Avon, Care, Sheer Lip Gloss with Jojoba Oil (Błyszczyk do ust z jojobą)

Avon, Care, Sheer Lip Gloss with Jojoba Oil (Błyszczyk do ust z jojobą)

Cena PLN 12.90

Nadaje ustom delikatny, przejrzyście różowy kolor, który jest stopniowo uwalniany. Łatwo sie go aplikuje i ma przyjemny zapach.

wreszcie coś dla mnie :)

Od dłuższego już czasu szukam czegoś niepozornego...Przyzwyczajona jestem od daaawna że trzeba umalowac usta a z 2 strony przestałam lubić błyszczyki a szminek nie używam praktycznie w ogóle..No i tak traciłam kolejne pieniądze na błyszczyki które mi nie pasowały..bo labo za słodki -aż do znudzenia zapach, albo mdły smak czy gorzki, za żadne, za gęste , wylewały się albo spływały... To cudo Wreszcie mnie wybawiło od pomyłek. Ideał dla kologs kto chce mieć nawilżone usta ale nie lubi błyszczyków . Toż to jak balsam odzywczy w tubce(moim zdaniem). Ma delikatniusi zapach arbuza który po chwili znika(dzięki czemu mnie nie mdli po nim) ,nie ma smaku(+) jest taki na ustach jakby jedwabisty -praktycznie w ogóle go nie czuć albo jakby się użyło pomadki nawilżającej. Niby tak zmienia kolor na róż..Ja nie zauważyłam na ustach koloru (na husteczce po przetarciu ust widać conieco ale na ustach jest praktycznie przeźroczysty a to dla mnie bardzo duża zaleta) i radzi sobie z moimi kapryśnymi ustami które często krwawią, mają suche skórki etc. Zauważyłam że nawilża je i problem suchych skórek znika. Do tego jest niepozorny i tak jak mówię usta są zadbane, lekko błyszczące ale jakby na nich nic nie było ...Coś dla osoby takiej jak ja co to nie przepada za malowaniem ust . POLECAM

DODAM że jest wydajny, nie wylewa się z tubki i że mam nową wersję z bardzo ładnym opakowaniem.

Używam tego produktu od: tydzień czy 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 sztuki, ale mam już zapas nastepnej

Nie jest źle, ale szału nie ma..

Niby ok, ale trochę się klei i nie zauważyłam poprawy stanu moich ust, równie dobrze mogłabym używać błyszczyka. Ale za to ładnie wygląda na pomadkach/szminkach itp., nabłyszcza i jak ktoś lubi błyszczyki w tubkach to to jest coś dla niego. ;) Ogólnie ujdzie w tłoku.

Używam tego produktu od: ok. roku

przywołuje wspomnienia

Bardzo lubię. Zapach, konsystencja wywołuję w moim móżdzku przyjemne doznania. :)

Właśnie przypomniałam sobie dopiero o nim i koniecznie muszę znów go kupić.

Nie lubię nachalnych, zbyt barwnych błyszczyków, które kleją usta jak fix, dodatkowo klejąc włosy i wszystko po drodze, także...

polecam na pewno polecam!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

My best friend! ;)

Uwielbiam go za to, że nadaje ustom delikatny różowawy kolor. Nie lubię intensywnie umalowanych ust, a błyszczyki kolorowe ciężko mi dobrać i zawsze kupuję jakiś kolor, który totalnie do mnie nie pasuje! Natomiast ten błyszczyk ma ładny kolor, ale także nawilża usta, pozostawia i gładkie i miękkie. Dodatkowym plusem jest to, że ładnie pachnie. Ma wygodne opakowanie i nie wylewa się z niego! (a spotkałam się z czymś takim w Oriflame ;()

Ja kupiłam go jakoś za 6 zł, także to już w ogóle jest kosmos, żeby dostać gdzieś tak fajny błyszczyk w takiej cenie!

Naprawdę z czystym sercem mogę go Wam polecić ;)

Ulubiony

Lubię ten błyszczyk. Dobrze nawilża usta, pozostaje na nich naprawdę długo, co dla mnie jest wielkim plusem. Poza tym jest wydajny i tani. To najlepszy błyszczyk na jaki do tej pory trafiłam. Polecam :)

Bez Rewelacji

Całe szczęscie że kupiłam go w promocji za 6zł, inaczej byłabym zła na siebie że kolejny raz dałam się namówić na bubel z Avonu. Może to i dobry produkt dla nastolatek, które smarują się nim na przerwie w szkole, ja oczekuję od kosmetyku czegoś więcej niż fajnego opakowania i zapachu. Klei się na ustach niemiłosiernie a w dodatku rozlewa ponad kąciki dając niezbyt estetyczny efekt. Trudno go wycisnąc w odpowiedniej ilości i precyzyjnie nałożyć na usta, przez co często kolor jest przesadnie intensywny. Niestety szybko się zlizuje, absolutnie nie nawilża i w ogole nic nie robi z ustami. Katastrofa!

super

Bardzo przyjemny błyszczyk.
Polecam ! Idealny na zimę jak i na lato .;)

Plusy:
-opakowanie
-wydajny
-cena
-nawilża
-ładnie się błyszczy

Minusy:
brak

zły nie jest

+nadaje ładny, intensywny kolorek
+dłuuugo się trzyma
+jest tani
-klei się tragicznie.

Ogólnie nie jest zły, ale strasznie nie lubię kiedy błyszczyki są gęste i kleiste.

Używam tego produktu od: kiedyś, dawno
Ilość zużytych opakowań: 1 ? tylko 1.

;*(

Byłyszczyk oleisty, w bardzo mały opakowaniu, ciężko wycisnąć końcówkę. W opakowaniu jest blado przezroczysto różowy, a po chwili na ustach czerwony!!!!!!!!!!! Pomalowąłam się nim i nawet nie wiedziałam że zmienił odcień na taką czerwień! Kumpela mnie uświadomiła;)

Używam tego produktu od: 1 rok temu

Ulubiony

Uwielbiam ten błyszczyk
+ jest tani
+ mega wydajny
+ pięknie się błyszczy
+ jest bezbarwny :)

- trochę się lepi jeśli zbyt dużo go nałożymy
- szybko znika z ust

Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

świetny

Ten błyszczyk jest rewelacyjny i to za niską cenę. Dobrze nawilża i jest trwały. Kolor niesamowity. I jak producent zapewnia ma optycznie wybielać zeby - i tak tez jest. Świetny zapach. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

fajny :)

Kiedyś miała go koleżanka, więc wypróbowałam ;)

+ nawilża
+ odżywia
+ ślicznie nabłyszcza
+ usta wyglądają zdrowo
+ wypełnia, są tak jakby optycznie powiększone

- mógłby być z pigmentem; jest bezbarwny, ale nie jest tak źle ;)

Używam tego produktu od: wpadł mi w ręce kilka razy
Ilość zużytych opakowań: to nie ja zużyłam, ale troszkę się do tego przyczyniłam :P