codziennie ale przy jego niskiej cenie wydajność nie jest problemem :)

a chciałam dać 5.

Jak za tą cenę to szampon jest wspaniały!

+lśniące, mocniejsze włosy (ponieważ codziennie prostuję to na końcówkach tego nie widać)

+wspaniale oczyszczona skóra głowy, włosy dłużej pozostają swieże (a bardzo mi się przetłuszczają).

Zapach jak z warzywniaka :) i bardzo wodnista konsystencja, ale mi to nie przeszkadza.

Jedyny minus:
- włosy wcale mniej po nim nie wypadają (musiałam wrócic do Hair Fall Control i teraz myje włosy 2 szaponami)

polecam :)

o tak!!!

Całkowicie mnie zaskoczył i przerósł moje najśmielsze oczekiwania efekt jaki daje ten szampon. Zastosowałam go jako kuracje ratujacą skórę mojej głowy i to co z nia zrobił AR z seri LOreal Pro.
Włosy po tym szamponie są super lśniace, sypkie i nie przetłuszczaja sie tak szybko. Dodatkowo przestłay mi wypadac. Skóra głowy w koncu jest "czysta".
Odejmuje jedna gwaizdke za konsystencje. Jak dla mnie zbyt wodnista, ale za taka cene nispecjalnie mi to przeszkadza. Szampon jest dobry i godny polecenia.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1,5

Błyszczące włosy :)

Produkt ten nie jest ideałem, ale jestem z niego bardzo zadowolona.
Przede wszystkim moje włosy stały się po jego systematycznym i już dość długim używaniu (około kilku miesięcy) bardzo błyszczące :D (na tym efekcie w sumie najbardziej mi zależało), wzmocnione, jakby "gęściejsze", bardziej puszyste i nie plączą się. Końcówki włosów przestały się niszczyć.
Niestety dalej trochę wypadają, ale już nie tak bardzo jak kiedyś.
Jego zapach mi nie przeszkadza, konsystencja również, wydajność dobra ( ale już mam zapas kolejnych dwóch butelek jakby co ;) )
Generalnie polecam.

Używam tego produktu: tak długo, że nie pamiętam kiedy było pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: kilka (około 5)

naprawde działa!!

Zaskoczył mnei ten szampon ,bo nie spodziewałam sie tak szybkiego i skutecznego działania ,naprawde powstrzymał wypadanie włosów ,a miałam z tym duzy problem i faktycznie je wzmocnił (są z natury cienkie i dleikatne).Oprócz tego zmniejszył ich przetłuszczanie się i ukoił skore głowy. Zapach faktycznie może niektorych drażnic,ale ja go ososbiście lubie,a poza tym szybko sie ulatnia i nie czuc go potem na włosach.
Co prawda, moje włosy po jego uzyciu nie sa jakoś wyjątkowo puszyste,ale nie sa tez oklapnięte,a w koncu nie jest to szampon od nadawania objetosci.Zaznacze jeszcze ,ze włosy po nim sa blyszczące i miękkie, tak więc daje mu 5 gwiazdek na które w pełni zasłuzył, bo spełania swoją rolę.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dwa albo 3

To jest to!

To działa. Ten szampon jest po prostu rewelacyjny. Włosy się mniej przetłuszczają i jak do tej pory to jedyny szampon który tak zadziałał. A to dla mnie najważniejsze. Poza tym faktycznie chyba mniej wypadają, łatwo się rozczesują po umyciu. Moim zdaniem same plusy. Zapach prawdziwie rzepowy co tylko uwiarygodnia ten produkt. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

super

świetny kosmetyk, delikatny, jak go nakladam na skore glowy, od razu mam takie uczucia...\"ukojenia\", jest delikatny, nie placze wlosów, nie powoduje ze sa sztywnie ani nic takiego. dobrze sie spłukuje, świetnie pieni, maleńki minusik za rzadką konsystencję, co moze powodowac niewydajnosc, ale ja sobie poradzilam z tym, wlewając go troszkę do kubeczka i dodajac wody - spokojnie umyjecie tym całą głowe [mam wlosy do lopatek :) ] nie jest inwazyjny, delikatny, skutecznie ratuje mi wlosy po Babydream rossmanowskim i wellatonie ktore mi zrobiły twarde siano na glowie...

EDIT: kasuję jedna gwiazdkę. Po czasie, sięgajac do wspomnien i porówując go z tym co teraz uzywalam ostatnimi czasy, to jest bardzo OK, ale odzywka po nim jest konieczna... niestety jeszcze brakuje mu CZEGOS na wyższą ocenę.

polecam! :)Używam tego produktu od: ok 2-2.5 miesiaca

szapony z rzepy są fajne :)

Jak go kupowałam to wcale nie był taki tani. :D
A poza tym na dziwny zapach i jest lekko wodnisty przez co mało wydajny.
Ale szampon jak to szampon z rzepy dobrze działa na włosy. Jednak zdecydowanie wole szapon Joanny, który jest o wiele przyjemniejszy w użytkowaniu :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Godny uwagi

Szampon idealny do codziennego stosowania. Jest rzadki co jednak nie utrudnia używania, dobrze się pieni.
Ma mój nos ma niezbyt przyjemny zapach, czuć rzepę. Ale to też nie jest takie uciążliwe.
Włosy rozczesują się dosyć fajnie, nie przetłuszcza włosów. W moim odczuciu są lekkie i świeże. Jak za taką cenę produkt naprawdę na poziomie.

Używam tego produktu od:dawna z przerwami
Ilość zużytych opakowań:trochę ich było

Więcej nie kupię

Włosy pełne blasku, ale mam wrażenie, że są bardziej oklapnięte i szybciej się przetłuszczają.Co do zapachu, to nie jest on uciążliwy i faktycznie szybko sie ulatnia. Szampon jest rzadki, ale dobrze się pieni. z rozczesywaniem średnio. Cena- marzenie. Używałam go do zmywania olei, czyli średnio raz w tyg. Oczyszczał, jak należy. Nie polecałabym go do regularnego stosowania, ponieważ obawiałabym się przesuszenia.

Podsumowanie: tani "zwyklak" - można kupić w sytuacji awaryjnej. Większej krzywdy mi nie zrobił.

!Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

moje wlosy go lubia:)

Kupilam go w okresie,gdy moje wlosy zaczely intensywnie sie przetluszczac i juz po 1dniu nadawaly sie wylacznie do mycia. Zakup byl troszke przypadkowy-skusil mnie ziolowy sklad<glownie wyciag z rzepy>no i co to duzo ukrywac niska cena i duza pojemnosc<300ml>. Nie zawiodlam sie-szampon wyregulowal proces przetluszczania wlosow,po umyciu sa swieze i lekkie,a dodatkowo mniej ich wypada. Jedyny minus to niezbyt przyjemny zapach,ktory na szczescie szybko sie ulatnia. Moze to jeszcze nie moj ideal,ale napewno jeden z lepszych i tanszych szamponow,ktore zdarzylo mi sie uzywac.

Używam tego produktu od
Ilość zużytych opakowań:koncze 1butelke...

chyba pomógł

Włosy wypadały i wypadały, żadne drogie szampony i odżywki nie działały. Postanowiłam wydać te kilka groszy i spróbować, bo te zioła mnie jakoś przekonały. I nie żałuję. Jestem juz pod koniec butelki i prawie nie wypadają. Szampon ma trochę za rzadką konsystencję i nieciekawy zapach, ale nie utrzymuje sie on włosach. POLECAM.

Używam tego produktu od:1,5 m-ca