Isana, Body Creme Olive (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Isana, Body Creme Olive (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Intensywna pielęgnacja suchej skóry z oliwą z oliwek i masłem shea. Witamina E i gliceryna zachowują skórę właściwie nawilżoną, pH przyjazne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Glycine Soja Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Olea Europea Oil, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl, Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: 8zł / 500ml

/bw/

Nie zaszkodzi ale i nie pomoże

Skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu jak najprędzej poszłam do rossmanna po to zachwalane cudo. Niestety jest on bardzo neutralne, nie mam mu nic do zarzucenia ale też i niczym mnie nie powalił.
Przede wszystkim na plus jest:
+nie wysypało mnie po nim, to jedyny ogromny plus
+ cena
+ dostępność
+ zapach
+ konsystencja

I minusy:
-nawilżenie jest krótkotrwałe

Naprawdę udany zakup

W zeszłym roku skuszona apetycznym zapachem kupiłam wersję kakaową tego kremu. Zapach owszem piękny, jednak szybko mi się znudził i stał się dla mnie męczący. Pamiętając o tym tym razem wybrałam wersje oliwkową.

Krem ten jest jednym z nielicznych nawilżaczy do ciała pozbawionym parafiny w składzie, to dla mnie olbrzymi plus, moja skóra na parafinę reaguje strasznie.

Konsystencja zakakująco lekka, może nawet nieco wodnista, opakowanie wygodne i naprawdę wielkie.
Kosmetyk jest bardzo wydajny, faktycznie nawilża skórę. Jego kolejnym plusem jest to, że można go stosować bez obaw na podrażnioną po depilacji skórę i ukoi ją, żadnego pieczenia ani innych niemiłych doznań nie serwując przy okazji.

Zapach...cóż mnie osobiście nie zachwycił, jest świeży i o to mi chodziło, jednak w tle wydaje się lekko kwaskowaty i to już mi mniej odpowiada. Ale zapach to kwestia drugorzędna.

Z pewnością nie jest to kosmetyk dla osób z dramatycznie przesuszona skórą, nawilża ale nie natłuszcza, wchłania się szybko, choć z tym wchłanianiem to tez odrębna historia. Przy oszczędnym stosowaniu wszystko gra, kiedy jednak zachce nam się grubej warstwy krem będzie się niemiłosiernie mazał po ciele i tylko wklepywanie coś tu pomoże ;)

Jestem w stanie jednak wybaczyc mu tą niedogodność, bo za śmieszną kwotę 7zł otrzymuję nawilżający kosmetyk o bardzo dobrym składzie, który będzie dbał o nawilżenie mojej skóry przynajmniej 3 miesiące, a może i dłużej.

Jest więc skutecznie i ekonomicznie a do tego zdrowo.

Mi to w zupełności wystarcza, uważam, że warto go kupić.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: wersja oliwkowa - w trakcie pierwszego

Bardzo dobry krem

Baardzo dobry krem za niską cenę ;)

Plusy:
+Nawilża
+Jest tani
+Jest wydajny
+Jest go dużo
+Ma bardzo ładny,delikatny zapach
+Ujędrnia
+Szybko się wchłania
+Nie klei się
+Ma fajną konsystencję
+Jest dostępny w każdym Rossmannie :)

Minusy:
BRAK :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Produkt średniej jakości

Mam bardzo suchą skórę. Za 500 ml opakowanie zapłaciłam 10 zł. Produktu używałam codziennie.

Krem do ciała ma średniogęstą konsystencję, przepięknie pachnie i jest wydajny, choć ja nie oszczędzałam na ilości podczas aplikacji. Kakaowa wersja sprawdziła się u mnie lepiej. Produkt nawilża przeciętnie, nie poradził sobie dobrze z najsuchszymi partiami skóry. Nie było żadnego problemu z wchłanianiem, czy rozsmarowywaniem. Na pewno kupię go ponownie ze względu na zapach. Produkt jest dostępny tylko w Rossmannie.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Lepszy niż kakaowy

Po zużyciu kakaowego postanowiłam wypróbować i ten. pachnie gorzej. tzn. kwestia gustu. wolę zapach kakao, chociaż ten też jest dość przyjemny, taki lekko orzeźwiający i świeży.

Posiada wszystkie plusy, które wymieniłam w recenzji kakaowego tzn.
+ tani
+ fajny, ciekawy zapach
+ wygodne opakowanie, które pozwala na wydobycie całego kremu bez żadnego trudu
+dobrze się wchłania. nie wiem, czy nawet nie lepiej niż kakaowy. skóra po zastosowaniu nie jest w ogóle tłusta, klejąca ani taka tępa tylko gładka, miła w dotyku, mięciutka, ale nie czuć na niej że była przed chwilą smarowana.
+ wydajny
+ wygodna konsystencja, nie za gęsty i nie leje się.
+ świetnie nawilża. o wiele lepiej niż kakaowy. tamten nawilżał trochę. bo zastosowaniu tego wyraźnie czuć nawilżenie.

