hi hybrid, Top no wipe (Top hybrydowy)

hi hybrid, Top no wipe (Top hybrydowy)

Średnia ocena: 3.64/5

Manicure hybrydowy wymaga fenomenalnego zakończenia, które oferuje top do lakieru hybrydowego hi hybrid. Top hybrydowy hi hybrid zapewni Ci trwałość stylizacji i intensywność kolorystyczną lakieru hybrydowego przez wiele dni. Mało? Nasz top do hybryd został stworzony w formule no wipe, co oznacza, że nie musisz przemywać warstwy dyspersyjnej powstałej po utwardzeniu w lampie UV.

Ranking topów hybrydowych? To nie dla nas! Top do paznokci hybrydowych hi hybrid jest uwielbiany przez setki klientek, a one nie mogą się mylić! Wypróbuj już dzisiaj idealne zakończenie każdej stylizacji hybrydowej. Top No Wipe hi hybrid to najlepszy sposób na zabezpieczenie swojego manicure hybrydowego.

Zdecyduj się na doskonały top do lakierów hybrydowych hi hybrid i sprawdź jak łatwo i przyjemnie zachować cudowny manicure hybrydowy przez wiele dni!

lakiery hybrydowe, lakiery nawierzchniowe
ochronne, przedłużające trwałość lakieru
o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne

Nie lubię go

Top ten podpatrzyłam u koleżanki, która robiła mi paznokcie-wtedy byłam zielona w temacie hybryd, używałam topu z Semilaca, który był fajny, ale też zostawiał warstwę dyspersyjną z którą zawsze miałam problem by poprawnie ją usunąć cleanerem. Dlatego widząc jaka to fajna sprawa z topami no wipe, zakupiłam ten recenzowany.
No i rzeczywiście brak warstwy dyspersyjnej ułatwia moje paznokciowe życie, obecnie nie wyobrażam sobie stosowania tradycyjnych top coatów.
No wipe rządzi! :)

Jednak mając porównanie do innych topów tego typu(NeoNail oraz Claresa) ten z Hi Hybrid wypada słabo.
Pierwszy problem mam z pędzelkiem-jest nazbyt elastyczny, bardzo mięsisty, a podczas malowania rozjeżdża się na wszystkie strony kompletnie nie współpracując ze mną oraz moją płytką paznokciową*. Do tego w konsystencji jest dosyć gęsty i tępy-podczas nakładania, ciężko go równo położyć. Mimo starań(bo hybrydy robię już sobie ponad dwa lata i coś niecoś tam potrafię) zawsze nim wyjeżdżałam na skórki, a łatwo można tu dostrzec wszelkie niedociągnięcia-ten top w świeci u UV i w lampie(LED 18W/36 LCD Display z NeoNail) widać dokładnie gdzie on się znajduje.
Plus tutaj, że nie uczula, ale wiemy czym się kończą przy hybrydzie zalania oraz wyjazdy poza płytkę paznokcia.
Dobrze się utwardza w wyżej wspomnianej lampie(ja każdą warstwę daję na 60 sekund), nigdy nie było zmarszczeń czy nieutwardzonych boków, w tej kwestii top z Hi Hybrid jest bezproblemowy.

Nabłyszcza dobrze, lakiery z nim trzymają się dobrze bez odprysków, zapowietrzeń czy startych końcówek. Jednak sam blask bardzo szybko się wyciera. Mam pracę, która nie oszczędza dłoni, dlatego robiąc manicure do pracy stawiam na hybrydę-ze względu na trwałość oraz blask jaki daje. Przy topie Hi Hibrid po 3-4 dniach ten błysk jest już mocno wytarty oraz porysowany-to sprawia, że manicure nie prezentuje się już tak jak tego pragnę i ciężko mi go donosić do 10-14 dni(bo tyle czasu zazwyczaj noszę pojedynczą stylizację hybrydową). Nie chcę się też bawić w jego reanimację, czyli ścieranie topu oraz ponowną jego aplikację-jak raz posiedzę przy paznokciach to nie po to by zaraz znowu poświęcać na nie czas ;)
Do tego mam wrażenie, że ten top nieco rozjaśnia kolory lakierów na które go nakładam-o ile przy odcieniach nude/mlecznych nie jest to mocno zauważalne, tak przy ciemniejszych kolorach(które preferuję na paznokciach) odbiera im głębię oraz nasycenie.
Mam wrażenie też, że produkt szybko gęstnieje w opakowaniu.

* mam kilka kolorowych lakierów hybrydowych z Hi Hibrid i tam pędzelek oraz konsystencja są o wiele lepsze we współpracy,

Wszystkie pyłki z tą bazą są moje

Topów typu no wipe używam tylko gdy chcę zaaplikować na paznokcie pyłek. W związku z tym nie zużywam go jakoś szybko, dlatego zależy mi na tym aby produkt nie gęstniał po kilku tygodniach. Hi hybrid ma jedne z wygodniejszych pędzelków, którymi najlepiej mi się manewruje, mogę dojechać nimi blisko krawędzi. Top jest idealnie przezroczysty. Konsysyencja także według mnie jest idealna - nie rozlewa się i nie jest zbyt gęsta, dzięki czemu z łatwoscią rozprowadza się na płytce. Po nałożeniu na kolor, nie zmienia jego odcienia, pięknie błyszczy i rzeczywiście nie potrzeba go przecierać - pozostawia manicure bez lepkiej warstwy. Wszelakie pyłki dobrze się wcierają, idealnie przylegają. Mam go już jakiś czas i nawet po kilku miesiącach nie zmienił konsystencji, dlatego nadaje się dla mnie idealnie - nie muszę obawiać się że będę musiała wyrzucić większość produktu ze względu na zgęstnienie. Tak jak wszystkie produkty hi hybrid, również ten top ma bardzo konkurencyjną cenę w stosunku do innych znanych marek. Pojemność do stosowania w warunkach domowych jest według mnie ok - szczególnie jeśli tak jak ja wykorzystuję go tylko okazjonalnie, większa butelka mogłaby się przeterminować a tak jestem w stanie wykorzystać ją w całości. Produkty hi hybrid jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, tak też jest w tym przypadku.

Bubel

Nie wiem skąd te pozytywne opinie u mnie się nie sprawdził totalnie... Szczoteczka była sztywna i zakrzywiona, przez co nie dało się tego produktu nabrać w małej ilości, okropnie zalewał skórki. Po kilku dniach top się brudził stracił i tak już słaby blask i wyglądał jak tani lakier z chińczyka. Top zmienia również odcień kolorów - czarny kolor wychodzi niebieski, w ciągu dnia przy słońcu to wyglądał tragicznie. Pod lampą świeci tanim niebieskim błyskiem UV. Gorszy od produktów z Chin. Był tak kiepski że postanowiłam go wyrzucić bo do niczego się nie nadawał.

Must have

Topy nie wymagające odtłuszczania są dla mnie produktem pierwszej potrzeby w stylizacji paznokci.
Robię paznokcie sama i nie robię tego zawodowo, ale gdybym robiła to też bym poszła w te topy. Są ładnie błyszczące, trwałe i w przystępnej cenie szczególnie na promocji.
To, że nie wymagają przemywania jest dodatkowym plusem. Oszczędność czasu, cleanera i eko, mniej śmieci. I nie trzeba pamiętać chociaż przy tej warstwie, żeby po wyjęciu z lampy nie dotknąć gdzieś przed odtluszczeniem.
Jedyny minus, ale to w większej części moja wina i pech, spadło mi pudło z lakierami i w tym akurat topie w buteleczce odłamała się szyjka :(

Zawiodłam sie

Baza od Hi okazała się hitem tak tu wielkie rozczarowanie.

Początkowo wszystko wydawało się ok. Dość gęsty produkt ale łatwo się nakładał co niestety szybko się zmieniło bo już po 4 miesiącach tak zgęstniał że nie dało się nim równomiernie pokryć paznokcia. Zapach no niee coś okropnego nie do zniesienia. Niewiem czemu tak się stało...

Ale już w pierwszych miesiącach zauważyłam że lakier szybko matowieje co mnie bardzo martwi bo nigdy mi się to nie zdarzało przy innym topie. Top pod lampą ma niesamowity kolor ale niestety przez to zmieniał nieco odcień lakieru.
Ja nie polecam bardzo zniechęcił mnie do siebie.

rewelacja

Mój ulubiony top hybrydowy! Produkt ma bardzo praktyczny pędzelek, i gęstą konsystencję co bardzo ułatwia mi jego aplikację. Top robi niebieską poświatę po włożeniu paznokcia do lampy, dzięki czemu wiemy czy nałożyliśmy produkt na całą płytkę paznokcia. Moja ocena to 10/10.

Jestem na NIE

Nie kupię ponownie. Po pierwsze i najważniejsze top matowieje po kilku dniach. Nawet jeżeli pomaluję drugą warstwę to i tak po kilku dniach mat. Takiego słabego topu jeszcze nie miałam. Jest dosyć gęsty, pędzelek niezbyt wygodny. Ma silną niebieską poświatę i zmienia kolor lakieru, co widać zwłaszcza w słońcu. Nie polecam!

Jestem na nie

Zachęcona ceną kupiłam top wraz z kolorami z hi hybrid. Jest to moje pierwsze opakowanie tego produktu, ale wiem też że ostatnie. Tak jak kolorom nie mam nic do zarzucenia, tak top już nigdy nie znajdzie się u mnie w szafce. Ma nieprzyjemny zapach i zmienia mi kolor lakierów co dla mnie jest największą wadą! Jestem rozczarowana bo zamiast czarnych paznokci mam wpadające w jakiś hranat czy fiolet. Jednak co by samych minusow nie dawać, ma przyjemną konsystencję, która pozwala szybko pokryć paznokcie topem.

Zastanawiam się, co napisać złego o tym topie.
Szukam i szukam i nie bardzo mam się do czego przyczepić....

Korzystam z niego od ok. 2 miesięcy.
Pięknie nabłyszcza, z reguły utwardzam go 60 sekund w lampie 24/48 i jest bez zarzutu. Pyłki do dry topów świetnie się do niego przyczepiają, nie ma najmniejszej trudności we wtarciu ich.

2 tygodnie spokojnie się utrzymuje bez zarzutu, myślę, że nawet 3 będzie ok (chociaż póki co najdłużej miałam go 2,5 tygodnia).

Nie oszczędzam swoich paznokci, bardzo dużo pracuje dłońmi, a mimo to top jest prawie nie naruszony po tych dwóch tygodniach użytkowania.

Jak dla mnie rewelacja

Top no wipe jest dla mnie wielkim odkryciem.
Po pierwszym jego użyciu nie byłam zadowolona ,gdyż paznokcie szybko ulegały zniszczeniu. Ale odkąd dalam mu druga szansę nie za zawodzi mnie . Bardzo ładnie błyszczy się na paznokciu i długo utrzymuje swój efekt na hybrydzie.
Dodatkowo jest tani i dostępny niemal wszędzie. Polecam

Dobry

Bardzo dobry top, dzięki któremu nie potrzebujemy używania cleanera bo paznokcie ładnie błyszczą, nic się nie klei, nie lepi. Pędzelek idealny, nie za szeroki ani za wąski. Dla mnie jeden z lepszych topów.

jak najbardziej na tak

top jak najbardziej spełnia swoją funkcje nie klei sie nie trzeba go przemywać pozostawia piękną tafle blasku po utwardzeniu , nie zółknie nie zmienia odcienia lakieru i ma szeroki pędzelek ktorym bardzo szybko się pracuje