Tutti Frutti, Peeling do mycia ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Tutti Frutti, Peeling do mycia ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Cena PLN 13.00

Peeling do mycia ciała Tutti Frutti zawiera białe trufle- najcenniejszy i najdroższy afrodyzjak znany już w starożytności - znak Wenus, rzymskiej bogini miłości. Pobudza zmysły, podnosi atrakcyjność fizyczną i budzi pożądanie.
Peelingujące drobinki jojoba zanurzone w kremowym żelu delikatnie złuszczają martwy naskórek i idealnie wygładzają ciało, a olejek cynamonowy i witaminy zostawiają skórę jedwabiście miękką, jędrną i nawilżoną.

Rzymska bogini miłości jakoś ma mnie nie działa.

Przede wszystkim peelingiem to bym tego produktu nie nazwała. To raczej żel pod prysznic z bardzo niewielkim efektem peelingującym. Ma ładne opakowanie (moje jest chyba w nowszej wersji w kształcie walca). Zapach - kwestia gustu. Mi na początu się podobał, tak do 1/3 opakowania. Potem dosłownie mnie mdliło - wydaje mi się bardzo chemiczny i bardzo sztuczny.

Dodatkowo na atak śmiechu zbiera mi się jak czytam w opisie produktu o jakiś boginiach miłości Wenus i magicznym podniesieniu mojej atrakcyjności fizycznej i wzbudzeniu porządania po użyciu tego cuda! No gratuluje specom Farmony od marketingu - nic tylko wysmarować się tym żelem od włosów po pięty i ruszać w miasto na łowy! Po zwąchaniu tej woni - KAŻDY będzie Twój!

W skórcie:
- baaardzo kiepsko peelinguje
- męczący z czasem zapach
- nie jest to produkt "naturalny" z pewnością (SLSy i nne cuda - a Farmona pisze o sobie - producent kosmetyków naturalnych)
- cena, wydajność, konsystencja - znośne i przeciętne

Zimowy MUST HAVE!

Plusy:
+piekny pierniczkowy zapach utrzymujacy sie na ciele i w lazience. Za ten zapach chcialoby sie go zjesc!!!
+niska cena
+konsystencja w sam raz gesta, milo sie go uzywa
+nie pozostawia tlustej powloki
+mozna go uzywac spokojnie i codziennie
+w miare wydajny

Minusy:
-slabo spelnia funkcje peelingujace, drobinki nie sa ostre

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 300 ml

przyjemne Tutti Frutti

Jak na peeling przystało ściera naskórek przez co odświeża i wygładza przy tym ładnie pachnie. Nic dodać, nic ująć tylko trzeć. Podsumowując peeling jest przyjemny w stosowaniu i robi to co powinien.

Dobry peeling :)

Nie jest cukrowy, solny czy jakiś taki podobny. Takich nie lubię. Drobinki fajne, z orzechów, dobrze ścierają, w miarę mocno, fajna konsystencja, piękny zapach, wygładzenie, nawilżenie a nie otłuszczenie skóry. Aplikacja również fajna z tubki wyskakuje tyle poroduktu ile potrzeba. Skóra po użyciu jest przyjemna. Dodam również, że cena jest bardzo zachęcająca do zakupu. Opakowanie trochę się różni niż to na zdjęciu, jest dużo ładniejsze . Piękny zapach karmelu i cynamonu w sam raz na zimowe wieczory do aromaterapii :). Dobrze sobie radzi z nie przewidzianymi wypadkami z samoopalaczami. Więc z czystym sumieniem polecam :D

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny

Wielka przyjemność kąpieli.

+ ŚLICZNY SŁODKI ZAPACH, który utrzymuje się na skórze
+ delikatne drobinki ścierające
+ nawilża
+ skóra jest miękka i gładka
+bardzo wydajny

Minusów nie stwierdzam :)

Świetny !

Doskonale nawilża i odżywia skórę, peeling sprawdza się bardzo dobrze. Niektórych odstraszyć może zapach, ale tylko z butelki jest taki intensywny. Na skórze jest przyjemnie słodki (nie mdlący). Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Jedno, 300ml

Delikatny

Peeling jest niezły, ale znowu bez szału. Ma delikatne drobinki i delikatnie złuszcza i pozostawia skórę wygładzoną. Zapach jest rzeczywiście słodki i przyjemny jednak po dluższym używaniu trochę mi przeszkadzał. Wielkim plusem jest dla mnie to, że nie zostawia po użyciu tłustej warstwy, a mimo to dość dobrze nawilża (oczywiście jak na kosmetyk tego typu). Nie ma typowej dla peelingu konsystencji tj. ciężkiej i zbitej, jest to raczej forma żelu z drobinkami. Jest wydajny i w przystępnej cenie.

Uwielbiam

Zapach tego peelingu jest obłędny, mam ochotę go jeść ;p

Drobinki są odpowiednio duże, przyjemnie masują i złuszczają martwy naskórek.

Konsystencja jest bardzo dobra, taką własnie lubię ale i tak kupuję go głównie dla zapachu. Skóra po peeliingu pachnie jeszcze długo.

Opakowanie jest poręczne, cena przystępna. Kupię go na pewno jeszcze wiele razy

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Hej wiesz co? Ja Cię uwielbiam!

Jak to u mnie bywa, najlepszych zakupów dokonuję przypadkiem i tu jest podobnie. Żel zachęcił mnie zapachem oraz bardzo przyzwoitą ceną. Ma niesamowitą, karmelową konsystencję czuję się jak oblana tym przysmakiem :) Cudownie pachnie, naprawdę dobrze wygładza skórę a drobinki są w sam raz. Bardzo dobrze nawilża, przy czym nie zastąpi balsamu do ciała (który i tak nakładam 2 razy dziennie).

No i zaspokaja przynajmniej troszkę chęć na łakocie ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

tutti frutti !!!

Fiu fiu :)))
na samąmyśl o nimrobi mi się weselej
Kocham go za cudowny,nie zapomniany zapach:)
Trafiłam na niego przypadkiem i to była miłość od pierwszego wejrzenia,nie dość że dba o moje ciało złuszczając martwy nskórek to jeszcze sprawia że prysznic z peelingiemjest czystą przyjemnością.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

mój ci on!

Zdecydowanie ukochana linia z kosmetyków zapachowych do ciała!

+zapach, zapach i jeszcze raz zapach! doskonały!
+wydajny!
+nie za drobne i nie za grube drobinki peelingujące

-trochę wysusza ale uzupełniam masłem do ciała o tym samym zapachu więc jest ok!

Używam tego produktu od: 6msc

jak go nie zjeść?

Od takich specyfików nie oczekuję wiele, aby mył. Ale kiedy dochodzi do tego tak piękny zapach już nawet ten pierwszy wymóg staje się nieistotny!:P

+Pięknie pachnie...wróć. pachnie OBŁĘDNIE!
+jest wydajny
+przystępna cena w stosunku do wydajności

-wydaje mi się, że słabo peelinguje, ale jest smaczny!:D

używam go sporadycznie, wtedy kiedy mam gorszy humor...:)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego