Schwarzkopf Gliss Kur, Kompletna Regeneracja, Maska do włosów 19 składników

Schwarzkopf Gliss Kur, Kompletna Regeneracja, Maska do włosów 19 składników

Formuła kosmetyków Gliss Kur Kompletna Regeneracja zawiera kompozycję 19 składników protein, witamin, aminokwasów i nawilżających ekstraktów roślinnych. Dzięki temu przesuszone i zniszczone włosy otrzymują odpowiednią dawkę substancji, które przywracają im naturalny, zdrowy wygląd. Maska ta intensywnie i trwale regeneruje włosy suche, zniszczone i łamiące sie.

Cena: 18,50zł / 200ml
/mg/

to nie to

Kiedyś Gliss Kur uważałam za świetną game kosmetyków do włosów działała cuda albo co całkiem możliwe moje włosy są dziś inne albo coś zmieniło się w składzie
plusy:
-włosy się wydają być odżywione
-dość dobrze się rozczesują
minusy:
-idealnie byłoby myć włosy codziennie rano no max co dwa dni i nakładać tą maskę, dziewczyny mające może cienkie włosy nieskłonne do przetłuszczania będą zadowolone, ale ja mycia codziennie tym bardziej w zimie sobie nie wyobrażam. Strasznie obciąża moje włosy które są bardzo zniszczone wymagają czegoś świetnego, ale nie za tą cenę dosłownie też.

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

To jest produkt idealny do moich włosów!

Miałam bardzo suche włosy, które ciężko było rozczesać i w ogóle ogarnąć. Kupiłam tę maskę na próbę i jestem zachwycona! Nakładam ją po każdym myciu na dosłownie kilka minutek a efekt jest rewelacyjny! Mam cienkie włosy, ale jest ich dużo, więc bardzo się plątały. Teraz już nie mam tego problemu :)

Poza tym ta maska przepięknie pachnie!

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

nie dla mnie

Kupiłam ją z powodu moich zniszczonych włosów. Miałam nadzieję ,że ich stan poprawi się chociaż trochę ,myliłam się.
Maska ma ładny zapach, włosy po niej łatwiej się rozczesują ,jednak jeśli ktoś potrzebuję porządnego nawilżenia i poprawy kondycji włosów to nie polecam.

Superowa

Bardzo lubię tą maseczkę do włosów. Mam włosy cienkie. Stosują tę maseczkę 2 razy w tygodniu i mam włosy po niej bardzo piękne.

+włosy miękkie w dotyku (nawet przez 2 dni później)
+łatwo się rozczesuje włosy

jedyny minus to cena 21 zł ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

ŚWIETNY

Używam jej od dawna i świetnie służy moim krótkim włosom (suszarka, prostownica, lakier :/)

+ lekka konsystencja którą łatwo rozprowadzić,

+ po użyciu (nakładam ją na 20 minut) włosy są miękkie, lekkie, lśnią ale nie są tłuste.

+ wydajna,

+ korzystna relacja jakości do ceny.

Dziwią ,mnie te negatywne opinie. Może wynika to z tego że osobiście zawsze po użyciu maski (nie tylko zresztą tej) myję włosy szamponem bo uważam ze wtedy lepiej się układają i nie są natłuszczone (tylko nabłyszczone).

dobra, ale obciąża włosy

używam tej maski raz w tygodniu. trzymam ja na włosach jakies 10-15min, a nie jak jest napisane na opakowaniu - 1min. włosy są po niej lśniące, gładkie i dobrze sie rozczesują. odjęłam jedną gwiazdkę za obciążanie włosów. mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania - normalnie myje je co drogi dzień, jednak po nałożeniu maseczki musiałam umyć włosy juz na drugi dzień

chyba najlepsza jaką miałam

Powiem tak,przechodziłam z ciemnego koloru na blond dwa razy z rzędu rozjaśniane
i 2 razy nakłada farba blond rozjaśniająca ,włosy mi się bardzo przesuszyły
Już szłam do fryzjera sobie je ściąć ale coś mnie podkusiło i kupiłam sobie maskę Gliss Kur kompletna regeneracja
Mija drugi tydzień jak nakładam ją codziennie
włosy są nie do poznania,gładkie lśniące jak bym nigdy nic z nimi nie robiła
Polecam ją z całego serca tylko trzeba troszkę poczekać na efekt

Mój KWC

Mimo negatywnych recenzji ja będę broniła tej maski ponieważ uratowała moje cienkie włosy.

W ciągu 2 tygodni dwa razy dekoloryzowałam włosy z czerni i 2 razy rozjaśniałam, a do tego na koniec nałożyłam farbę. W tym czasie zużyłam całe opakowanie maski, ale może dzięki temu nie zauważyłam, żeby mi włosy nadmiernie wypadały nawet po tych zabiegach. Obecnie daję włosom odpocząć, jednakże jestem w trakcie używania drugiego opakowania, ale teraz już w normalnej ilości. Oczywiście włosy po tych zabiegach są zniszczone, ale nie aż tak bardzo i najważniejsze, że mi nie wypadają.

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

nie warto

Nie polecam!

Mam raczej suche włosy z powodu rozjaśniania, po zastosowaniu tej odżywki są ciężki, przetłuszczają się - wyglądają tak jakbym dawno ich nie myła po prostu dramat

nie polecam

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Koszmar

Maseczka w ogóle nie poprawia kondycji włosów. Ani nie nawilża ani nie wygładza ani odbudowuje:/ Jedyną jej zaletą jest ładny zapach, ale to zdecydowanie za mało na pozytywną opinię:/

Używam tego produktu od:używałam kilka tygodni

Nie wiem, nie....

Gdyby nie zapach i opakowanie raczej nie pomyślałabym, że to produkt Gliss Kura.
Ale nie jest zła. Bardzo fajnie zmiękcza włosy, nie jest może najlepsza w nawilżaniu, ale cóż nie można mieć wszystkiego.
Maska nadaje włosowm trochę blasku, który jednak szybko znika po dotknieciu prostownic niczym czarodziejskiej różdżki!
Bardzo fajna konsystencja no i tek Gliss Kurowy zapach:)
Ogólnie produkt nie jest zły.
Ale drogi, zbyt drogi jak na takie rezultaty.
Oczekiwałam czegoś więcej, nie wiem czy mogę go polecić.
Ale i tak mam już moje (inne;) kwc do włosów, więc nie pozostaję niepocieszona!

Ilość zużytych opakowań: 1 chyba na tym koniec...

taki sobie

ta maska b.ładnie pachnie i to jest jej zaleta.Może być stosowana jako odżywka,gdyż nie daje efektu jak maska.Ma fajną konsystęcje.Za takie pieniądze warto ja kupić,ale olśniewającego efektu to nie daje:(

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie