Adamed Pharma S.A, Agropharm, Oeparol BV, Wazelina dla niemowląt i dzieci

Adamed Pharma S.A, Agropharm, Oeparol BV, Wazelina dla niemowląt i dzieci

Wazelinka natłuszcza skórę pozostawiając na jej powierzchni delikatną warstwę ochronną. Przeciwdziała pierzchnięciu skóry i chroni przed niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych. Posiada delikatny, przyjemny zapach.

Skład: Petrolatum, Isopropyl Myristate, Paraffinum liquidum, Oenothera paradoxa, Paraffin, Tocopherol, Parfum.

Cena: ok. 4zł / 15ml
/e/

Zbędna

Uwielbiam mazidła do ust,także wazaliny.Oeparol BV kupiłam właśnie z myślą o nakładaniu jako balsam do ust.Niestety zupełnie się nie sprawdził.Jest bardzo lekki,wogóle nie nawilża ani nawet nie natłuszcza a zaraz po nałożeniu niemalże znika z ust.Nie nadaje się tekże do pielęgnacji wysuszonych miejsc takich jak łokcie ani nawet specjalnie nie sprawdza się do smarowania rąk.Raczej bezużyteczne smarowidło,którego jedyną zaletą jest przyjemny zapach.Nie polecam.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

jestem zaskoczona

Wazeline zamowilam w skleie internetowym razem z innymi kosmetykami tej samej firmy. Produkt tez zakupilam z mysla o mojej dziecinie jako zimowa ochrona twarzy. Moj synek ma lekka forme AZS, a kosmetyki z wiesiolkiem bardzo mu sluza. Wazelina okazala sie bardzo dobra. Jest co prawda w bardzo malym opakowaniu. Nie ukrywam ze ze 30ml bylo by milej widzane. Jako, ze wazelina na jego twarzy wchlania sie bardzo szbyko i wiatr na dworze w chlodne dni i tak powodowal lekki zaczerwienienie sie policzkow. Mimo to nie czepiam sie , bo jeszcze nic tak w 100% w tej kwestii sie nie sprawdzilo. Jednak uwazam produkt za bardzo dobry. Dobry takze dla nas. Pare razy sama uzylam na noc jako krem do twarzy. Mialam bardzo wysuszona cere po Atredermie. Wazelina bardzo dobrze natluscila mi cere i jako krem pod oczy tez sie nadala. Po paru dniach mialam sliczne lico. Wazelina nie przypomina typowej wazeliny. Jest jak by miekkciejsza i delikatniejsza.Nie wiem czy ja ponowanie kupie, bo nie mieszkam w PL, wiec tak latwo jej ponownie nie nabede. terza mi sie udalo gdyz moja mama do mnie jechala i przywiozla mi paczke z zakupami dokonanymi online na jej adres. Poza tym mam tez swoich faworytow ktorych mam dostepnym tutaj. Nie wykluczam jednak ponownego zakupu, bo produkt jest bardzo mily, chodz bardzo maly.

Sklad: petrolatum, isopropyl myristate, paraffinum liquidum, oenothera paradoxa, paraffin, tocopherol. parfum

Używam tego produktu od:ok 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:zuzyte ok polowe pierwszego opakowania