Avon, Płatki oczyszczające do cery wrażliwej

Avon, Płatki oczyszczające do cery wrażliwej

Jednorazowe płatki do oczyszczania skóry, zwłaszcza wrażliwej. Po przetarciu czystej skóry płatkiem nie zmywać już twarzy. Zawierają kwas salicylowy, ekstrakty hamamelisu, aloesu, mięty oraz witaminę E.

Cena: 24,90 zł / 65 płatków

całkiem spoko

Śmierdzą kwasem salicylowym na dwa kilometry. I to chyba ich zasadnicza wada. Bo poza tym są praktyczne (idealna sprawa na wyjazd), jednym płatkiem spokojnie można oczyścić całą twarz, nie podrażniają, ładnie odświeżają buzię.

szkoda pieniędzy

Miałam je już dosyć dawno ale nie byłam zadowolona,gdyż efekt działania jest zerowy...jedynie mogą doprowadzić do wysuszenia skóry.Wcześniej zachwyciłam sie płatkami oriflame i myślałam,że te będą podobne ale zupełnie im nie dorównują.

ujdą :)

Oceniam je na 3 gwiazdki - dlatego, że nie ma żadnego efektu po ich używaniu, a cena jest dość wysoka (nawet w promocji). Cera jest trochę odświeżona i (być może - bo kto to sprawdzi)zdezynfekowana :) ale nic poza tym, nie zauważyłam, żeby to przecieranie jakoś pomagało w leczeniu zmian skórnych i powstawaniu nowych - a tego się spodziewałam. <BR>Trzeba przyznać, że nie podrażniają.