Nouba, Double Bubble (Cienie podwójne prasowane)

Nouba, Double Bubble (Cienie podwójne prasowane)

Nowoczesność i innowacyjność formuły cieni podwójnych Nouba Double Bubble ułatwia komfortową aplikację, łatwe rozprowadzenie oraz cieniowanie. Niezwykle miękka, jedwabna konsystencja przypomina w dotyku szyfon. Wyjątkowa gama mieniących się cieni Nouba Double Bubble pozwala wymodelować dowolny kształt oka. Spojrzenie pozostaje intrygujące zachowując doskonałą harmonię światła i koloru. Mogą być stosowane na sucho i na mokro.

swietne cienie

dlugo sie czailam na te cienie ,zazwyczaj kupuje kosmetyki tansze ...ale ostatnio stwierdzilam ze wiekosc tych drozszych jest lepsza jakosciowo i poodkladalam fundusze po 3 miesiacach ...tak dlugo to mi zajelo;) kupilam je w promocji za 71zl;) kolor 28 ,super (sciagniety od szwagierki) bo rowniez ich uzywa -bardzo efektownie wyglada na powiece ,ma lekkie prawie nie wdioczne drobinki ktore ladnie rozwietlaja powieke .Trzymaja sie od rana do wieczora:) bardzo ladnie wyglada cieniowanie tych dwoch kolorkow.Polecam:)

Używam tego produktu od:od miesiaca

cudo

Opisuję ten czerwono czarny. Otóż piękny kolor, doskonale się wybarwia, jest niezwykle trwały. Ma jedną jedyną wadę - jest drogi, nie wiem więc czy kupię go jeszcze, aczkolwiek jest baaaardzo wydajny - wystarczy mi na długo :-).

Swietny!

Intensywne, mocno opalizujace kolory. Wielkie brawa za pomyslowe miejsce na aplikator pod spodem pudeleczka. Cienie ladnie lsnia, sa mieciutkie, swietnie sie aplikuja. Cena zdecydowanie adekwatna do jakosci. Polecam!

Używam tego produktu od:nie wiem

Sama nie wiem

Jakieś takie te cienie są, hm, ordynarne. Nic w nich nie urzeka, znaczy się. No, ewentualnie pudełeczko - mam dwa cienie, jeden odkręcany, drugi jest taki z aplikatorkiem wsuniętym od spodu i to jest fajne. Ale ja go i tak nie używam, bo używam pędzla. Aktualnie nie mogę znaleźć tego pierwszego, więc ocenię tylko bazując na tym zamykanym klapką, z aplikatorem, nr 28 - brąz z kremem. Więc, po pierwsze, jest taki typowo brokatowy, a ja tego nie lubię. To znaczy jak przyglądam się w opakowaniu, to widzę delikatne drobinki, ale chyba przez tą nierówną fakturę mam wrażenie, że jest tam jakiś nachalny brokat, i tak samo widzę to na oku. Taki szorstki mi się wydaje i lekko sypie się podczas aplikacji (na pewno nie tak jak np. te małe magnesiaste ArtDeco; coś tam się świeci pod okiem, ale spoko, rzęsy też mniej więcej da się pomalować - uf). Stosunkowo trwały, ale nie wiem, jakoś mi się nie podoba. Kolory w ofercie do mnie nie przemawiają, a ta opcja którą mam jakoś nie chce się ładnie zmieszać na powiece. Owszem, ok, jeśli je mieszam pędzlem na kamieniu, ale nakładając osobno na powiekę nie mogę ładnie pozacierać granic. Chociaż dzisiaj usłyszałam, że mam ładny cień na oczach, to jednak nie przekonują mnie te double bubble. Daję 3. Może zmienię, jeśli odnajdę ten drugi, bo wydaje mi się, że on nie dawał takiego brokatowego efektu.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: dwa po trochę

mam pewne ale

Cienie daja piękny, metaliczny i bardzo intensywny efekt. Są niesamowicie nasycone kolorami, łatwo się aplikują (ale śrenio mieszają), są bardzo trwałe, nie załamują się w powiekach, nie kruszą. Jeno opakowanie wystarczy chyba na lata. Ale....ale na oku dają zupełnie inny efekt niż w opakowaniu. Może, to tylko kwestia mojego zestawu, tego konkretnego odcienia (mam 26 czarno-biały) ale fakt jest faktem. Mój cień, zamiast być czarno-białym na oku robi sie stalowy z mocno niebieską poświatą :(. Proszę państwa, nie tak się umawiliśmy !!! Nie lubię takich sytuacji, po prostu nie mam tego czego chciałam :(

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Podobają mi się

Gdybym musiała zapłacić za cienie 89 zł to za samą cenę odebrałabym gwiazdkę, bo nie są tyle warte. Natomiast na wyspach Double Bubble kosztują jakieś 10 euro (nabyłam w pomocji za 5) a trudno karać producenta za głupotę i chciwość polskiego dystrybutora.
Cienie są bardzo dobre - posiadam zestaw lekki róż plus grafit, świetnie się nakładają, duży plus za nieosypywanie się na policzki (które dla mnie skreśliło np. czwórki Isa Dory), przepięknie się komponują.Kolory rzeczywiście ładne. Używam na bazę która dodatkowo intensyfikuje kolor, na mokro kolory są jeszcze bardziej intensywne, wręcz inne, za co plus - to tak jakbyśmy dostały 4 cienie w cenie dwóch:) Minusy? Może trochę mało poręczne, choć wdzięczne, opakowanie. Kuszą mnie trochę inne zestawy, ze względu na świetną jakość, choć kolorystycznie moim zdaniem ten właśnie jest najbardziej udany...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 na zmianę z innymi

świetny produkt

Jeszcze mniej więcej dwa miesiące temu była posiadaczką jednej małej paletki sephory. Potem na tzw. beauty street zostałam darmowo obdarowana makijażem wykonanym przez wizażystkę firmy Nouba. Po tym spotkaniu zakupiłam eye-liner..ale zainteresowałam się też cieniami.
Nie są tanie, 89zł...ale efekt miodny. Łatwo mi się cieniuje, połysk super, czasami troszkę brokat się osypie, ale nie jest trudno się go pozbyć. Mam cienie zielone, i granatowo-srebrne, planuje w najbliższym czasie zakup brązów.
Naprawdę łatwo wykonać njimi ładny makijaż, dlatego nadają się idealnie dla początkujących :).

Używam tego produktu od:2 miesiecy

bardzo fajne, ale...

zacznę od tego, że nie lubię na swoich oczach perłowych cieni

jedyne jakie toleruję z "nie-matowych" cieni to czwórki Chanel, a że na wizażu pojawiły się informacje, że te cienie mają strukturę podobną do Chanel za mniejszą cenę, a więc skusiłam się...

do rzeczy:

- połysk rzeczywiście podobny do w/w (połączenie cieni perłowych i brokatowych)
- ładne kolory i duży wybór (prawdziwy zawrót głowy)- ja mam kolor 58 - różowo-beżowy + khaki
- na powiece wyglądają efektownie, trójwymiarowo
- trwałe

ale:
- kolor na powiece sporo słabszy niż w opakowaniu
- trudno się cieniuje (albo ja tego nie widzę z powodu małej intensywności koloru)
- troszkę się osypują w czasie aplikacji, ale jeden ruch pędzlem i nie ma po tym śladu, więc się nie rozmazują

to małe "ale" w codziennym makijażu mi nie przeszkadza, ale przy próbie wykonania mocniejszego makijażu może być nie do przeskoczenia

ogólnie cienie mi się podobają ze względu na ten połysk, który spotkałam jak na razie tylko w dwóch wspomnianych firmach

na pewno kupię jakieś inne kolorki, bo lubię takie niejednoznaczne barwy

Używam tego produktu od:tygodnia