hi hybrid, Top no wipe (Top hybrydowy)

hi hybrid, Top no wipe (Top hybrydowy)

Manicure hybrydowy wymaga fenomenalnego zakończenia, które oferuje top do lakieru hybrydowego hi hybrid. Top hybrydowy hi hybrid zapewni Ci trwałość stylizacji i intensywność kolorystyczną lakieru hybrydowego przez wiele dni. Mało? Nasz top do hybryd został stworzony w formule no wipe, co oznacza, że nie musisz przemywać warstwy dyspersyjnej powstałej po utwardzeniu w lampie UV.

Ranking topów hybrydowych? To nie dla nas! Top do paznokci hybrydowych hi hybrid jest uwielbiany przez setki klientek, a one nie mogą się mylić! Wypróbuj już dzisiaj idealne zakończenie każdej stylizacji hybrydowej. Top No Wipe hi hybrid to najlepszy sposób na zabezpieczenie swojego manicure hybrydowego.

Zdecyduj się na doskonały top do lakierów hybrydowych hi hybrid i sprawdź jak łatwo i przyjemnie zachować cudowny manicure hybrydowy przez wiele dni!

• Polyurethane Acrylate Oligomer,
  • Hema,
  • Hydroxycyclohexyl phenyl ketone,
  • Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide

bardzo fajny

Bardzo fajny top. Nie ma problemów z aplikacją, dobrze się utwardza (czas utw. podany przez producenta jest ok) i nie trzeba go przemywać. Ja lubię i pewnie kupię kolejną buteleczkę :)

bardzo fajny

Co tu dużo mówić - polecam! Daje ładne matowe wykończenie. Nie jest problematyczny w aplikacji (a jestem początkująca). Fajnie współgra z lakierami (a cała seria ma super paletę kolorów!)

Wykorzystała: kilka próbek

Lubię :)

Topu no wipe używam regularnie do hybryd, dla mnie ma same plusy: nie trzeba przemywać, ładnie i szybko się utwardza pod lampą, efekt końcowy jest bardzo zadowalający (połysk + trwałość)
Polecam ;)

Top no wipe Hi hybrid

Zakup tego topu był moją pierwszą stycznością z tymi lakierami. Skończył mi się top z Semilac i w drogerii tylko ten był dostępny. A do tego w promocji, więc z chęcią go kupiłam. Jednak dla mnie jest mega niewypałem. Manicure hybrydowy zmieniam dopiero po 2 tygodniach. Po utrwaleniu tym topem przestaje się błyszczeć już po kilku dniach, na paznokciach widać wszystkie rysy. Już nawet Kads z Alliexpres za 7 zł jest 100 razy lepszy. Lakier kupiłam za 16 zł w promocji. Nie wiem jakie są lakiery kolorowe i baza, ale ja więcej nie kupię Hi Hybrid. Cena regularna to 20 zł, semilac jest już za 30 zł a jest dużo lepszy. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, chyba że kupiłam jakiś wadliwy.

Fajny

Konsystencja jest trochę lejąca się, ale nie utrudnia to bardzo pracy. Pędzelek jest wygodny. Dobrze utwardza się pod lampą(i szybko), manicure hybrydowy lśni aż do samego zdjęcia. Zapach jest nijaki, nie przeszkadza ani też nie jest jakoś przyjemny. Fajnie, że nie trzeba przemywać go cleanerem.

Top

Top no wipe, szybki łatwy i genialny w użyciu. Ładnie się rozkłada, bardzo prosty. Dodane wspaniałego wykończenia stylizacji paznokci. Produkt jest bardzo wydajny i Pięknie dodaje polysku. Cena jest dość przystępna.

Całkiem

Top jest całkiem dobry u mnie trzyma lakier do zdjęcia, paznokcie się błyszczą. Jedyne czego w nim nie lubie to tego że już po kilku dniach widać jakieś zadrapania na paznokciach czy ślady

Matowieje

Niestety jestem rozczarowana tym topem. Po kilkudziesięciu dniach na końcówkach paznokci jakby się wycierał i przez to matowieje. Na plus brak warstwy dyspersyjnej więc nie trzeba przemywac go cleanerem.

Przyjemny produkt

Bardzo fajny top no wipe w dobrej cenie. Jednak zawsze należy pamiętać by korzystać z dobrej lampy a lakier nakładać cienkimi warstwami. Wygrałam ten top coat w konkursie wizażu i od świąt 2017 nie mogę wyjść z podziwu dla tego produktu. Jest łatwy w użyciu a jego cena jest niska. Jest trwały i nie ściera się (przy odpowiednim utrwaleniu)

Nie, nie i jeszcze raz NIE!

Kupiłam z ciekawości. I więcej nie popełnię tego błędu. Tak jak kolory są naprawdę fajne tak ten top to istna porażka. Nie dość, że przeokropnie śmierdzi to w ogóle nie spełnia swojej roli. Zacznijmy od tego, że jest nieznośnie gęsty. Drugiego dnia od nałożenia najczęściej się zrywa. Po prostu widać "łaty", gdzie zszedł. Dodatkowo wydaje mi się, że w ogóle nie zabezpiecza granicy płytki, a czasami wręcz ściera lakier co jest mega irytujące. Na domiar wszystkiego przy białym kolorze wręcz go zżółca, jeśli rozumiecie o co mi chodzi. Biel nie jest jasna, wręcz "czysta" a zmienia się w kość słoniową, o ile tak można to ująć.
Ocena 1 i zdecydowanie nic tego nie zmieni. Nie poleciłabym tego produktu nawet największemu wrogowi!

Dobre wykończenie hybrydy

plusy:
+ dobrze się rozprowadza
+ nadaje blask
+ nie wymaga przecierania
+ wygodny pędzelek

minusy:
- dość nietrwały

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ ładne opakowanie

Bez większych zarzutów ;)

Podoba mi się ten produkt. Do tej pory miałam okazję użyć tylko topu no wipe marki Semilac i nie widzę specjalnej różnicy między nimi jeśli mówimy o jakości, nosi się je praktycznie tak samo.

Top ma odpowiednią konsystencję. Na tyle gęstą, żeby nie spływał na skórki i taką, aby dobrze się rozprowadzał. Trzymał mi się w błyszczącej formie praktycznie do całkowitego usunięcia hybrydy. Co prawda w drugim tygodniu blask nieco zmalał, ale i tak błyszczenie było wyraźnie widać (i wydaje mi się to całkiem normalne, że blask różni się między pierwszym a np dziesiątym dniem noszenia).

Co ciekawe pod lampą top przybiera intensywnie niebieski kolor (totalnie kontrastowy do aplikowanej wtedy fuksji i to było fajne zaskoczenie). Co więcej, podczas utwardzania dzięki wybiciu jego koloru wyraźnie widać ewentualne niedociągnięcia i jest szansa to poprawić jeśli zareagujemy odpowiednio szybko (czytaj zaraz po włączeniu lampy).

Może zapach nie jest najprzyjemniejszy przy pierwszym kontakcie, ale całkiem szybko się do niego przyzwyczaiłam i podchodziłam do niego neutralnie. Design opakowania bardzo fajny - biało-czarno-pasteloworóżowy:) pędzelek gładko sunie po płytce, żadne włoski nie odstają i odpowiednio się rozczapierza.

Trwałość dałabym 3/5. Dlaczego? Ponieważ po około tygodniu noszenia wytarł mi się cały wolny brzeg, na jednym paznokciu doszło do odpryśnięcia lakieru a na drugim lakier mi pękł (widać było linię pęknięcia). Reszta paznokci (poza wolnym brzegiem) była bez zarzutu. Poza tym - dwa paznokcie zawsze mogę poprawić, bo uderzenie w coś ręką się zdarza.. i śmigać z hybrydą dalej :)

Cena produktu to 19,99zł za opakowanie o pojemności 5ml. W mojej ocenie cena jest dobra, adekwatna do jakości. Nie mam do niego większych zarzutów, bo mimo wszystko przedłuża trwałość stylizacji i nadaje całości pięknego wykończenia. Dodatkowo dzięki temu, że nie trzeba go na koniec przecierać oszczędzamy cleaner. Warto dać mu szansę:)