Krem jest świetny. Naprawdę super do ciała. Nie do końca sprawdził się u mnie na dłonie i stopy, ale nie takie jego przeznaczenie. Za tę cenę gorąco polecam.

dobry

+ dobra cena
+ bardzo duże opakowanie
+ nie klei się
+ nawilża długotrwale
+ wygodne opakowanie
+ da się zużyć do samiutkiego końca
+ całkiem wydajny

- mógłby mocniej nawilżać

Nie powala na kolana

Potrzebowałam jakiegoś taniego nawilżacza, a w kasie pustka. Ten miał rewelacyjna cen 5,99 za 500 ml. Więc go wzięłam
Smaruję nim suche miejsca- łokcie, kolana, stopy. I na te partie sprawdza się idealnie. Nawilża je, sprawia że staja się gładkie.Skóra jest ukojona i "napita". Oczywiście nie trwa to długo. Ale na 24h wystarcza.
Próbowałam posmarować nim całe ciało i tu nie było już tak pięknie. Skóra była jakaś tępa, na drugi dzień, nie była taka gładka jak po innych balsamach, a i nawilżenie było krótkotrwałe.
Ma bardzo fajny oliwkowy zapach, nie drażniący nosa. Konsystencja gęstego kremu, ładnie i szybko sie wchłania. Słoiczek pozwalający na wybranie produktu do ostatniej kropli.
Może go jeszcze kupię.Ten będę zużywać pewnie prze rok.

super krem

Opakowanie takie jak lubię - praktyczne - pozwalajace bez problemu zużyc kosmetyk do końca.
Zapach ładny - oliwkowy, nie chemiczny.
Działanie w porządku.
Za tą cenę naprawdę przyzwoity kosmetyk.
Używałam kremów do ciała oliwkowych z Ziaji (Isana ma lepszą konststencję, Ziaja lepiej pachnie; Body Shopu - BS lepsza konsystencja, zapach porównywalny).

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno albo dwa (nie pamiętam)

wspaniały

Balsam jest naprawdę bardzo wydajny, mam jedno opakowanie chyba już prawie rok, a jeszcze mi trochę zostało. BArdzo szybko się wchłania pozostawiając skórę przyjemną w dotyku, delikatną. Zapach jest cudowny, kremowo-oliwkowy. Jeżeli chodzi o nawilżenie, zdecydowanie ten krem jest godny polecenia, bardzo dobrze nawilża skórę..

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Przypadkiem się zaprzyjaźniliśmy

Potrzebowałam na wyjazd na gwałt dużego taniego balsamu aby nawilżyć moją skórę w niekorzystnych warunkach. Pomyślałam - Rossmann i poszłam szukać.
W rece wpadł mi ten krem/balsam. Mam go w jakiejś nowej szacie graficznej - nowszej - ale skład i napis na pudełku jest ten sam.
Duże opakowanie 500ml, fajne pudełko, dobry skład - bez parafiny. Kupiłam. Miał byc taki tylko do smarowania a teraz jest moim ulubieńcem ;)
Następnym razem kupię też wersję kakaową.

PLUSY
+dostępność
+cena/ilość
+skład!
+nie uczula
+nawilża cały dzień nawet na maxa suchą skórę
+skóra po jakimś czasie staje się miekka i wygląda lepiej
+ładny nienachalny zapach
+praktyczne pudełko pozwalające wybrać całość
+szybko się wchłania
+nie zostawia warstwy ani białych smug

Jak dla mnie na studencką kieszeń hit dla mojej wiecznie przesuszonej po kąpieli skóry ;)

POLECAM

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

To jest to !!!

Dla mnie absolutny KWC. Doskonale nawilża, pozostawia skóre miła w dotyku i bardzo dobrze nawilżoną. W dodatku bardzo tani, duże, ekonomiczne opakowanie. Nic dodać nic ująć, jak dla mnie ten krem jest niezastąpiony :)

Ilość zużytych opakowań: póltora opakowania 500ml

Rewelacyjny produkt za niską cenę.

Każdy czasem ma taką sytuację, że w portfelu pustki, a nowy kosmetyk jest na gwałt potrzebny. W moim przypadku było tak z tym kremem do ciała. Po zimie moja skóra była strasznie wysuszona- przechodzenie z nagrzewanych pomieszczeń na zimne powietrze nie służy skórze. Kupiłam ten krem przez zupełny przypadek. Potrzebowałam czegoś na szybko i za małe pieniądze.

Stosunek ceny do ilość produkty mnie zadziwił, oczywiście na plus. Pół litra kremu za niecałe 10 zł? Na początku podeszłam do tego sceptycznie i uznałam, że najwyżej oddam go komuś, albo będę używała do kremowania skórzanych torebek. Jak się później okazało całkiem moje złe przeczucia w stosunku do tego produktu nie spełniły się.

Pierwszym plusem tego produktu jest wygodne opakowanie, nigdy nie miałam problemu z aplikacją odpowiedniej ilości kremu. Forma słoiczka pozwoliła też zużyć krem do końca, bez zabawy w rozcinanie plastikowych opakowań.

Krem doskonale nawilża skórę. Po jego nałożeniu skóra wydawała się gładsza i o wiele lepiej nawilżona. Uczucie to utrzymuje się do 2-3 dni od aplikacji, dzięki czemu nie musiałam kremować się codziennie. Nadaje się do nawilżania całego ciała, łącznie ze skórą na łokciach i kolanach, dobrze sprawdza się również jako krem nawilżający do twarzy.

W użytkowaniu tego produkty przeszkadzają tylko dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest ciężki zapach, który na początku spodobał mi się, jednak po dłuższym użytkowaniu zmieniłam na ten temat zdanie. Drugim minusem tego produktu jest to, że przy nałożeniu zbyt dużej ilości pozostawia na skórze tłusty film- musiałam nauczyć się dobierać odpowiednią ilość produktu, żeby pozbyć się tego problemy.

Pomimo tych dwóch niewielkich wad, krem ten jest znakomitym produktem i zamierzam stosować go nadal.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml