Neutrogena, Formuła Norweska, Odżywcza emulsja do ciała do skóry bardzo suchej

Neutrogena, Formuła Norweska, Odżywcza emulsja do ciała do skóry bardzo suchej

Cena PLN 22.00

Odżywcza emulsja do ciała przynosi natychmiastową ulgę nawet dla bardzo suchej skóry. Zapewnia 24-godzinne nawilżenie, niweluje nieprzyjemne uczucie napięcia przesuszonej skóry oraz chroni skórę, zapobiegając utracie wilgoci. Konsystencja emulsji jest lżejsza niż kremu, ale bogatsza niż klasycznego mleczka do ciała. Dzięki temu emulsja intensywnie nawilża skórę, a jednocześnie szybko sie wchłania. Zastosowanie emulsji przynosi natychmiastową i długotrwałą ulgę, dlatego szczególnie polecana jest aplikacja na partie skóry najbardziej narażone na przesuszenie.

Najlepsza!

świetnie nawilża nawet bardzo wysuszoną skórę!
szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości
bardzo wydajna
praktycznie bezzapachowa
po wsmarowaniu i wchłonięciu mam uczucie superdelikatnej, niezwykle miekkiej skóry!

Dla mnie nr 1!

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam...

Dobra, ale zapach paskudny

To mój pierwszy kosmetyk firmy Neutrogena. Niestety nie powalił mnie na kolana. Już na samym początku odrzucił mnie paskudny zapach tego kosmetyku- faktycznie jak stwierdziły poprzednie recenzentki czułam piwo, a moze też i trochę rybę. Mnie on przyprawił o mdłosci, zwyczajnie nie byłam w stanie zniesc tej woni. Sama emulsja nie jest zła. Ma gęstą, treściwą konsystencję, dobrze rozprowadza się na skórze. Wydajna- niewielka ilośc wystarczy na posmarowanie całego ciała. Bardzo dobrze nawilża, natłuszcza, moje zawsze suche łydki- sa porządnie odżywione i nawilżone. Wygodne opakowanie z pompką. Jednak pomimo tych zalet- zapach jest dla mnie dyskwalifikujący. Cena tez dość wysoka.

zachwycający

Najlepszy jaki kiedykolwiek miałam!

Przy "normalnej" pogodzie używam go dwa razy w tygodniu, przy dość ekstremalnych warunkach które w tej chwili panują tj. mróz - trzy razy w tygodniu. Co absolutnie wystarczy!

Świetnie koi i nawilża moją skórę, nie potrzebuje już nic innego. Świetnie radzi sobie z suchymi kolanami oraz łokciami!

Bardzo dobrze spisuje się także w lecie, gdy moja skóra jest bardzoi często mocno podrażniona.

Cena rówież na plus!

polecam

Używam tego produktu od: lipiec 2010
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Skuteczna, ale nieprzyjemna

Emulsję stosuję doraźnie, traktując ją trochę na zasadzie lekarstwa, ponieważ daje efekt po pojedynczym użyciu, a jest zbyt nieprzyjemna w użyciu do codziennego stosowania. Zawsze po jej nałożeniu mam wrażenie, jakbym miała brudną albo zalepioną potem skórę. :kwasny: Na opakowaniu producent obiecuje "doskonałe wchłanianie", co w moim przypadku jest zupełnie nieprawdziwe. Czuję ją na sobie nawet kilka godzin po posmarowaniu; niby to emulsja, ale na mnie zachowuje się bardziej jak oliwka.
Podoba mi się dobra smarowność, wystarczy niewielka ilość emulsji, by pokryć spory fragment skóry. Fajna jest też możliwość stałego zakręcania i otwierania pompki. Zapach ma dość dziwny, czuję taką jakby piwną nutę. :cojest:
Nie kupię jej więcej, bo znam inne balsamy, które zapewniają mi wystarczające nawilżenie i natłuszczenie przy dużo większym komforcie stosowania i dużo niższej cenie.

najlepszy jaki miałam

świetnie nawilża, skóra jest miękka i naprawdę nawilżona na dłuższy czas,
dla mnie ten kosmetyk jest niezastąpiony podczas każdej zimy (w czasie mrozów moja skóra strasznie się przesusza a dzięki neutrogenie już nie :-), zapach też przyjemny dość delikatny
jak dla mnie mój KWC

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo :-)

Mnie nie zachwycił.

