Deborah, Bioetyc Corpo Nuovo Wellness, Energizing Hydrating Lotion (Mleczko do ciała nawilżająco - energetyzujące)

Mleczko przeznaczone do skóry odwodnionej, szorstkiej, skłonnej do pękania. Po użyciu skóra staje się miękka, aksamitna w dotyku, promienna, odżywiona, głęboko i na długo nawilżona.
Działa ponieważ:
- Natural Extract AP nawilża i poprawia elastyczność naskórka, powstrzymuje proces starzenia się skóry, wywołany przez czynniki zewnętrzne,
- Complex BE z ekstraktami arktycznych czerwonych owoców: olejek z nasion żurawiny błotnej, olejek z malin i borówki arktycznej bogate w antyoxydanty działają głęboko odżywiając i chroniąc skórę przed starzeniem się i zanieczyszczeniami.

koszmarny zapach

Kupiłam ten produkt gdyż może być spokojnie stosowany przez kobiety w ciąży. Niestety sam kosmetyk mocno mnie rozczarował.
Po pierwsze tragiczny zapach(dla mnie takiej wilgotnej, brudnej ścierki). Po drugie bardzo rzadka konsystencja która sprawia że mleczko jest niewydajne. Po trzecie nawilżanie wcale nie jest jakoś rewelacyjne. Po czwarte mała objętość versus wysoka cena.
Nie polecam i nie kupię ponownie.

wspaniałe nawiżenie

Jest dokładnie takie jak w opisie. Wspaniale nawilża i zmiękcza skure- już po pierwszej aplikacji.
Nie pozostawia tłustego ani lepiekiego filmu.
Polecam zwłaszcza szczególnie osobom z bardz suchą skurą,oraz używającym solarium.
Ma przyjemny delikatny zapach-zupełnie neutralny,wiec nie miesza sie z perfumami.
Używam balsamów z gurnej pułki chanel-dior,ten naprawde jest lepszy niz wiekszosc z nich.
Za tak rozsądną cenę,mogę go nazwac cudownym kosmeykiem.Gdyż jest rewelacyjny i bardzo wydajny.

Używam tego produktu od1 :roku