NeoNail, Diamonds Collection, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy)

NeoNail, Diamonds Collection, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Pojemność 7,2 ml

Diamonds Collection to paleta inna niż wszystkie, bo stworzona wspólnie z Wami oraz Ambasadorami podczas akcji #MojaKolekcjaNeoNail.

7 kolorów obsypanych drobnym brokatem doda Wam blasku hollywoodzkich gwiazd! Stwórzcie hipnotyzujące stylizacje w stylu glamour i lśnijcie jak prawdziwe diamenty!

Wykorzystała: kilka próbek

Są w porządku

Lakiery mają przyzwoite krycie, nie schodzą mi z brzegu paznokcia, są trwałe, Nicole i Sophie to rewelacyjne odcienie na jesień i zimę. Nie zauważyłam żadnych problemów podczas aplikacji konsystencja jest całkiem przyjemna - nie za rzadka.

Alizee

Z 'Diamonds Collection' posiadam odcień 'Alizee' i jestem nim totalnie zachwycona.

Lakier zamknięty jest w czarnej, szklanej buteleczce. Posiada smukły, precyzyjny pędzelek, dzięki któremu malowanie jest przyjemnością.
Zapach produktu jest delikatny, nie razi.

Lakier ma ciemnoczerwony, soczysty kolor i brokatowe drobinki w jaśniejszym odcieniu czerwieni. Kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy - wiedziałam, że muszę go mieć.
Pigmentacja jest jak najbardziej ok. Pełne krycie - po dwóch warstwach. Trwałość standardowo jak na NN, czyli dwa tygodnie minimum (przynajmniej u mnie).

Do recenzji dodaję zdjęcie zdobień, które wykonałam przy użyciu tego odcienia.

Uwielbiam te serie

Lakiery neonail były pierwszymi które zaczęłam używać idę dzisiaj mam do nich sentyment
Zawsze kiedy mam problem żeby kupić jakiś nowy lakier to idę na stoisko i zawsze jest pełno świetnych kolorów
Serie Diamonds Collection wypróbowałam pierwszy raz miesiąc temu jestem zachwycona jakością tych Lakierów

Po pierwsze idealnie nakładają się i rozprowadzają na bazę
Po drugie już po pierwszej warstwie widać że lakier ma mocny Pigment
Po trzecie wystarczą maksymalnie dwie warstwy żeby osiągnąć ładne krycie

Lakiery dobrze współgrają z bazami i topami innych firm
Jeśli chodzi o trwałość to równiejszy jestem zadowolona ponieważ lakier trzymał mi się bez odprysków na paznokciach około trzech tygodni aż zmieniłam Stylizacje bo zrobił się odrost

Oczywiście jak zawsze w ciekawym niezmiennym opakowaniu

Produkt idealny

Z tej kolekcji mam dwa kolory i jestem nimi zachwycona - czerwony i zielony.
Dobrze współgrają z bazą Neonail jak i Semilac. Ładnie kryją, wystarczy jedna cienka warstwa. Dla lepszego efektu, dwie warstwy. Pięknie się mienią w naturalnym świetle. Jeżeli chodzi o trwałość nie mam im nic do zarzucenia. Tak samo jeżeli chodzi o konsystencję produktu - łatwo się go nakłada, pędzelek jest poręczny jak we wszystkich lakierach tej firmy. Opakowanie z zewnątrz jest ładne i estetyczne. Paleta kolorów jest nie za szeroka, ale bardzo ładna.
Wydajność również jest bardzo dobra.
Jeżeli chodzi o cenę nie odstaje zbytnio od innych serii tych lakierów, a da się je kupić w promocji. Na pewno się jeszcze skuszę na kolejne kolory z tej serii.

Shine bright like a diamond - tak mogę podsumować tę piękną kolekcję! :D

Shine bright like a diamond - tak mogę podsumować tę piękną kolekcję! :D Kolory piękne, cudownie mienią się w świetle, za każdym razem kolor prezentuje się trochę inaczej i to jest fajne. Te drobinki są przepiękne! Lakier trwały, trzyma się ze 3 tygodnie na spokojnie. Mimo drobinek łatwo się go też ściąga i ta czynność nie wymaga dużej ilości czasu. Warstwy nakładam 2, czasem 1 i jest, jak dla mnie wystarczająca, bo dobrze kryje.

Suuuuper, kupiłam kilka kolorów i jestem mega zadowolona!

Suuuuper, kupiłam kilka kolorów i jestem mega zadowolona!

+ trwałe, dobra jakość, długo trzymają się na paznokciach i wyglądają, jak dopiero co pomalowane,
+ kolory to majstersztyk, każdy jeden cudowny i piękny,
+ dobrze kryje, mi wystarczą 2 warstwy i jest spoko,
+ łatwe w aplikacji, pędzelek wygodny, nie zalewają skórek.

Naprawdę dobra jakość za niezbyt wysoką cenę :)

Piękne kolory

Posiadam lakier w odcieniu Electric Woman - to piękny odcień butelkowej zieleni.
Krycie jest niesamowite, już jedna warstwa lakieru wystarczy (jednak używam dwóch aby paznokcie były twardsze i bardziej odporne na złamania).
Konsystencja jest gęstsza niż innych lakierów hybrydowych tej firmy. Lakier podczas aplikacji nie spływa z paznokci, więc można precyzyjnie wykonać manicure.
Paznokcie pięknie błyszczą się w świetle, robiąc niesamowity efekt.

Piękna, kolorowa, diamentowa i błyszcząca kolekcja!

Piękna, kolorowa, diamentowa i błyszcząca kolekcja! Aktualnie moja ulubiona z NN!! Evening Star, Prima Donna, Diamond Angel i Miss Diva uwielbiam! Oczywiście powiększę kolekcję o pozostałe, bo wszystkie są piękne i muszę je mieć :D Cenię je sobie ze względu na trwałość, można nosić 2-3 tygodnie na paznokciach, a trzymają się naprawdę dobrze. Wystarczą też 2 warstwy, żeby kolor był intensywny, nie prześwitujący. Kosztują ok 34 zł, ale są często w promocji więc można dorwać nieco taniej, a warto bo są mega!!

Piękne i trwałe

skompletowałam już wszystkie kolory, są tak ładne i w wielu mani można ich użyć. Uwielbiam brokaty a te są wyjątkowe i bardzo trwałe. Ilość drobinek jest niesamowita, pięknie odbijają światło i nawet prostej stylizacji dodają atrakcyjności.

Prima donna, Miss dica i Diamond angel wymiatają!

Prima donna, Miss dica i Diamond angel wymiatają! Te drobinki mieniące się na paznokciach są niesamowite! Bardzo łatwo i szybko się je nakłada. Nie zalewają skórek. Są wydajne, bo wystarczy max. 2 warstwy, żeby kolor prezentował się pięknie <3 Niektórzy dają też jedną warstwę i też jest ok. Utrzymuje się na paznokciach spokojnie ok. 3 tygodni i wciąż pięknie wygląda.

Dodaje blasku

Iconic style i miss diva to moje ulubieńce z tej kolekcji. Używam obydwu kolorów bardzo często, dodają uroku i błysku każdej stylizacji. Konsystencja bardzo przyjemna w stosowaniu, krycie super, nawet po jednej warstwie nie ma prześwitów. W lakierze zatopionych jest mnóstwo drobinek, które pięknie odbijają światło.

Kolejny strzał w dziesiątkę firmy NeoNail

Mam 3 lakiery z tej serii i jestem nimi zachwycona. Zdecydowanie 10/10 ze względu na świetne krycie i kolory. Fajne jest to, że wystarczy tylko jedna warstwa lakieru aby uzyskać obłędny efekt, dzięki temu nie zużywamy produktu szybko. Do tego kolory są prześliczne.