NeoNail, Illuminate by Kasia Sokołowska, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy)

NeoNail, Illuminate by Kasia Sokołowska, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Pojemność 7,2 ml

Stwórz manicure rozświetlony tysiącem opalizujących drobin. Kolekcja Illuminate by Kasia Sokołowska wprowadzi do Twojej codzienności wielobarwne piękno kamieni szlachetnych.

Poznaj 10 wyjątkowych kolorów, które zmieniają swój odcień pod wpływem kąta padania światła. Zobacz, jak przenikające refleksy złota, granatu lub miedzi podkreślą Twoją charyzmę i urok!

Ładny kolorek

Bardzo spodobał mi się ten kolor jak wygląda na paznokciach więc musiałam go mieć! I nie żałuję. Jest bardziej odważny niż takie klasyczne kolory ale na większe wyjścia pasuje idealnie. Lakier szybko się nakłada i jest bardzo trwały.

Super lakiery

Seria lakierów Illuminate od NN to synonim tego niedoścignionego "efektu WOW", do którego wszyscy dzisiaj dążą ;) Piękne, mieniące się drobinki, które grają z promieniami światła i mają różnorakie odcienie to coś, co zdecydowanie przykuwa wzrok. Osobiście posiadam Royal Sapphire i Orient Turquoise i oba dają zupełnie inne efekty. Świetnie nadają się pod czarną bądź kontrastującą bazę. Moim zdaniem jest to lakier idealny do eleganckich kreacji wieczorowych.
Oczywiście co do właściwości samego lakieru nie mam żadnych uwag. Lakier nakłada się wygodnie dzięki super pędzelkom i odpowiedniej konsystencji, jest trwały i nie odpryskuje. Mimo że posiada drobinki to dość łatwo się go ściąga.

Lakier - żuczek

Dla mnie te lakiery to takie żuczki - odcień zmienia się w zależności od kąta padania światła. Są prześliczne.

Lakier ma standardowe opakowanie jak inne lakiery od NN - ciemna, szklana buteleczka mieszcząca 7,2ml produktu. Na buteleczce znajdują się białe napisy, natomiast u góry znajduje się naklejka z kolorem lakieru.

Posiadam odcień Orient Turquoise. Jest to przepiękny, nieoczywisty kolor i tak jak pisałam wyżej - odcień zmienia się w zależności od kąta padania światła. Tutaj mamy odcienie takie jak: turkus, niebieski, fiolet i odrobina różu, choć dla mnie przeważa turkus z fioletem. I warto zaznaczyć, że nie jest to kryjący lakier (ma przeźroczystą podstawę), a cały efekt "żuczka" tworzą drobno zmielone drobinki. Dla mnie najpiękniej wygląda na czarnym kolorze i na turkusie. Choć tak naprawdę można stworzyć nim niezliczoną ilość kompozycji - na każdym lakierze wygląda inaczej.

Lakier jest gęsty, nie spływa na skórki. Ma bardzo fajny pędzelek, idealnie ścięty, nie za długi i nie za gruby.
Trwałość lakieru jest znakomita. U mnie zazwyczaj ok. 3 tygodnie.

Podsumowując - naprawdę fajna opcja dla fanek nieoczywistych kolorów lakierów hybrydowych.

Najlepsze!!

Jestem zakochana w lakierach które mam (Mystic Amber i Orient Tourquoise). Każdy manicure staje się cudowny dzięki tym lakierom. W zależności od tego na jaki kolor je zaaplikujemy to otrzymamy zupełnie inny kolor i efekt. W połączeniu z kolorami ciemnymi - lakiery illuminate zyskują na intensywności. Im jaśniejsze tym delikatniejszy efekt. Mystic Amber jst odcień ku pomarańczy, różu, czerwieni i żółci. Niezależnie na jaki kolor go zaaplikujemy czy bezpośrednio na bazę to zawsze będzie dominować. Orient Tourquoise jest inny. Jest to połączenie perłowego z turkusem, zieleniom i niebieskim. W zależności od bazy jaka damy (koloru) otrzymamy zupełnie inny, wyjątkowy efekt.
Lakiery są dość gęste ale nie przeszkadza to w żaden sposób w ich aplikacji. Naprawę idzie się zakochać. Polecam
Dodaje zdjęcia z Orient Tourquoise

Kiedy zwykły manicure zmienia się w niezwykły ;)

Odkąd na rynku pojawiły się lakiery hybrydowe to zawsze z chęcią przeglądam się nowościom różnych marek ale że moja kolekcja jest dość pokaźna i niektóre zaczynają się przeterminowywać mam tą świadomość że muszę ograniczyć ilość posiadanych kolorów :/.
Tym razem otrzymałam w prezencie imieninowym od syna własnie lakier z kolekcji Illuminate kolor Shinning Ruby :D, pierwsze zerknięcie na grafikę w google i pomyślałam WOW ale piękny ale kiedy otworzyłam lakier a tu w środku ....jakiś pomarańcz pomieszany z drobinkami różowego brokatu, nawet syn stwierdził " może jest przeterminowany ?mam paragon".
Następnego dnia pobiegłam jak szalona do stoiska Neonai zobaczyłam wzornik i zonk! Tu on jest fioletowy z mnóstwem drobinek ,Pani zapewniała że są to 3 warstwy tylko samego Shinning Ruby bez żadnego koloru jakoś mi się nie chciało wierzyć dlatego kupiłam mały wzornik aby zobaczyć o co tu chodzi?

W domowym zaciszu w końcu zrobiłam wzorniczek i moja radość nie miała granic ! Co za blask miliony iskrzących drobin, kiedy damy inny kolor bazowy otrzymujemy niesamowicie efektowny manicure , najbardziej olśniewająco wygląda z ciemnymi kolorami typu bordo, czerń, ciemna wiśnia ale nie można odmówić mu uroku również z takimi kolorami jak Paradise Flower,Rock Girl czy Thailand Beauty .
Ja wykonałam manicure z kolorem bazowym z Semilaca Luminous Cyklamen dwie warstwy i na to jedną warstwę koloru Illuminate na palec serdeczny oraz kciuk i żałowałam że nie zrobiłam tak całych dłoni :D bo efekt jest cudowny, po prostu nie mogę oderwać wzroku od tego cuda ;)

Kolekcja Kasi Sokołowskiej, to bez wątpienia jedna z moich ulubionych.

Kolekcja Kasi Sokołowskiej, to bez wątpienia jedna z moich ulubionych. Uwielbiam wszystkie kolory! Lubię drobinki na paznokciach, ładnie mieniące się w słońcu i te lakiery właśnie takie są. Podpatrzyłam kiedyś u koleżanki, a później sama kupiłam, nie żałuję :D Zawsze chętnie wracam do tej kolekcji. Dobrze się trzymają na paznokciach, nawet prace domowe im nie szkodzą. Lakiery wydajne, ja nakładam 1-2 warstwy i to wystarcza.

Kolekcja dla sroczek

Pani Kasia idealnie dobrała kolory do tej kolekcji, wszystkie mi się podobają, dają delikatny ale badzo ciekawy efekt błyszczących drobinek. Warto używać jako bazy ciemnego koloru lakieru, bo te są półprzeźroczyste, można nimi zrobić piękne, błyszczące wykończenie manicure. Są super trwałe, nie sprawiają żadnych problemów przy aplikacji.

Uwielbiam takie kolory

Uwielbiam takie kolory, często sięgam po tą kolekcję przy robieniu zdobień. Są półprzezroczyste, warto dać pod spód ciemny kolor bo świetnie wydobywa ich cały urok. Nie mam żadnych problemów z ich nakładaniem, są trwałe i nałożone na paznokcie bardzo przyciągają uwagę. Trwałość na piątkę, spokojnie bez odprysków wytrzymują kilka tygodni..

fajny ale..

Kupiłam lakiery z serii iluminate ponieważ na stronie neonail były pokazane, jako piękne kolorowe, brokatowe lakiery. Niestety w rzeczywistości jest to po prostu przezroczysty lakier z brokatem.
Trzeba więc nakładać go na inny lakier w podobnym kolorze.
Ale pięknie się mieni i bardzo ładnie wygląda.
Konsystencja też jest fajna, łatwo się go nakłada.

Piękna seria od Kasi Sokołowskiej.

Piękna seria od Kasi Sokołowskiej. Obecnie mam kilka kolorów tzn. Royal Sapphire, Goldem Topaz, Intense Malachite i Orient Turquoise. Kolory niebanalne, ciekawe, ładnie się mienią. Idealna dla kobiet, które lubią intensywne i wyraziste kolory, odróżniające się od standardowych odcieni. Konsystencja ok, dobrze się nakłada lakier, nie zalewa skórek. Trzyma się na pazurach 3 tygodnie spokojnie, a może i dłużej, ale nie próbowałam. Cenowo też ok!

Dobre lakiery w dobrej cenie

Lakiery NeoNail są jednymi z najlepszych na naszym rynku. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Przy prawidłowej aplikacji są naprawde trwałe. Nie odpryskuą, nie zapowietrzaja się. Dobrze utwardzone w lampie tworza idealny manicure na długi czas. Konsystencja bardzo wporzadku ani za rzadkie ani za gęste. Łatwe w aplikacji . Bardzo wydajne. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie mięli z nimi do czynienia !

Najlepsze

Neonail ma najlepsze produkty jak dla mnie. Wcześniej korzystałam z Semilac i wytrzymałość tamtym na moich paznokciach to było parę godzin... Masakra. Byłam rozczarowana i zdemotywowana hybrydami na długi okres. Ale w końcu koleżanka mnie namówiła, a że znalazłam je w promocji mowie spróbuje, choć jakoś nie byłam przekonana po wcześniejszych przeżyciach. I się miło zaskoczyłam i zdziwiłam Lakiery cechuje je mega trwałość, jakość, łatwość aplikacji. Na spokojnie wytrzymują mi 3-4 tygodnie, potem zmieniam ze względu na odrost, ale i spokojnie by wytrzymały jeszcze dłużej no ale wiadomo :) Nie ma najmniejszych śladów odprysków czy to z primerem czy bez nie ma różnicy taka sama jakość. Jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona. I oczywiście ten kolorek mnie nie również zawiódł.