Apotheker Dr. Scheller, Intensive Aufbaucreme Distelol fur Trockene Haut (Intensywny krem odbudowujący do skóry suchej z olejkiem ostowym)

Cena PLN 35.00

Intensywny krem przeznaczony specjalnie do skóry suchej. Zawiera wartościowy olejek ostowy oraz inne cenne oleje roślinne, które wzmacniając barierę lipidową skóry, chronią i regenerują bardzo suchą skórę i zwiększają jej odporność. Naturalna witamina E zapobiega starzeniu się skóry wywołanemu działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Skóra jest delikatna, jędrna, świeża i odprężona.

Skład: Aqua, Lanolin, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Carthamus Tinctorius, Ceresin, Sorbitan Sesquioleate, Butyrospermum Parkii, Decyl Olivate, Olea Europaea, Paraffinum Liquidum, Cyclomethicone, Linum Usitatissimum, Stearyl Heptanoate, Sorbitan Oleate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Persea Gratissima, C30-45 Alkyl Methicone, Tocopherol, Magnesium Sulfate, Trihydroxystearin, Stearyl Caprylate, Dextrin Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Cera Alba, Isopropyl Myristate, Aluminum Magnesium Hydroxide Stearate, Dimethicone, Stearic Acid, Sodium Hydroxide, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Propylparaben, Methylparaben, Parfum.

Cena: ok. 35-40zł / 75ml
/mg/

dobry dla skory suchej

Mam wersje na dzień.
Kupiłam kremi na promocji w TJMaxxie.
Na plus:
-nie uczula
-dobrze natłuszcza, nawilża
-wydajny
-używam tez na przesuszone dłonie
-dobrze się wchłania (nie do matu oczywiście, ale potem- puder jedwabny, minerały i nie ma problemu)
-nie zapycha

Zapach neutralny (ani piękny, ani odpychający)

Minus, bo nie ma filtra, ale to niestety wada większości kremów.

Moim zdaniem gorszy od nawilżającego z natura officinalis, bo po tamtym wyglądałam ładniej- skóra rozjaśniona, "pełna blasku"-głupio brzmi, ale mi pasował bardziej.
Ale na zimę jest dobry i mogę polecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Calkiem dobry

Kupilam krem z mysla o odzywianiu twarzy w nocy. jestem posiadaczka cery mieszanej, jednak na noc potrzebuje czegos bogatego. Krem nie ma przyjemnego zapachu ale tez nie drazni. Trudno sie rozsmarowuje ale moge powiedziec ze zdecydowanie poprawil kondycje mojej skory. rano budze sie z wypoczeta i zregenerowana skora.

Używam tego produktu od: 1 msc

Kolejny wspanialy tluscioch specjalnie przygotowany przez Schellera dla skory suchej. Ze wzgledu na typ kremu polecalabym go raczej na noc i sama tak wlasnie go uzywalam. Podobnie jak krem na noc z wiesiolkiem ma konsystencje masla, jest trudny do rozsmarowania, gesty, o zblizonym, specyficznym zapachu. Dosc dlugo sie wchlania, pozostawiajac porzadny tlusty filtr. Zastosowany na twarz, szyje i pod oczy doskonale natluszczal i ujedrnial skore. Nie zapycha, nie podraznia oczu. Docenia go wszystkie posiadaczki suchej skory. Ja polecam serdecznie! Duza czworka z plusem.
Używam tego produktu od: pol roku