Garnier, Podstawa pielęgnacji, Płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z chabra /stara wersja/

Cena PLN 12.00

Łatwy w użyciu, szybki, dokładny i delikatny. Testowany pod kontrolą okulistyczną, może być używany przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Łagodna formuła wzbogacona w ekstrakt z chabra przynosi ukojenie i nie podrażnia nawet wrażliwych oczu.

Skład: aqua, paraffinum liquidum, decyl oleate, cetyl alcohol, steareth-7 stearyl alcohol, propylene glycol, peg-30 glyceryl stearate, octyldodecanol, dimethicone, glycine soya (soybean) oil, tocopheryl acetate, retinyl palmitate, soluble collagen, spotted dogfish skin extract, methylparaben, propylparaben, tetrahydroxypropyl ethylenediamine, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum

Cena: 12 zł / 150 ml

niezły

Mnie odpowiada. Ładnie usuwa makijaż oczu, dobrze pachnie, dość wydajny, nie podrażnia, mogę go spokojnie używać (noszę soczewki kontaktowe i usuwam makijaż jeszcze będąc w soczewkach).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

extra

rewelacyjnie usuwa makijaż z oczów- nie potrzeba żadnego pocierania i drapania na siłę jak przy innych- usuwa nawet baaaaaaaaaaaaaardzo mocny i wodoodporny makijaż- wystarczy delikatnie dołożyć do oka i chwilkę pomasować!! i gotowe!!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele!!

super

Płyn jest naprawdę super. Tusz zmywa bardzo szybko i dokładnie, nie podrażnia oczu co jak dla mnie jest ważne bo mam wrazliwe oczy). Opakowanie może nie jest za duże ale płyn jest naprawdę wydajny. Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

jedyny, który nie podrażnia

ile razy mam ochotę wypróbować jakiś nowy specyfik do demakijażu, ostatecznie zawsze wracam do niego. Jest jedynym ze znanych mi płynów i mleczek, który nie podrażnia moich oczu. Jest bardzo delikatny, czasem faktycznie ma problemy z mocniejszym makijażem, ale wystarczy wtedy nalać go więcej na wacik i krótko przytrzymać na powiece, a da radę nawet tuszowi wodoodpornemu. Co bardzo ważne, nie jest tłusty i w przeciwienstwie do tych wszystkich wstrętnych mleczek nie pozostawia na skórze żadnej warstwy. Do tego wszystkiego ładnie pachnie:)

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:niezliczona

Swietny

Jeden z lepszych plynów do demakijażu jakie mialam.
-Dobrze zmywa tusze, cienie
-nie podrażnia oczu i nie szczypie
-ma ladny, swiezy zapach
-nie pozostawia tłustej warstwy
-jest wydajny

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

the best !

Dla mnie jak narazie najlepszy ! Popełniłam błąd, bo zdradziłam go na chwilę i kupiłam płyn AA Prestige do demakijażu oczu i teraz żałuję. Nie mog się doczekać aż AA sie skończy i znów będę mogła powrócić do garniera.
Noszę soczewki kontaktowe, żadnych podrażnień nigdy nie zauważyłam,
- nie szczypie,
- nie powoduje mgiełki na oczach jak np. dwufazowy loreal,
- nie pozostawia tłustej warstwy
- no i naprawdę dobrze zmywa tusze i cienie, nigdy nie zdażyło mi się obudzić z podkówkami rano, co przy AA zdarza mi się często.

Cena też bardzo przystępna :-)

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: sporo

Najlepszy

Dokładny demakijaż to bardzo ważna sprawa.
Najlepszy płyn do demakijażu oczu.
Idealnie radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem do rzęs, nie podrażnia oczu.
Ma ładny zapach.
Wystarczy nasączyć wacik, przycisnąć go do oczu, delikatnie przetrzeć imakijaż usunięty.
Pozostawia skórę oczyszczoną i odświeżoną

Dla mnie rewelacyjny

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

jak na płyn jest niezły

Nie lubię płynów, zawsze to powtarzam, ale czasem jestem zmuszona kupić. Tak było i tym razem - potrzebowałam czegoś, co poradzi sobie z tuszem Volume Clubbing, który nie był wodoodporny, ale bardzo trwały.
Ten płyn całkiem nieźle sobie z nim radził, a do tego nie drażnił mi oczu, więc za to należą mu się niewątpliwie gromkie brawa, bo mnie mało co nie podrażnia w tych okolicach :o
Poza tym nie jest drogi, przyjemnie pachnie i ładnie wygląda. Czego chcieć więcej?

Żeby nie był płynem :lol:

Używam tego produktu od: jakichś 2-3mies.

Dostaje 3 gwiazdki glownie dlatego ze zle radzi sobie z mocniejszym makijazem ( szczegolnie z tuszem do rzes w dodatku nie wodoodpornym) -trzeba sie niestety troche pomeczyc zeby go usunac. Poza tym w sumie same plusy:

+ nie podrażnia oczu
+ nie zostawia tłustej warstwy
+ nie wysusza skory

Używam tego produktu od:4 tygodni

bez zastrzeżeń

kosmetyk bardzo dobrze zmywa makijaż,
zapach świeży,
konsystencja lekka, nie pozostawia tłustej warstwy
nie podrażnia oczu
wydajny
lekko nawilża

Ilość zużytych opakowań:wiele

KOSMETYK nie ma minusów

Plusy:
+wydajny
+zapach OK
+naprawdę dobrze zmywa makijaż oczu
+nie podrażnia
+trochę nawilża
+nie jest tłusty
Minusy:
-trudno się zamyka
Dałam *****, bo minus nie odtyczy kosmetyku, tylko opakowania.ogólnie kosmetyk jest bardzo dobry.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

rewelacyjny

Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest delikatny, pachnie łagodnie, nie podrażnia, nie zostawia uczucia maski na twarzy, nie jest tłusty.

Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: nie zliczyłabym