Oriflame, Hand Care, Softening Hand Bath & Massage Oil (Olejek do kąpieli i masażu rąk)

Relaks dla dłoni. Rozpuść kilka kropli w ciepłej wodzie, zanurz ręce na 5-10 minut. Może być też wmasowywany w skórę i paznokcie. Wzbogacony zmiękczającym olejkiem ze słodkich migdałów.

Skład: paraffinum liquidum, isopropyl palmitate, prunus amygdalus dulcis, isohexadecane, peg-40sorbitan peroleate, parfum, glycine soja oil, arnica montana

Cena: 16,90zł / 100ml

/e/

Bardzo dobry olejek

Ten olejek jest stałym bywalcem w mojej kosmetyczce.
Używam go przed peelingiem do dłoni oraz kremem. Wtedy moczę dłonie w misce z dodatkiem około 10 kropli olejku przez 5-10 min. Po takim zabiegu dłonie są nawilżone i miękkie, łatwo jest obciąć paznokcie oraz odsunąć skorki.
Czasmi wmasowuję kilka kropli olejku w dłonie zamiast kremu. W tej roli także spisuje się całkiem nieźle, nawilża i lekko natłuszca dłonie. Można go też wetrzeć w same paznokcie, co również daje dobre rezultaty.
Ma bardzo ładny, delikatny zapach. Jest mega wydajny. W promocji kosztuje okolo 10-12zł. W takiej cenie jak najbardziej warto wypróbować.

Migdałowiec:)

Mam 3 produkty z tej serii. Zapach kazdego z nich jest bardzo przyjemny, migdałowy co zacheca do ich uzywania. Napewno recenzowany olejek nie jest jakims niezbednikiem w naszej kosmetyczce, aczkolwiek jak juz wspomniałam, za sprawą woni bardzo przyjemnie sie go uzytkuje. Produkt stosuje na dwa sposoby. Do wody wlewam kilka kropel olejku i moczę w niej dłonie ok 10 minut. Bardziej jednak odpowiada mi wsmarowywanie go w rece na noc ,po wczesniejszym uzyciu peelingu i maseczki z tej samej serii. Kosmetyk natłuszcza dłonie delikatnie je nawilzając (przy bardzo wysuszonych raczej sie nie sprawdzi). Rece po jego zastosowaniu są gładkie, miłe w dotyku (migoczące w swietle :)) i pachnące. Ponadto olejek jest bardzo wydajny, a jego cena w promocji zacheca do jego kupna.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego...

piękny zapach

nie do końca stosuję tak jak zaleca producent, wcieram na noc jak krem do rąk, ładnie się wchłania i odżywia i nawilża dłonie, czasami dodaję kilka kropel do kąpieli stóp i też się sprawdza. Jest bardzo wydajny, cena adekwatna, kupię na pewno. Piękny migdałowy zapach.

lubię

Na olejek trafiłam przypadkiem i jestem bardzo zadowolona. Stosuję go na ciepło. Ma piękny, migdałowy zapach, jest bardzo wydajny. Dla mnie największym plusem tego olejku jest to, że zmiękcza skórki przy paznokciach dzięki czemu nie mam problemu z ich odsunięciem.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

dobry

Olejek ciekawy, kupiłam go bo w zimie ciężko z nawilżeniem dłoni a ie lubię jak mi się dłonie kleją po kremach.

plusy:
- ładny zapach
- niezwykle wydajny
- nawilża dłonie na dość długi czas
- cena w promocjach ok

minusy:
- trzeba uważać z ilością jak się da za dużo olejku to nie chce się wchłonąć i dłonie są zbyt tłuste
- z tą kąpielą kilka kropel do cieplejszej wody to tylko dla osób mających czas, ale to wcale nie musi być minus:)

ciekawy kosmetyk

Używam tego produktu od: trzeci miesiąc
Ilość zużytych opakowań: dużo go używam a nawet 1/3 jeszcze nie zdarzyłam zużyć:)

Fajny, ale...

Niestety, ale nawilża dłonie tylko na chwile.
Dużo lepiej jest użyć kremu do rąk i jest o niebo lepszy efekt. Jednak nie jest aż taki zły:)
Odjęłam jeszcze gwiazdkę za zapach.Nie jest tak fajny jakbym się spodziewała.Zapach migdałów jednak za mało ich tam jest - ten zapach jak dla mnie jest po prostu nijaki.

Trudno powiedzieć czy polecam:) Może dla osób, które mają mało wymagającą skórę dłoni-tak:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

bardzo dobry

Olejek bardzo ładnie pachnie,jest bardzo wydajny,dobrze natłuszcza dłonie,nadaje im lekki połysk.To fakt-ciężko się wchłania ale moje dłonie po jego użyciu dość długo pachną i są natłuszczone. Ogólnie jestem zadowolona z tego olejku tym bardziej że nie dałam za niego dużo bo 10,90 zł.

Ilość zużytych opakowań: ok.30 ml jednego olejku

Może być.

Plusy:
+nawilża skórę dłoni,
+zmiękcza skórki,
+wydajny,
+świetnie sprawdza się do masażu dłoni,

Minusy:
-wmasowany w dłonie wolno się wchłania.

Olejek stosuję jako jeden etapów pielęgnacji dłoni (peeling, masaż dłoni olejkiem, krem, rękawiczki do nawilżania) bądź samoistnie, zamiast kremu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Bardzo przyjemny

Na prawdę fajny olejek. Uzyam pare kropelek na suche słonie i jest na prawdę rewelacyjny. Przyjemnie i delikatnie pachnie <3 , nie drogi a na prawdę bardzo wydajny. Mam go już chyba pół roku a zużyłam 3/4 buteleczki. Zatem polecam, aczkolwiek te zalety nie czynią go jeszcze KWC. Mógłby być lepszy

Używam tego produktu od: 6 mies?
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

Super do kąpieli dłoni ale można spokojnie stosować niewielką ilość zamiast kremu do rąk. Ślicznie pachnie,dobrze się wchłania, nie zostawia tłustego filmu. Naprawdę super produkt, świetnie sprawdzający się przy wysuszonych dłoniach.

Używam tego produktu od:roku

Dobry :)

ja go używam tak:
- robię dłoniom wieczorny peeling
- smaruję dłonie dość dużą ilością podgrzanego delikatnie olejku
- zakładam bawełniane rękawiczki
... i idę spać

A rano nawet zniszczone rączki są super miękkie, nawilżone, natłuszczone :)

Kiedyś spróbowałam dolać do kąpieli... troszkę zmiękcza dłonie.
Stosowałam także do stóp - mieszałam kilka kropli olejku z kremem do stóp i nakładałam na noc. Bardzo przyjemny efekt. :)

Nie daję 5 gwiazdek, bo nie jest to jakieś cudo, ale umiejętnie używany daje dobre efekty.

Używam tego produktu od:roku

pomaga!

Bardzo pomógł moim dłoniom po zimie. Natłuszcza, pozostawia mięciutkie dłonie, nawet jeśli po tłustej powłoczce nie ma już śladu. Zmiękcza również skórki. Do tego ślicznie pachnie :slina:
Stosuję go na wiele sposobów: dodaje kilka kropel do wody i robię dłoniom kąpiel/ dodaje kilka kropel do kremu i wsmarowuję w dłonie i stopy/ lub po prostu wsmarowuję sam olejek przed pójściem spać.
Pomaga- przy regularnym stosowaniu raz dziennie uczucie szorstkich dłoni znika.
Zdecydowanie polecam:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego.