NeoNail, Pilnik łódka 100/180

NeoNail, Pilnik łódka 100/180

Dwustronny, profesjonalny pilnik służący do opiłowywania i skracania paznokci naturalnych oraz przedłużonych. Niezastąpiony przy nadawaniu kształtu masy żelowej lub akrylowej a także do przygotowania tipsa przed nalożeniem żelu.

Strona drobnoziarnista (180) idealnie nadaje się do modelowania brzegów paznokcia a średnioziarnista (100) ułatwi usunięcie poprzedniej stylizacji.

Elastyczność pilnika umożliwia płynne ruchy a specjalny kształt ułatwia dotarcie do mniej dostępnych miejsc.

Produkt charakteryzuje się bardzo dobrym wykończeniem - nie łamie się i nie rozwarstwia. Materiał ścierający, wykonany z najwyższej jakości papieru japońskiego (8-krotnie ocynkowanego), gwarantuje komfortową pracę przez wiele tygodni.
Gradacja: 100/180
Kolor: szary
Kształt: łódka

pilniki

Porządny

Powiem szczerze, że miałam problem ze znalezieniem pilnika, który jest tak porządny jak ten z NeoNail.
Pilnik ma dwie gradacje. Jedną do nadawaniu kształtu zbudowanemu paznokciowi, a drugą można usuwać poprzednią stylizacje. Dzięki temu kształtowi łatwo można podjechać pod skórki nie kalecząc ich.
Jest też dość wytrzymały. Nie ściera się szybko. Kiedy robię sobie paznokcie to starcza mi na naprawdę długo. A robienie komuś jest szybkie i przyjemne.

Solidny

Dwustronny pilnik przydatny zarówno przy hybrydach jak i naturalnych paznokciach. Dzięki dwóm gradacjom po obu stronach można nim ścierać poprzednie warstwy hybrydy, skracać paznokcie, drobniejszą nadamy im ostateczny kształt. Bardzo przypadł mi do gustu jego kształt, dobrze się nim manewruje, wygodnie leży w dłoni i łatwo wszędzie dotrzeć. Pilnik jest bardzo dobry jakościowy, powierzchnie ścierne są wytrzymałe i nie zużywają się tak szybko, nie zadzierają się, nie rozdwajają, długo utrzymuje swoje właściwości.
To już moja druga sztuka i na pewno kupię kolejne.

Świetny pilnik

Przyjemny, duży pilnik. Dwie gradacje są bardzo wygodne - 100 przydaje się przy zdejmowaniu hybrydy, 180 zaś do zmatowienia paznokcia. Uwielbiam ten pilniczek i szczerze polecam go jako element przenośnego zestawu do hybryd.

idealny

Dla każdej miłośniczki manicure hybrydowego jest to obowiązkowa pozycja.
Nie widzę wad, no może poza ceną, która mogłaby być odrobinę niższa.

-bardzo dobry kształt
-dotrze do każdego zakamarka płytki paznokciowej
-dobrze leży w dłoni
-starcza na długo
-nie ściera się szybko

Lubimy się

Jest to pierwszy tego typu pilnik, wyróżnia go przede wszystkim kształt. Zdecydowałam się jednak na zakup, bo proste pilniki nie zawsze mi wystarczały, stwierdziłam, że ten może sprawdzi się lepiej. Zapakowany w foliowy woreczek z logo marki utrzymany w prostej kolorystyce charakterystycznej dla marki – mamy logo i wypisaną gradację. Dzięki temu, że ma zarówno prosty jak i zaokrąglony kształt łatwiej jest się nim posługiwać i dopasować do kształtu paznokcia w zależności od potrzeb. Jest idealny zarówno do piłowania jak i końcowych poprawek, nie potrzeba mi nic więcej. Za jego pomocą możemy precyzyjnie wymodelować kształt paznokcia w szybki sposób. Posiada 2 poziomy gradacji, każda strona jest inna pod tym względem, co bardzo ułatwia sprawę, bo nie musimy mieć 2 pilników. Pomocny zarówno przy klasycznym jak i hybrydowym manicure.

PLUSY
+ dobra siła ścierania
+ delikatny dla paznokci
+ funkcjonalność

Pilny pilnik

Uwielbiam pilniki od Neonail. Są Świetne jakościowo, mam kilka już dość długo i nadal działają bez zarzutów. Myślę że jeśli paznokcie robimy tylko sobie to spokojnie na dwa miesiące taki nam wystarczy. Pracuje z nimi głównie formując żele i spilowujac stary lakier hybrydowy, nie używam frezarki.

Dobry pilnik

plusy:
+ mocno ściera
+ zaokrąglone brzegi
+ precyzyjny

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
+ wysoka wydajność
- słaba dostępność

Dla mnie ok.

Ma formę łódeczki w szarym kolorze, po środku, pomiędzy warstwami jest fioletowy.
Jest dwustronny - o dwóch różnych ziarnistościach.
Pierwsza strona - 180 - drobnoziarnista - świetnie radzi sobie z modelowaniem brzegów paznokci.
Druga strona - 100 - gruboziarnista - ułatwia usunięcie lakieru hybrydowego, ale też fajnie piłuje pazurki.
Ja raczej używam tej drobniejszej, by nie wyrządzić krzywdy moim pazurkom.
Precyzyjnie można uformować odpowiedni kształt paznokcia, gdyż jest dość elastyczny.
Kolejny atut to brak rozwarstwiania co widuję w "gorszych" pilniczkach.
Niby zwykły, a jednak ma w sobie coś wyjątkowego.

Dobry

Przyznam szczerze, że nie lubię takich pilników, jednak do zdjęcia hybrydy się przydaje i to bardzo. Jest twardy, gruboziarnisty, z łatwością poradzi sobie z warstwą topu. Do skrócania paznokci naturalnych raczej się nie nadaje, może do sztucznych tak, ale tego nie wiem. Fakt, że się ściera, ale jak każdy pilnik. Nie rozwarstwia się, zatem na pewno posłuży mi na wiele miesięcy.

Przydatny

Ten pilnik znalazłam w zestawie startowym z NeoNail. Jest to bardzo twardy, solidny i wytrzymały pilnik. Jest też ostry i bardzo łatwo i szybko można przypiłować nim paznokcie. Idealnie nadaje kształt paznokciom. Jest też pomocny przy tym by spiłować górną powierzchnię hybrydy i przy pozbywaniu się lakieru.