Rimmel, Glam` Eyes Mascara (Tusz pogrubiający i wydłużający)

Rimmel, Glam` Eyes Mascara (Tusz pogrubiający i wydłużający)

Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs. Szczoteczka Volumflex perfekcyjnie podkreśla rzęsy, pogrubiając je aż 10 krotnie oraz wydłużając je o 80%. Wyjątkowa precyzja optymalizuje ilość nakładanego tuszu nie obciążając rzęs. Rzęsy są perfekcyjnie rozczesane i podkreślone, tusz nie skleja i nie pozostawia grudek na rzęsach.

średni

Mam krótkie i proste rzęsy, dlatego na słowa o teatralnym efekcie często się "łapię", a niestandartowe szczoteczki volumetrixa i define a lash bardzo mi odpowiadały. Ten tusz też ma całkiem do rzeczy szczoteczkę ale moich oczekiwań nie spełnia- nie wydłuża mi rzęs, są wyraźne, czarne, pogrubione ale krótkie i trochę posklejane, wyglądają, jak na zdjęciach z lat 60tych, uciapane tuszem w kamieniu ale po zachwalanym volum express też tak miałam. To może być dobry tusz dla osoby o długich, ładnych rzęsach, może to byłby teatralny efekt, u mnie wygląda to nieciekawie. Tusz jest raczej trwały, nie osypuje się, nie maże, no i opakowanie urodziwe

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno, zaczęte

świetny

uwielbiam wszystkie tusze Rimmela, ale ten jest zdecydowanie najlepszy.

- co najważniejsze - nie skleja rzęs, nie tworzy grudek, nie da się nim upaćkać
- wydłuża rzęsy
- rzęsy są podkreślone, delikatnie wymodelowane i wyglądają naturalnie
- niska cena
- świetne opakowanie

raczej nie pogrubia, ale mogę mu to wybaczyć:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: -

Przeciętny, szału nie ma

daje efekt \\\'make up -no make up\\\'. A ja preferuję raczej tusze które dają bardziej wyraziste i \\\'teatralne\\\' wykończenie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

super :)

Po prostu rewelacja! :)
Świetnie wydłuża, pogrubia i lekko podkręca rzęsy.
Szczoteczka doskonale je rozdziela.
Nie osypuje się.
Szybko schnie na rzęsach.
Kolor: głęboka czerń.

Najlepiej się nim maluje po paru dniach używania - na początku jest tak jakby zbyt rzadki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

średniaczek

Moją uwagę przykuło śliczne opakowanie. Z rimmela bardzo lubię maskarę Extra Super Lash, więc miałam nadzieję, że ten tusz będzie co najmniej tak dobry, a tu spore rozczarowanie.

Nie wiem, czy trafiłam na jakiś otwierany egzemplarz, ale już w trzecim dniu przy malowaniu zostawały mi na rzęsach grudki. Nie mam problemów ze szczoteczką, bo miałam już kilka tuszów z takim cackiem;). Pierwsza warstwa tuszu wygląda nieźle, ale chcąc nałożyć drugą trzeba być przygotowanym na bardzo średni efekt - posklejane rzęsy i w dodatku robią się sztywne jak kołki. A i czerń swoją głębią nie powala.

Dobrze, że nie jest drogi. Chociaż i tak żałuję 19,90zł, bo tusz będzie sobie wysychał w kosmetyczce..

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego, a zarazem ostatniego

dobry , ale moglby byc lepszy

Kupilam ten produkt dopiero niedawno ale jakos mnie nie powalil na kolana... Wciaz szukam dobrego tusszu dla siebie . Owszem tusz nie skleja rzes, daje pogrubiony efekt , ale szczoteczka po paru uzyciach zrobila sie jakas taka hmm..( mniej ma tych wypustek :P ) mojej znajomej zrobilo sie to samo. takze uzywam tego tuszu ale z inna szczoteczka.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1(w trakcie)

dobra jakość za niską cenę.

Nigdy nie miałam zaufania do rimmela najwyzej kupilam jakis blyszczyk kiedys ale ten tusz kupilam przypadkiem skusila mnie niska cena ładne opakowanie
szczoteczkę odkryłam dopiero w domu i po pierwszym uzyciu bylam zadowolona tusz ladnie podkreca wydluza i nie skleja rzes , nie robi grudek co do pogrubienia to niestety moich rzes nie pogrubia ale i tak go kupię.

Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1

solidny kosmetyk

kupilam ten tusz skuszona opakowaniem;-) i nie zaluje!
+ pieknie wydluza
+ lekko podkreca
+ gleboka czern
+ poreczna szczoteczka

poki co minusow nie odkrylam

nie wiem, czy kupie ponownie, bo lubie eksperymentowac i ciagle szukam swojego KWC

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Warto spróbować

+ śliczne opakowanie
+ super głęboka czerń
+ nie skleja rzęs
+ jest trwały, nie obsypuje się
+ nie obciąża rzęs
+ efekt użycia zalotki
+ rzęsy są świetnie podkreślone, ale nie przesadnie pogrubione
+ fajna szczoteczka - pomiędzy silikonową, a plastikowym grzebykiem, doskonale rozczesuje rzęsy i precyzyjnie pokrywa je tuszem od nasady, aż po same końce

- opornie się zmywa

Używam tego produktu od: ok. 10 dni