Rimmel, Hide The Blemish (Korektor)

Rimmel, Hide The Blemish (Korektor)

Pojemność 4,5 g

Korektor w sztyfcie. Maskuje przebarwienia skóry, wypryski oraz ciemne kręgi pod oczami. Przebadany dermatologicznie.

nie sprawdzil sie

korektor doradzila mi ekspedientka w drogerii. niby dobry niezbyt drogii. potrzebowalam czegos do zatuszowania niedoskonalosci z ktorymi nie radzi sobie nawet dobry podklad. jak dla mnie nie wart nawet 5zl. nic wcale nie krył za to byl niemilosiernie widoczny nawet po nalozeniu podkladu, pudru. nie wtapia sie w skóre. tworza sie "grudki". zamiast kryc to mam wrazenie ze jeszcze bardziej uwidacznia. podchodzilam do jego uzycia kilka razy, na rozne sposoby niestety fatalny skutek. fe. lezy. nie polecam.

Używam tego produktu od:pol roku

Dobry

Bardzo fajny korektor. Ma ładne opakowanie, odpowiednią konsystencję, jest miękki co ułatwia mi rozprowadzanie, używam go często i praktycznie go nie ubywa, dobrze wtapia się w skórę. Jest dobry do drobnych krostek, akurat takich, jakie mam ja :) Całkiem ładnie kryje cienie pod oczami. Generalnie rzecz biorąc - będzie mi szkoda, jak się skończy, ale nie wiem, czy go ponownie kupię, bo lubię eksperymenotwać :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nawet niezły

Główną zaletą tego korektora jest wydajność i ładny, jasny odcień (najjaśniejszy w palecie). Niestety, nie nadaje się do pokrycia większych partii skóry, bo wówczas brzydko odcina się od podkładu. Ogólnie pod dokładnym wklepaniu w skórę można wykonać nim całkiem estetyczny makijaż. Efekt krycia średni, nadaje się raczej do płaskich, niewypukłych przebarwień. Podkreśla skórki, lekko się błyszczy. Ogólnie wole korektory płynne, bo lepiej "pracują" ze skórą.

Używam tego produktu od:kilka rok temu

Jeden z lepszych

Hide the blemish jest na prawdę świetny! Zacznę od tego, że doskonale ukrywa blizny po pryszczach a także zaczerwienienia koło nosa, należy go jednak stosować pod podkład a nie na bo będzie się zbijał. Po za tym jest bez zarzutu i jaki wydajny! Mam go od roku a jest go połowa!

NIE...

Mam go od tygodnia i już mam ochotę na zmianę. Ale w dobie kryzysu będzie trzeba go jakoś przecierpieć.
Dobry kolor (oo1 ivory), dobrze kryje, łatwo sie nakłada, ma dobrą konsystencje. Po jakimś czasie zbija sie, tworzy plamy.. nie stapia sie ze skórą.. widać go niemiłosiernie. Szczególnie pod oczami, na nosku i w okolicach ust. Do modelowania twarzy nie polecam. Na wypryski i naczynka ujdzie.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie..

dobry!

no wiec moge skopiowac recenzje osoby ponizej....
byl to moj 1 korektor i jestem mu wierna od 2 lat< dodatkowo kupuje tez inne ale jego mam zawsze> w porownaniu z innymi jest najlepszy
jego zalety:
dobrze zakrywa wypryski
kolor idealny dla mojej skory< honey> wogole go nie widac
ladnie stapia sie ze skora
długo sie utrzymuje
wydajny

minus:
myslalam na poczatku ze jego cena, ale teraz wydaje mi sie ze nie jest juz taki drogi w porownaniu do jakosci

polecam!!!

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

miłe wspomnienia

Kiedyś był to mój ulubiony korektor, używałam tylko jego, nawet nie miałam ochoty wypróbować innych:

+ bardzo dobrze kryje
+ jest bardzo trwały, maskuje przez wiele godzin nawet duże "niespodzianki"
+ łatwo się nakłada i rozprowadza;
+ wygląda naturalnie, szybko stapia się ze skórą i resztą makijażu;
+ bardzo wydajny; starczał na kilka miesięcy;
+ cena do przyjęcia zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wydajność;

Nie wiem czy jeszcze go kupie ponieważ od pewnego czasu dbam o jasny odcień mojej cery i niestety nie znajduję wśród tych korektorów odpowiedniego odcienia.

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

jest dobry

Jest ok ale nie najlepszy. Zakrywa wypryski ale ma troche dziwna konsystencje gdy sie go wiecej nalozy i wtedy moze byc widoczny. W kazdym razie uwazam ze wart jest swojej ceny.Używam tego produktu od:roku

najlepszy!

Kupuje je od dawna, odcien ivory i gdy tylko zmienialam na inny, zalowalam, ze nie kupilam tego. Idealnie zakrywa wypryski! Jest twardy, ma odpowiedni kolor, nie rozmazuje sie, nie splywa, po prostu wystarczy posmarowac punktowo, odrobinke rozetrzec i nigdy nie uzyskalam lepszego efektu. Nawet do slubu moja wizazystka bala sie uzyc czegokolwiek, zeby nie bylo widac korektora na zdjeciach, a ja sobie w domu sama poprawilam tym korektorem i nie bylo widac praktycznie nic! Do tego jest bardzo wydajny, poza tym pieknie wysusza wypryski, tak, ze szybciej sie goja. Ja bede go uzywala zawsze. Acha, stosuje go wlasciwie wylacznie do tuszowania pryszczy, wiec nie wiem czy rownie skuteczny jest na inne przebarwienia.

Bleee!

Szkoda mi tych 20 zł, które wydałam w błoto. Kosmetyk ma ciężką, mazistą konsystencję (to mi się nie podoba). W większości nie zakryje krostek, trzeba nałożyć naprawde sporą ilość żeby chociaż w połowie ukryć pryszcza. Po oczy nie nadaje się absolutnie, chociaż właściwie nie jest do tego przeznaczony. Wydajny i owszem. Mała paleta barw. Nie mogłam wybrać swojego koloru, w czego następstwie wybrałam za ciemny. Kupiłam, wypróbowałam i zezłościłam się!

Używam tego produktu od:kilku msięcy

tak! tak! tak!

Nie ma takiego drugiego korektora, który tak idealnie pasuje do odcienia mojej bladej skóry. Od wielu lat jestem mu wierna i nigdy mnie nie zawiódł.

+ kolor (Ivory 001) dostosowany do bardzo jasnej cery
+ konsystencja niezwykle przyjemna
+ łatwo się rozprowadza
+ bardzo dobrze kryje
+ bardzo trwały (sprawdził się zimą i latem i w szkole i na szalonych imprezach)
+ nie jest tłusty
+ nie wysusza

jak dla mnie minusów brak :)

Używam tego produktu od: wielu, wielu lat
Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

ok.

Korektor ma kremową konsystencję, dobrze kryje naczynka na nosie z cieniami pod oczami trochę gorzej sobie radzi. Nie zostawia tłustej warstwy. Polecam do tuszowania niewielkich i mało rozległych defektów :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.