Ideenwelt, Ideenwelt, Zestaw do manicure i pedicure (nowa wersja)

Ideenwelt, Ideenwelt, Zestaw do manicure i pedicure (nowa wersja)

Pojemność 1 szt

Zestaw z 6 wymiennymi końcówkami, obcinakiem do paznokci i szpatułką do odsuwania naskórka. Dwie prędkości, wygodny, ergonomiczny kształt. W zestawie 2 baterie alkaliczne typu AAA oraz woreczek na przybory.
Zawiera:
Tarczę ścierną- redukuje długość naturalnych paznokci.
Stożek kształtujący- Łagodnie redukuje grzbiety na powierzchni paznokcia.
Głowicę polerującą- szlifuje i poleruje paznokcie
Głowicę szlifującą- Eliminuje chropowaty naskórek i stwardnienia
Wałek szlifujący- bardziej szczegółowe piłowanie powierzchni paznokcia i łagodne złuszczenie naskórka.
Stożek szlifujący- Oczyszcza miejsce naskórka

inne
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Dla mnie wystarczający

Kupiłam go w Rossmannie na przecenie-nie żałuję. Faktycznie jest delikatny, ale dla moich paznokci i ich okolic tego właśnie potrzebuję.
Wybór końcówek wystarczający jak na moje domowe manicure. Sama maluję i dbam o swoje paznokcie.
Ale przetestowałam frezarkę też na paznokciach męża, twardych i nierównych paznokciach i skórkach. Musiałam użyć cążków na początek, ale potem frezarką wszystko wyrównałam, zeszło się bo się blokowała przy mocnym docisku, ale tak jak napisałam wcześniej, dla mnie wystarczy.
Wykonanie solidne, ładny design i duży plus za bezprzewodowość.

może być

Kupiłam ten sprzęt skuszona nieprzeciętnie niską ceną (w promocji było to bodaj 18zł). Nigdy wcześniej nie używałam frezów ani też nie chodzę nigdzie na manikiur - wykonuję go sama w domu cążkami. A że zawsze mam jakieś takie poszarpane te skórki to wymyśliłam sobie, że ten frez pięknie mi je usunie, wygładzi i będę miała dłonie jak z salonu, bez użycia cążków. Ha ha - nic bardziej mylnego!
Urządzenie jest raczej delikatne, nawet na wyższych obrotach nie daje rady twardym i mocno narastającym skórkom. Cążków i tak używam, a później wchodzi frez - owszem, nawet nieźle wygładza skórki ale tak do końca nie jest to efekt jak z salonu. Ale przecież nie można wymagać od urządzenia z drogerii, żeby dawało rezultaty jak profesjonalny sprzęt :)
Wykonywałam manicure mojej mamie, która ma bardzo małe skórki (a nie jak ja - ogromniaste;)) i u niej urządzenie świetnie się sprawdziło: delikatnie pościerało skórki, później ładnie wygładziło. Wypróbowałam u niej również frez do usuwania zgrubiałego naskórka - całkiem przyzwoicie starł grubszą skórę przy paznokciach.
Nie używałam jedynie frezu do piłowania paznokci, więc się nie wypowiem.
Podoba mi się kopytko - ładnie unosi skórki, jest odpowiednio wyprofilowane i ma ostrzejsze brzegi ale nie za mocno.
Podsumowując, kto nie kupi nie będzie żałował, a kto kupi to też nie będzie mu żal tych paru wydanych groszy.

toporny

Mam kupiony kilka lat temu w Rossmannie Zestaw do manicure i pedicure. Ten stary był świetny. Ten nowy wygląda podobnie (za wyjątkiem koloru), ale działa zupełnie inaczej. Jego działanie jest znacznie mocniejsze. Używam przede wszystkim do skórek i chcę delikatnego odepchnięcia. Niestety tym zestawem często się kaleczę i przestałam używać. Wyrzucone pieniądze.

Super rzecz

Bardzo fajne urządzenie warte byli kupienia. Kupiłam sobie jako zestaw dla osoby początkującej i sprawdził się, co najważniejsze nie zacina się

+pare końcówek
+cena
+mała i podręczna

-mogła by nie być na baterie

dobry

Zestaw do manicure i pedicure oceniam dobrze. Oczywiście w moim przypadku tylko do stylizacji własnej oraz w domu. Jestem zadowolona z wymiennych frezów jednak nie przekonuje mnie moc (chociaż za taką cenę nie ma się co dziwić).

Drogeryjny poprawny zestaw

Zestaw kupiłam celem bieżącego dbania o dłonie i stopy. Sprawdza się choć nie jest to jakiś cud.
Zestaw jest wyposażony we wszystkie niezbędne do manicure i pedicure końcówki.
To czego mi w nim brakuje to większa moc.
Pilniczki dość ładnie ścierają skórki i zrogowacenia, trzeba się trochę nadłubać by pousuwać wszystko (i tu właśnie brakuje mi mocy, gdyby była byłoby szybciej i łatwiej).
Przy systematycznym dbaniu o stopy i dłonie zestaw się sprawdza, przy rzadszym nie.

Domowy manicure

Produkt warty zakupu . W domu stworzylam sobie mini salon kosmetyczny i mogę zadbać o swoje dłonie.
Najczęściej używam go do usuwania skórek lub polerowania paznokci przed malowaniem zwykłym lakierem lub hybrydowym. Do zdjęcia i po zdjęciu hybryd również się sprawdza. Jest mały i poręczny więc można go zabrać w podróż.

Zestaw do manicure i pedicure

Mój pierwszy zestaw i na początku byłam zachwycona ponieważ wszytko super działało co jakiś czas wiadomo wymiana baterii, natomiast też końcówki frezujące się z czasem ścierały i nie było to samo co na początku.
Zestaw dla osoby początkującej jest strzałem w dziesiątkę ale kiedy moje preferencje się nieco bardziej zmieniły i wchodziły lepsze urządzenia ostawiłam je.

O tak!

Chciałam mieć taki zestawik i już szukałam po internetach najlepszego. No ale wiadomo, im lepsze, tym droższe, a ja jestem straszna sknera, jeśli chodzi o takie ustrojstwa.

Buszując w rosmanowskiej aplikacji w dziale promocji natknęłam się na to cudo. Niecałe 30 zł, wygląda solidnie... Kilka dni później było moje, a ja od razu przystąpiłam do działania, uprzednio czytając instrukcję.

Urządzenie służy mi do skracania paznokci, piłowania ich po obcięciu, do polerowania, a wąskie końcówki do usuwania skórek. Wygodnie leży w dłoni, nie hałasuje w nadmiarze. Ma dwie prędkości i dwa kierunki obrotów.
Wszystko jest świetnie, na moje potrzeby frezarka jest wystarczająca. Paznokcie są równe, bez zadziorków, sprzęcik nie powoduje ich rozdwajania. Używam go zarówno do rąk jak i nóg.
Klapka od zamknięcia baterii trzyma się mocno, jeszcze jej nie zepsułam :D

Jedyne co mi nie pasuje to latarka, według mnie jest całkowicie niepotrzebna. Światło daje ciemnożółte, w dodatku nie świeci tam gdzie się piłuje, tylko gdzieś hen hen obok.

Baterie z zestawu padły mi dość szybko, aktualnie używam akumulatorów z enelopa i jest o niebo lepiej, jeszcze ich nie ładowałam odkąd je założyłam, a to będzie już ponad rok - z tym, że nie używam frezarki zbyt często, około 2 -3 razy na miesiąc, a po użyciu wyjmuję baterie.

Dołączony patyczek używam do lekkiego odsuwania skórek.
Obcinacz jest ostry i idealnie pasuje kształtem do moich paznokci, nie jest zbyt duży. Polubiłam go.

Bardzo polecam dla niewymagających, zestaw nie kosztuje wiele, a przydaje się :)

Stosunkowo ok

Zestaw ten jest na baterie, które bardzo szybko się wyczerpują.
Posiada lampkę która tak świeci, że wcale nie pomaga.
Ale poza tym końcówki są ok, szybko się nie zdzierają i do mani się sprawdzają ale bardziej pod kątem skórek i "polerowania" płytki. Mocnego zdzierania już nie wykonamy nimi.

Produkt ogólnie za tą cenę ok, ja go używam tylko do skórek.
Z Pedi sobie u mnie nie radzi w żaden sposób.

Ułatwia życie :)

Zdecydowanie produkt warty zakupu. Można w domu stworzyć sobie mini salon kosmetyczny i wieloetapowo zadbać o swoje dłonie bez ryzyka, że coś się zrobi źle. Nawet mój Mąż chce żebym mu "coś zrobiła ze skórkami" i wtedy wiem, że chodzi mu o to urządzenie :). U nas się sprawdza. Dobre przygotowanie paznokci i skórek np. pod manicure hybrydowy gwarantowane. Zresztą do zdjęcia i po zdjęciu hybryd również się przydaje.

Dobry sposob na skorki

Urzadzenie to kupilam w Rossmanie zachecona niska cena. Jesli chodzi o usowanie skorek to dziala calkiem przyzwoicie- na pewno lepiej niz usuwanie ich cazkami. Inne koncowki na niewiele sie przydadza- urzadzenie ma za slaba moc zeby usunac hybryde itp. Poreczne, w zestawie z woreczkiem latwo wziac na wakacje.
Duzy minus to baterie- bardzo nieekologiczne, aczkolwiek uzywany dosc regularnie duzego zuzycia tychze baterii nie ma.
Do uzywania w podrozy jak najbardziej, do stosowania w domu zamowilam porzadna frezakre.