Bourjois, La Creme des Levres (Kremowy błyszczyk do ust)

Bourjois, La Creme des Levres (Kremowy błyszczyk do ust)

Kremowy błyszczyk do ust łączy odżywcze działanie balsamu i blask błyszczyka. Uwydatnia wargi pokrywając je czystym, lekkim, lśniącym kolorem. Usta są lśniące i nawilżone. Wzbogacony olejkiem z Makadami.
Dostępne kolory:
- 01 Beige Veloute
- 02 Rose Volupteux
- 03 Rose Doux
- 07 Praline Dolce
- 08 Brun Oncteux

Dobry błyszczyk, ale zapach mi nie odpowiada

Błyszczyki kupowałam za 1 zł na Allegro w zeszłym roku, używam ich do teraz, są wydajne, dość dobrze się trzymają na ustach, ale bardzo nie podoba mi się ich zapach i to jest jedyny minus.

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

bardzo trwały

Skusiłam się na ten błyszczyk, bo był dostępny w bardzo dobrej cenie.

Kolor brązowy - może bardziej na wieczór, na co dzień tylko cienka warstwa.

Okazał się bardzo trwały (trwalszy od pomadki Guerlain? którą również w tym samym czasie udało mi się kupić w dobrej cenie, szok!). Ładny, delikatnie się mieni.

Nie czuję, by nawilżał, a nawet mam wrażenie, że usta są napięte, ale dzięki takiej konsystencji błyszczyk lepiej trzyma się na ustach. Od nawilżania mam krem i balsamy do ust, od kolorowego błyszczyka tego raczej nie wymagam.

Polecam!

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: zero

Działanie bez zarzutu, ale...

Oceniany odcień - 07 Praline Dolce . Brąz ze złotymi drobinkami - zwykle unikam tego typu kosmetyków, ale tutaj drobinek nie widać na ustach. Nie są nachalne, nadają ustom ciekawe wykończenie. Błyszczyk nie klei się ani nie waży. Trwałość średnia. O wydajności nic nie powiem, bo nie użytkuję go codziennie. Jedyne przed czym chcę przestrzec, to zapach. Może to tylko mój egzemplarz, ale kosmetyk po prostu śmierdzi. Przy czym daleko mu do chemicznego zapachu - przepraszam za wyrażenie, mi to przywodzi na myśl wymioty. Gdyby nie to, byłby bardzo przyjemny w użytkowaniu.

Przyzwoity.

Zacznijmy od tego, że mogę nie być obiektywna, bo po prostu nie lubię mazideł do ust.
Uznaję wyłącznie ochronne balsamy nawilżające i to tylko pod warunkiem, że się nie kleją.
Ten błyszczyk na szczęście się nie klei, nie zniosłabym konieczności odklejania co chwilę swoich włosów od twarzy.
Za to trochę wysusza, kiedy używałam go kilka razy w ciągu dnia bez wspomagania w postaci balsamu nawilżającego, to miałam potem suche skórki.
Trwałość nie powala, kosmetyk utrzymuje się ok. 45min do godziny.
Cena jest w porządku, opakowanie też znośne, kosmetyk się z niego nie wylewa.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: trzy różne kolory

idealny na codzień

Błyszczyk kupiony na allegro za grosze (skusiłam się przy okazji innych zakupów) - nie wydałabym na niego 36 zł. Posiadam dwa kolory: 01 Beige Veloute (czyli po prostu bezbarwny) i 03 Rose Doux (lekki różowy odcień)

Oba błyszczyki nie licząc koloru sprawują się podobnie - czyli póki nic nie jem i nie pije trzyma się dosyć długo. Duży plus za fakt nawilżenia- usta faktycznie pozostają po nim super nawilżone i mięciutkie -nie trzeba dodatkowo używać pomadki. Bardzo wygodne opakowanie pozwala na aplikacje bez lusterka.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Super na co dzień

większosć błyszczyków które używałam wczesniej wysuszało usta, a co najgorsze po pewnym czasie zbierały się nieestetycznie na ustach albo były klejące. Niektóre z kolei bardzo szybko znikały.Zauważę, ze raczej były to błyszczyki ze średniej półk, czyli droższe.
Ten błyszczyk kupiłam za grosze na allegro, przy okazji innych zakupów. Bardzo mnie zaskoczył- bardzo ładny efekt daje na ustach-taki kremowy róż. Nie jest to na pewno błyszczyk dla osób, które pragną spektakularnego blasku. Ja traktuję go jako na co dzień. Nie wysusza i "nie zbiera się" tak jak moje dotychczasowe. Ogólnie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Obowiązkowy w każdej torebce.

Produkt kupiłam na próbe - sprawdził się. Posiadam odcień różowy, jest bardzo naturalny. Świetnie wygląda nawet do intensywnego makijażu oczu. Używam go na co dzień do pracy, ale także na większe wyjścia. Polecam!

nawet

Mam odcień 01, ma bardzo ładny kolor, ładnie wygląda na ustach, nie pozostawia, przynajmniej mi klejącego filmu na ustach natomiast jak na swoją cenę bez rewelacji, można ją porównać do zwykłego błyszczyku np. z H&M czy coś takiego, nie jest zła ale na pewno mogłaby być lepsza

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Poprawny

Posiadam odcien 03 Rose Doux. Jest dosc intensywnie rozowy, taka ciemna fuksja, ale ladnie wyglada na ustach, jest przejrzysty wiec nie wyglada sie jak klaun :) Wydajny, duza tubka. Dla mnie posiada dwie podstawowe wady - dosc chemiczny zapach oraz za duza gestosc. Gdy stosuje go dluzej luszczy mi sie skora na ustach. Generalnie mozna sprobowac, ale ja raczej nie ponowie zakupu.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

byłyby fajne, gdyby nie ten zapach...

Mam 3 kolory: 1,5 i 7, miałam jeszcze 8, ale był bardzo ciemny, zdecydowanie nie był to kolor dla mnie więc wydałam.
Lubię je szczególnie za to, że nie mają brokatowych drobinek, których w błyszczyku po prostu nie trawię. Naprawdę nieźle wyglądają na ustach:
1 - daje bezbarwy efekt wypielęgnowanych ust,
5 - kolor wpada w łosoś, naprawdę niezły kolor, do tego bez brokatu, więc jak dla mnie super, kolor nie jest zbyt nachalny,
7 - na moich ustach daje efekt naturalnego kolorku ze złotym (ale znów - NIE brokatowym) połyskiem.
Byłabym z nich naprawdę zadowolona, bo są całkiem wydajne, tanie, nienajgorsze jakościowo i wcale nie ścierają się zbyt szybko, ALE - niestety śmierdzą. Zapach jest naprawdę mało przyjemny, czasem mnie tak drażni, że mówię sobie, że wyrzucę w końcu ten błyszczyk do kosza, ale jakoś później znów mi szkoda efektu, jaki daje i znów po niego sięgam ;)

bardzo dobry

Błyszczyk nie klei się na ustach, nie wysusza, nie podkresla skórek, ma kremową konsystencję, nawilża usta.
Nie przepadam za błyszczykami, ale ten uwielbiam. Mam piękny kolor 03 rose doux, który świetnie wyglada nałożony na rózową pamadkę, daję taką "taflę" i o dziwo dosc długo się utrzymuje.
Nie jest moim hitem ze wzgledu na wysoką cenę w stosunku do pojemności, ale na allegro można kupić o wiele taniej. Polecam

Używam tego produktu od: kilka tyg

Kiepskie

Nie lubię tych błyszczyków , przetestowałam trzy nr 1,3,6 i nie przypadły mi do gustu .
Przedewszystkim śmierdzą , na ten smak i zapach jest okropny .
nr 1 jest bezbarwny pomimo iż w opakowaniu jest delikatny kolor , ale wygląda ciekawie na ustach
nr 3 róż strasznie ciemny na ustach , więc wydałam
nr 6 brąz z drobinkami na ustach wygląda brzydko
Poza tym wszytskim na poczatku wylewa się z nich biała maź .
Ogólnie jestem na nie , na szczęście te błyszczyki kupiłam w bardzo tanich cenach tak więc nie jest żle

Ilość zużytych opakowań: jeden wydany , drugi w trakcie , trzeci rozpoczęty