Nie kupię tego produktu więcej. Dostałam tę Neutrogenę kiedyś od mamy. I powiem szczerze, że jakoś mnie nie zachwyca jak wszystkich. Cena jest za wysoka, pachnie mdle i ma za gęstą konsystencję. Gdy się kończy ciężko go wydobyć z opakowania. Nie przemawiają także do mnie kremy do rąk z tej firmy, które śmierdzą i sprawiają, że ręce się kleją.
Jeden plus. Rzeczywiście coś tam nawilża tę skórę.

Fantastycznie nawilża

Bardzo dobry balsam. Moja sucha skóra go uwielbia.

Nieperfumowany. Bardzo szybko się wchłania. Nie lepi się, a pozostawia na skórze taki aksamitny filtr. Skóra jest mega gładka i mega nawilżona.
Świetnie radzi sobie z wysuszonymi kolanami i łokciami.
Konsystencja w sam raz, ani zbyt gęsta, ani zbyt rzadka, także aplikacja jest szybka i przyjemna :)
Doskonały zarówno na zimę (kaloryfery!) jak i na lato (bezlitosne słońce).
Opakowanie z pompką bardzo praktyczne, ale bardzo dużo balsamu pozostaje na dnie butelki, więc w sytuacjach kryzysowych jak zamknięty sklep czy zablokowana karta ;) można rozciąć opakowanie i mieć balsamu jeszcze na kilka dni :)

Balsamy często mnie uczulają, szczególnie te zapachowe (oprócz maseł TBS) ale ten spisuje się na medal. Jest jak opatrunek dla przesuszonej skóry.

Zimą trzymam go na kaloryferze i wcieram taki cieplutki - mega przyjemne doznanie szczególnie w niezbyt ciepłej łazience ;)

Używam tego produktu od: oj długo, długo
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

Znakomity

Spełnił swoje zadanie w 100 %
+ bardzo dobrze nawilża skórę,
+ regeneruje ją,
+ nie uczula, nie podrażnia
+ przyjemny zapach
+ wygodne opakowanie z pompką

Wady;
- brak

Polecam.

dobra

Nadaje się tylko do na prawdę suchych części ciała. Przy stosowaniu jako normalny balsam - klei się.
Używam jej najczęściej na noc na dłonie i stopy, a mój chłopak do twarzy - zwłaszcza teraz zimą. Bardzo fajnie nawilża. Przy regularnym stosowaniu ładnie zmiękcza suche stopy. Nie jest to spektakularny efekt, ale widać różnicę.

Nie wiem czy jeszcze ją kupię, chcę wypróbować czegoś nowego.

tylko do suchej...

Balsam dostałam w prezencie, używałam głównie do nóg w zimie które były strasznie przesuszone, i z tym radził sobie rewelacyjnie. Jednak ostatnio po opalaniu żeby nawilżyć skórę posmarowałam nim dekolt i ramiona, i klops. Rano skóra się okropnie kleiła, widocznie wczesniej nie była aż tak sucha. Dlatego nie polecam jako zwyczajny balsam nawilżający, tylko do naprawdę suchej skóry. Ale ogólnie emulsja na plus :)

Używam tego produktu od:sporadycznie od roku
Ilość zużytych opakowań:może pół

Świetny!

Mam mega suchą, ba - przesuszoną na wiór skórę, a ta emulsja świetnie sobie z nią radzi.

+ bardzo dobrze nawilża skórę,
+ regeneruje ją,
+ nie uczula, nie podrażnia (mam silne AZS),
+ nienachalny zapach
+ wygodne opakowanie z pompką

- brak ;)

Polecam.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Używam go od jakiegoś czasu Nawilża i regeneruje skórę, zapach nie rzuca się, szybko się wchłania. Pompka jest atutem tego produktu. Cena.. trochę dużo, ale jest wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca?