Jantar, Szampon do włosów przetłuszczających się

Jantar, Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon z wyciągiem bursztynu i kompleksem witamin do włosów przetłuszczających się. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje, wzmacnia i wygładza włosy, równoczenie zapobiega ich przetłuszczaniu. Jako naturalny filtr słoneczny chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Uzyskał wysoką ocenę dermatologiczną. Po umyciu włosy stają się jedwabiste, lśniące i podatne na układanie.

Nie dla moich włosów

Słyszałam dużo dobrego o odżywce Jantar z tej samej serii, nie znalazłam jednak odżywki w drogerii natomiast znalazłam szampon. Postanowiłam go kupić.
Szampon ma nieporęczne opakowanie, ale da się to przeżyć (czasem za dużo można go wylać). Mało się pieni. Mam wrażenie, że nieco przesuszył mi włosy i stan moich włosów się troszkę pogorszył. Największym plusem (i chyba jedynym) tego szamponu jest jego cena.
Szampon dalej dostępny jest w sprzedaży.

Edit: dodaje gwiazdki ;) po dłuższym stosowaniu widzę
małą poprawę stanu moich włosów, dzięki niemu postanowiłam zacząć używać innych ziołowych
szamponów. Nie wiem czy do niego wróce, w planach mam póki co wypróbowanie innych szamponów.

nic specjalnego

Szampon ładnie pachnie, jest tani, nie przesusza włosów (przynajmniej moich), moja skóra głowy go polubiła, nie wzmaga przetłuszczania, ale też nie zmniejsza go. Myję włosy wieczorem i niestety rano po tym szamponie wyglądają brzydko. Są dziwnie miękkie i sztywne jednocześnie, błyszczące, przyklapnięte i w niektórych miejscach dziwnie odstają. Szampon kiepsko się pieni przez co jest mało wydajny.
Czyli nic specjalnego. Szampon nie jest ani zły ani dobry. Nie wiem czy kiedyś go jeszcze kupię, ale bardzo możliwe, że tak, ale wtedy gdy będę mieć czas na mycie włosów rano.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Świetny

Ten szampon jest rewelacyjny, ma bardzo przyjazny skład, nie podrażnia skóry głowy, wręcz moją ukoił po tych wszystkich drogeryjnych szamponach typu dove, pantene, które zawieraja konserwanty i parabeny. Dobrze oczyszcza, dobrze zmywa oleje, działa przeciwłojotokowo.
Dla mnie KWC.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

a mi się podoba :)

Mam wrażenie, że ten szampon uratował mi rozdwojone końcówki-przez długi czas zmagałam się z tym problemem, używałam wielu odżywek, lecz bez efektu. Szampon dobrze oczyszcza skórę głowy, ale nie wydaje mi się, żeby miał jakieś oszałamiające właściwości przeciwłojotokowe, może rzeczywiście TROSZKĘ działa. Włosy po nim są czyste i miękkie, takie jakie powinny być, bez dodatkowych efektów: zwiększenia objętości czy zwiększonej miękkości. Moim zdaniem porządny szampon. Polecam spróbować. Mnie nie przeszkadza ta ogromna dziura, którą się wylewa szampon, myślę, że to kwestia wprawy w jego
aplikacji.

PS: produkt nadal jest dostępny w sprzedaży, niesłusznie jest umieszczony w Zapomnianych Kosmetykach!!!

Szału ni ma

Nic ciekawego. W skrócie: zapach nie bardzo, konsystencja średnia, duży otwór w butelce przez który się wylewa, nie czuję żeby działał znacząco na przetłuszczające się włosy a do tego moje końcówki wysuszał :|

Brzozowy Herbal Care Farmony UWIELBIAM a ten jest kiepski.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

nie polubiliśmy sie

Niestety dla mnie jedyne co dobre w tym szamponie to to ze oczyszcza(za to ma 2 gwiazdki a nie 1), pozatym pieni się średnio pomimo SLES-a na drugim miejscu w składzie, troche wysuszał mi włosy, zmian w przetłuszczaniu nie zauważyłam, jest niezbyt wydajny a w dodatku zapach średnio mi się podobał
Raczej jestem na nie

dobry

Lubię szampony Farmony, ten też przypadł mi do gustu. Przede wszystkim jest delikatny dla skóry głowy. Poza tym dba o włosy - są sypkie i lśniące. Nie zauważyłam, żeby jakoś znacząco wpłynął na przetłuszczanie się włosów, ale już dawno przestałam wierzyć, że jakiś szampon byłby w stanie sobie z tym poradzić.
Co do innych właściwości, to są typowe jak na szmpon Farmony - konsystencja bardzo rzadka, zapach apteczny. Największym zaskoczeniem dla osób, które nie znają szamponów tej firmy będzie chyba jego "pienistość" - dużo, dużo mniejsza niż typowych drogeryjnych szamponów.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Przeciętny

Kupiłam ten szampon z nadzieją mniejszego przetłuszczania się włosów. Wiem ,że czasami coś w niepozornym opakowaniu może mieć wspaniałe zastosowanie , niestety nie było tak w przypadku tego szamponu.
Przy pierwszym użyciu szampon strasznie mi śmierdział , właśnie takim ziołowo-bursztynowym[?] zapachem. Potem się przyzwyczaiłam ,ale nie powiem żeby był to mój ulubiony zapach.
Z wydajnością jest średnio, aby się dobrze pienił trzeba go dość dużo nałożyć. Konstystencja też nie przypadła mi do gustu, jest leisty jak woda.
Wszystko bym jednak to przecierpiała gdyby jeszcze pomagał. Niestety, nie sprawdził się . ZERO efektów po miesiącu mycia . Ot najzwyklejszy wodnisty szampon. Żałuje ,że go kupiłam bo robi tyle co inny za 3 zł .

Używam tego produktu od: miesiąca i kilku dni

Dla mnie idealny

Idealny szampon, po ok. 2 tygodniach używania włosy mi się wzmocniły i pięknie lśniły, czułam jakby stały się grubsze. Zazwyczaj myję włosy codziennie jednak po tym szamponie myłam co drugi dzień

Ok

Zdecydowanie jeden z lepszych szamponów. Włosy są po nim sypkie błyszczące i konsystencja jak najbardziej mi odpowiada. Minusów jak narazie nie zauważyłam ;)Używam tego produktu od: ok roku

Nie polecam

Przeczytawszy recenzje tego szamponu kupiłam go.Niestety jest to jeden z najorszych szamponów jakie miałam.Jest straszne leisty i mało wydajny,dlatego potrzebna jest duża ilość aby się pienił.Opakowanie jest strasznie nieporęczne,otwór jest zbyt duży dlatego też zbyt wiele szamponu wylewa sie na ręke.Włosy po nim tak samo się przetłuszczają więc jeśli o mnie chodzi nie ma żadnych plusów.No może poza ceną więc daję **

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze i ostatnie

NIe ideał.....

Tez używałam go jakiś czas temu. Jednak zdecyduję się go ocenić, bo w miarę pamiętam jego działanie.

Kupiłam go za namową pani w aptece, kiedy to właziły mi włosy garściami.
Próbowałam się ratować jakimiś środkami, no i to miał być jeden z nich ;). Szkoda tylko, że wtedy nikt mi nie doradził zaprzestania farbowania włosów. I to byłaby bezcenna rada. No ale sama do tego doszłam i jestem przeszczęśliwa z tego powodu :) !!

Jak wspomniałam używając go miała farbowane włosięta. Za CHiny nie mogłam się po nim rozczesać. Próbowałam myć już jak najdelikatniej, aby tylko nie poplątać włosów. Nie dało rady...Przy rozczesywaniu wyłaziły mi TONY włosów, masę pourywałam. Cóż słaby, farbowany włos i do tego szampon, który im pomógł w poplątaniu się!
Cena przystępna. Ilość też spora w buteleczce.

Natomiast na otuchę napiszę, że moja mama była bardzo zadowolona z niego i później sobie dokupiła jeszcze butlę. Jednak ona ma inne zupełnie włosięta ode mnie :)

Teraz wpadła na pomysł, że zrobię reedycję i kupię go ponownie. Zobaczymy jak teraz wypadnie??
Postaram się wrócić i uzupełnić recenzję. Jednak to za jakiś czas....:)

Ilość zużytych opakowań: ...1 całe.