Bell, Kredka do oczu automatyczna

Bell, Kredka do oczu automatyczna

Pojemność 0,31 g

Wygodna w użyciu, nie wymagająca temperowania, automatyczna kredka do oczu.
Jest umiarkowanie miękka, dlatego stale utrzymuje idealne zakończenie sztyftu, dzięki czemu wykonanie precyzyjnej kreski jest bardzo łatwe.
Jest trwała, nie rozmazuje się, dobrze przylega do powieki.
Nasycone kolory konturówek skomponowane zostały z naturalnych pigmentów, przyjaznych dla wrażliwej strefy wokół oczu.
Przygotowana w 10 kolorach.

może być

Jedynymi plusami jak dla mnie jest niska cena, wydajność i łatwość obsługi ;P
Niestety nie utrzymuje się zbyt długo, rozmazuje się, a kolor nie jest zbyt intensywny.
Więcej jej nie kupie ;P

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

ok

Bella 6- brazowej uzywalam przez okolo 6 lat.

wielkim plusem jest jej miekkosc, dzieki temu z latwoscia sie maluje, nie trzeba "meczyc" powiek
drugi plus to niska cena
trzeci- nie trzeba temperowac

w zasadzie bylam z niej zadowolona, byla to moja druga kredka (po bardzo krotkim epizodzie z okropnymi-wedlug mnie- kredkami Avonu) i pewnie pozostalaby ta jedyna gdybym akurat kiedy jej nie bylo, nie kupila Ruby Rose.

jesli ktos nie maluje mocno oczu to logiczne- nie bedzie sie co rozmazywac...
niestety ja maluje bardzo mocno a Bell po 2 godzinach wyglada jak podbite oko pandy.... traaageeediaaaa.

natomiast polecam dla mlodych dziewczyn z delikatnym makijazem :]

Używam tego produktu od: uzywalam 6 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiat

całkiem fajna

Mimo mojego wieku jest to w sumie moja pierwsza kredka jakiej na stałe używam. Zawsze byłam minimalistką w makijażu i z kredką do oczu nigdy nie było mi jakoś szczególnie po drodze.

A teraz coś o produkcie:
a więc kredka jest bardzo prosta w użyciu. Bardzo łatwo można nią narysować odpowiednio cienkie kreski, co dla mnie jest sporym plusem, bo zawsze się bałam, że sobie włożę kredkę do oka,albo, że cala powieka będzie pomazana itd.

Wadą kredki jest średnia wydajność no i zbyt mała trwałość. Po kilku godzinach niestety potrzebne są poprawki, ale generalnie i tak polecam, zwłaszcza dla osób które dopiero uczą się robić kreseczki wokół oczu.
Za taką cenę warto spróbować, bo kredka jest całkiem w porządku.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: około 10

Taniutka

Fajna kredka, ale nie dla osoby tak wymagającej jak ja, która lubi mieć świeży makijaż cały dzień, niestety z tą kredką jest to niemożliwe. Fajna w użyciu, ale nietrwała.

Ilość zużytych opakowań: 2 razy użyta

Dobra

Jak dla mnie bardzo dobra kredka. Mam odcień 8 bardzo miły grafitowy kolor. Jest miękka łatwo narysować nią kreskę więc nie podrażnia oka jak twarde kredki. Minusem dla mnie jest to, że odbia sę o drugą część górnej powieki taką mam budowę oka. Takich problemów nie sprawiaj tusze do kresek, ale na dzień według mnie są zbyt intensywne. Ale nie znalazłamjeszcze kredki z któr nie miałabym takich problemów.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

zdecydowanie Tak!

Jestem zdecydowanie na tak jesli chodzi o ta kreduszkę:)
to byla moja pierwsza kredka i nadal jej uzywam (oczywiscie innej sztuki):). miedzy czasie probowalam innych, ale wytrwale wracalam do tego cudenka:) maluje dolna czesc-do tego nadaje sie wysmienicie, z gorna troche gorzej, ale nie jest zle:)
plusy:
-mieciutka
-fajne kolorki (mam 7 i 8)
-taniutka ze szok!
-prosciutko sie maluje
minusy:
-moze dle niektorych to byc duzy minus, ze z czasem sie sciera, ale dla mnie to nie problem, bo i tak rozcieram kreski patyczkiem (zeby nie zmniejszaly oka:)

zdecydowanie polecam!Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok.5

Średnia

Kredka jest miękka, dobrze się nią robi kreski, ma mocny czarny kolor i jest wygodna w użyciu, bo nie trzeba jej temperować, poza tym niska cena ale plusy się kończą na tym - rozmazuję się bardzo szybko, więc na górną powiekę nie nadaje się niestety.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:używam

bardzo średnia.

Wykręcana kredka, która niestety jest zbyt miękka i dlatego bardzo szybko się rozmazuje. Wg mnie bardziej opłaca się zainwestować, a mieć komfort psychiczny, że kredka jest na powiece a nie pod nią :]

Używam tego produktu od:1 roku

fajna rzecz

Kupiła ja moja mam pare lat temu i musze napisac, ze byla naprawde fajna, a nie jestm fanka niskopołkowych kosmetykow.

Kredka byla bardzo miekka co sprawialo, ze bardzo łatwo mozna bylo zrobic kreseczke na dolnej, jak i na gornej powiece. Całkiem długo trzymala sie na powiece i nie rozmazywala sie w tempie ekspresowym. Na kolejny plus zasługiwal kształt kredki, ktora nie trzeba bylo temperowac nawet po kilku miesiecznym uzyciu. Opakowanie bardzo fajne wystarczylo odkrecic i zakreciec kredke. Mi sie bardzo podobala i uzywałam na społe z mama. Byc moze kiedys jeszcze kupie.

Używam tego produktu od:kilka lat

Świetna, Idealna!!

Do tej pory myślałam, że jestem jakaś ułomna i że nigdy nie naucze sie malować kreski. Ale widocznie wczesniej mialam kredki o wiele gorsze o tej Bell. Z nia wszytsko przychodzi szybko i łatwo.

oto zalety:
-super opakowanie
-wygoda
-trwałość (trzyma sie dopóki jej nie zmyje w nienaruszonym stanie)
-ładne kolory, super efekt
-łatwosc w użyciu
-miekkosc

Ciezko mi ja jedynie zmyc ale chyba dlatego ze mam mleczko, za ktorym nie przepadam.
A to ze zostaje na rzesach jak sie o nie zahaczy.. to chyba dlatego ze jes miekka, cos za cos. Twarda kredka moze nie zostaje na rzesach, ale ciezko sie nią maluje.

Nie podraznia, super sie trzyma, poprostu GORĄCO POLECAM! (swietna dla poczatkujacych)

Używam tego produktu od:miesiac

fajny

bardzo miekka kredka gleboka czerń ladne opakowanie latwo zmywa sie slynem do demakijazu naprawde bardzo fajna kredka jednak moglaby byc barzdziej wydajna mi starcza na okolo 2 tygodnie jest taniaaaa

Używam tego produktu od:2 lata

Szkoda...

Niestety, jako jedna z nielicznych kredek podrażnia mi oczy do tego stopnia, że po godzinie cała kredka ląduje z łzami na dolnej powiece, tworząc idealną pandę. Plus za opakowanie i ładne kolory.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.