Veet, Krem przeciw wrastaniu włosków

Veet, Krem przeciw wrastaniu włosków

Krem przeciw wrastaniu włosków Veet zapobiega zaczerwienieniom i podrażnieniom spowodowanym wrastaniem włosków oraz pielęgnuje skórę po depilacji, aby była cudownie gładka i bez skazy. Specjalna formuła zawiera wyciąg z winogron, znany ze swego działania zapobiegającego powstawaniu zaczerwienień i podrażnień i podrażnień skóry. Zawarty w formule kremu kwas glikolowy oprócz działania nawilżającego i oczyszczającego daje efekt powierzchniowego peelingu, dzięki któremu włoski mogą swobodnie rosnąć.

Krem nie przynosi oczekiwanego rezultatu, nie polecam.

Kupiłam ten krem po przeczytaniu tutaj pozytywnych recenzji, niestety bardzo się zawiodłam. Po używaniu tego kremu nie zauważyłam żadnej poprawy z wrastającymi włoskami czy podrażeniami po depilacji. Krem strasznie piecze po aplikacji i ma nieprzyjemny zapach. Minusem również dla mnie jest zbyt wygórowana cena.

Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego opakowania

bardzo pamaga

jakos nigdy nie mialam specjalnych problemow z wrastajacymi wloskami pod pachami, czy na nogach, ale bikini to jest jakas tragedia - swedzi, piecze, krostki wyskakuja. moze to kwestia roznych sposobow depilacji, nie wiem. w każdym razie do senda: krem robi swoje, przy aplikacji na dopiero co depilowana skore faktycznie piecze niemilosiernie, ale to uczucie zaraz przechodzi. od kiedy go uzywam zapomnialam juz jak wygladaja te potworne krostki. fakt, zawsze kilka wloskow zostanie sobie pod skora i tam sobie beda radosnie rosnac dalej dopoki ich czyms nie wydlubie, ale to razej wina coraz slabszych wloskow niz kremu, ktory glownie ma zapobiegac zaczerwienieniu i piekielnemu pieczeniu.
podsumowujac:
+ w moim przypadku baaaardzo wydajny, dlatego ze uzywam tylko do bikini, jedno opakowanie starcza mi spokojnie na pare miesiecy
+ nawilza i wygladza skore
+zapobiega powstawaniu krostek spowodowanych wrastajacymi wloskami
+ łagodzi podraznienia (jak juz przestanie szczypac)
+ zapobiega swedzeniu kiedy wloski odrastaja
- cena, aczkolwiek raz na pare miesiecy mozna tyle wydac
- dostepnosc (nie mam pojecia gdzie go jeszcze mozna kupic poza zagranica)
- strasznie piecze po zastosowaniu zaraz po depilacji
- trzeba naprawde, systematycznie go uzywac zeby dzialal, najlepiej 2x dziennie

Ilość zużytych opakowań: cztery

Mój wybawiciel

Stosuję w okolicy bikini i pod pachami. Szczypie strasznie, cieżko wytrzymać, po krótkim czasie przechodzi. Ale bez niego ani rusz. Nie łagodzi podrażnień ale naprawde zapobiega wrastaniu włosów. Tylko trzeba stosować regularnie, już po jednym dniu bez posmarowania moje pachy płoną żywym ogniem, pojawiają sie krosty i włosy wrastają.
Polecam wszystkim z problemem wrastających włosków. Warto pocierpieć kilka minut dla świętego spokoju do następnej depilacji ;)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: ciężko powiedzieć ;]

uratował

Działa!
stosuję go na łydki i okolice bikini. miałam straszny problem z wrastaniem włosków, przerodziło się to u mnie w nałóg wygrzebywania ich spod skóry igłą, co oczywiście tylko pogarszało sprawę. żadne peelingi, oliwki itd nie pomagały, a jestem systematyczna i nie oszczędzam na kosmetykach...
natomiast ten krem zdecydowanie działa.
stosuje go dwa razu dziennie na bikini (od depilacji do depilacji) i parę dni po depilacji nóg. "pryszcze" wypełnione czarnymi zalążkami włosów przestały się pojawiać. Skóra jest naprawdę gładka, włosy wychodzą normalnie. po 2 miesiącach problem kompletnie zniknął z nóg, nad bikini jeszcze pracuję, ale było w TRAGICZNYM stanie.
mimo ceny, krem jest bardzo wydajny. zapach znośny.

Ilość zużytych opakowań: pól

cuda jednak istnieją ;)

nie wiedziałam, że jakikolwiek krem poradzi sobie z moimi podrażnieniami po depilacji bikini. golę się maszynką raz na jakiś czas, między zabiegami włoski rosnąc powodują zaczerwienienia, swędzenie i generalnie jest niemiło. wrastają i tworzą się stany zapalne. postanowiłam spróbować tego kremu jako ostatniej deski ratunku, mimo że kosztuje 30zł, a to niemało. wcześniej używałam kremów do podrażnionej skóry, antyseptycznych, antyzapalnych, robiłam peelingi. nic nie dawało żadnego efektu, aż do veeta :D nic nie czerwienieje, nie boli, nie swędzi, nie ropieje. używam go dwa razy dziennie.
przy takim działaniu cena jest nieważna :)
polecam, warto spróbować :D

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

DOBRY

Mam problem z wrastającymi włoskami. Po użyciu tego kremu błyskawicznie wszystkie zaczerwienienia schodzą. Skóra staje się delikatna i satynowa, a nie chropowata jak bez użycia żadnego kremu.

Myślę, że jak skończę opakowanie kupię następne :).Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Minus za cenę...trochę za drogo.

DZIAŁA !

daję mu ***** bo nie wierzyłam że kosmetyk może czegoś takiego w ogóle dokonać
włoski naprawdę przestały wrastać! zmniejszyły się błyskawicznie wszystkie podrażnienia, ślady zaczęły znikać a skóra była wygładzona
dodam że stosuje go od przypadku do przypadku - zawsze po depilacji i czasem dodatkowo między nimi.
efekty są wspaniałe! krem okazał się super wydajny (przy takim stosowaniu) używam swojego chyba od maja i mam jeszcze z połowę opakowania!
to było bardzo dobrze zainwestowane 30 zł, a bałam się już że będę musiała zrezygnować z depilatora :)

małym minusikiem jest zapach - chemiczny, trochę się utrzymuje, ale da się wytrzymać ze względu na działanie!

Używam tego produktu od:ok 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego :)

na plus

Kiedyś działał lepiej. Łagodzi, ale musi być stosowany często, kilkakrotnie w ciągu dnia. Efekty też nie zawsze są takie same. Mam wrażenie, że kiedyś działał skuteczniej.

nie wart swojej ceny

Krem nie robi nic specjalnego
Dla osób które maja problemy z meszkami - Nie Polecam !!! tylko podrażni nogi- po posmarowaniu dostaje sie totalnego wysypu czerwonych krop i strasznie piecze
Mała ilość za dużą cenę - totalnie sie nie opłaca wydawać 20 pare złotych tylko po to żeby czasami mi wygładził nogi .
Lepszym sposobem jest czasami zrobić sobie peeling nóg żeby włoski nie wrastały a po depilacji posmarować kremem/balsamem po depilacji z Joanny -kosztuje ok 7zl jest większy niz veet i ładnie wygładza nogi. Czasami zdarzy się minimalne zaczerwienienie ale to nic w porównaniu z tym jak może zaszkodzić veet
Ogólnie po stosowaniu Joanny mam ładne gładkie nogi , włoski mi nie wrastają(czasami tylko robię peeling)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Dobry

Jest to mój pierwszy produkt tego typu, więc nie mam porównania, ale uważam, że Veet jest całkiem niezły. Stosuję go tylko do okolic bikini i faktycznie zauważyłam, że włoski mniej wrastają. Trzeba go stosować systematycznie, żeby było widać rezultaty.

Używam tego produktu od: 3 msc.
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Działa!

Miałam ogromny problem z wrastaniem włosków, wyskubywałam je spod skóry, robiąc przy tym ranki na nogach i zostawiając blizny. Od kiedy zaczęłam stosować Veet włoski nie wrastają prawie wcale! Rewelacja! Stosuję ten krem bezpośrednio po depilacji i następnego dnia - wcale nie trzeba codziennie. U mnie wystarcza tyle i jestem baardzo zadowolona - na pewno będę go kupowała stale.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

kompletne nieporozumienie

Resztki tego kremu mam na półce razem z całą paletą nietrafinych kosmetyków. Jeśli chodzi o skutecznośc, to w moim przypadku była ona żadna, w zasadzie tylko lekkie podrażnienie skóry. No i co najważniejsze: drobnymi literkami na opakowaniu jest napisane, aby w trakcie używania kremu stosować filtry UV, gdyż ze względuna zawartość kwasów może dojść w kontakcie ze słońcem przynajmniej do podrażnienia skóry. Czyli przy używaniu kremu nóg nie wolno opalać!!!!! A właśnie problem wrastających włosków jest najbardziej dotkliwy, kiedy latem świeci słońce, nóżki chcemy mieć odsłonięte i opalone, bo większość z nas jednak nogi opala. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od:10 dni rok temu