Auriga, Flavo - C Serum (stara wersja) (Serum z witaminą C 8%)

Auriga, Flavo - C Serum (stara wersja) (Serum z witaminą C 8%)

Cena PLN 70.00

Serum Flavo C to skondensowana witamina C (8%) w połączeniu z miłorzębem japońskim. Serum jest skomponowane tak, aby zawarta w nim witamina C miała jak największą moc przeciwdziałania wolnym rodnikom. Wg firmy Auriga lewoskrętna forma witaminy C jest jedyną dostępną na rynku postacią tej witaminy, która ma zagwarantowaną stabilność. Jest bowiem rozpuszczalna w tłuszczach i dzięki specjalnej recepturze nie utlenia się, jest aktywna przez cały czas stosowania preparatu. Obecność miłorzębu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, dzięki którym skóra staje się gładsza.
Stosowanie serum przez młode kobiety zapobiega destrukcji kolagenu i elastyny, czyli powstawaniu zmarszczek. U kobiet w wieku około menopauzalnym stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia skóry i wygładzając ją.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Gingko Biloba Extract, Ascorbic Acid, Octoxynol-11 (and) Polysorbate 20, Imidazolidynyl Urea (23.11.2002.)

Skład: Aqua, Gingko Biloba, Ascorbic Acid, Butylne Glycol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Imidazolidynyl Urea (2012.)

Cena: ok. 70zł / 15ml

takie sobie :(

To serum zostało mi polecone jako nowy, cudowny środek, o działaniu rozjaśniającym, wygładzającym, zmniejszającym pory i zmarszczki. Zużyłam całą buteleczkę i nie stwierdziłam żadnych widcznych efektów tego typu; być może ocena jest przedwczesna, ale ani producent, ani polecający ten środek lekarz-dermatolog nie zaznaczyli, jaki minimalny czas stosowania jest potrzebny do uzyskania widocznych efektów. <BR>Serum na postać olejku, więc aplikacja kilku kropli mocno natłuszcza skórę. Nie jest to raczej propozycja dla właścicielek mieszanej lub tłustej skóry, tym bardziej że wchłania się z oporem. Ogólnie - nie przekonałam się do tego "cudownego" środka.