La Roche-Posay, Iso-Urea (Mleczko wygładzająco - nawilżające)

La Roche-Posay, Iso-Urea (Mleczko wygładzająco - nawilżające)

Cena PLN 45.00

ISO-UREA wygładza i przywraca skórze komfort. W delikatny sposób pomaga usuwać obumarłe komórki z powierzchni skóry, dzięki czemu obniża poziom łuszczenia i rogowacenia skóry, wygładza nierówną, szorstką powierzchnię skóry ciała, wzmacnia barierę ochronną skóry i łagodzi uczucie dyskomfortu. Natychmiast wchłania się w skórę, nie pozostawiając na niej tłustego filmu.
Przeznaczony do skóry suchej i szorstkiej z tendencją do rogowacenia (łokcie, kolana, łydki).

• Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

przyzwoity nawilżacz

Mleczko ma konsystencję gęstej śmietany. Dość szybko się wchłania pozostawiając gładką, nawilżoną skórę. Ma bardzo przyjemny delikatny zapach. Duże opakowanie ma pompkę co jest bardzo praktyczne. Produkt jest bardzo wydajny. Jednak nie urzekł mnie i raczej więcej go nie kupię ze względu na wygórowaną cenę.

Kupiony w: W aptece

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Dobry - aż tyle albo tylko tyle.

Używałam tego mleczka już jakiś czas temu. Z tego co pamiętam miało dość przyjemny zapach.

Nie można mu wiele zarzucić- to dobre mleczko. Nawilżało dobrze. Za tę cenę oczekiwałabym jednak więcej. Nie zauważyłam też, żeby zmniejszało problem wrastających włosków.

Cudowny !

Idealny! Nie wyobrażam sobie "życia" bez niego :D Szybko się wchłania, nawilża, skóra jest bardzo gładka i co najważniejsze, długi czas miałam problem z wrastającymi włoskami, nie wiem jak to możliwe ale po miesiącu stosowania problem znikną :) mam też wrażenie że blizna którą miałam na nodze odrobine się zmniejszyła. Balsam na prawde działa cuda

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

znalazłam odpowiednik

Owszem balsam nawilża, wygladza, nie podraznia. Nie ma jednak efektu wow. Ot zwyklaczek, w dość wygórowanej cenie. Idealnym odpowiednikiem jest rosmanowski balsam z 5 % mocznikiem. Po co więc przeplacac?

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

drogie cacuszko

Ah, kocham to mleczko, uwielbiam jego zapach i to jak nawilża skórę.
Niestety jest drogie, a ja wolę inwestować w pielęgnację mojej cery, gdyż to ona jest o wiele bardziej upierdliwa niż reszta mojego ciała. Tym bardziej, że mleczko z Isany z podwójną zawartością mocznika, sprawdza się równie dobrze i bije cenowo to mleczko na głowę.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 plus kilka próbek

Wizażanki najczęściej polecają:

Genialne

Produkt kupiłam, gdyż przeczytałam w gazetce, że pomaga na zapalenie mieszków włosowych. Cierpię na tą dolegliwość od dawien dawna, dokucza mi ona w rejonach ramion. Niezbyt przekonana zakupiłam produkt i zaczełam regularnie stosować.

I to działa.

Krostki są o wiele mniej widoczne, mniejsze zaczerwienienia, skóra nie jest już zrogowaciała na krostkach.

Ten produkt uratował moje ramiona, i polecam go każdemu, kto boryka się z podobnym problemem jak ja :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 200 ml

doskonały udoskonalacz

To działa! Tak po prostu. Czytasz obietnicę producenta, kupujesz, cieszysz się z dotrzymanego słowa. Proste.

+ zapomniałam o rybiej łusce na łydkach
+ moje stopy są dopieszczone
+ uda i pośladki mieciutkie , gładkie, bez " gesiej skórki"
+ subtelny zapach.
+ wygodne opakowanie
+ wydajność! Opakowanie 400ml starcza mi na pół roku.

Minusów nie widzę, tym bardziej, że dziś udało mi się zdobyć 400ml opakowanie za 26zł :))) w "aptece za grosze"

Po peelingu i tym cudeńku, efekt pupci niemowlaka mam gwarantowany :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Ocena szczegółowa:

To mleczko uratowało moje nogi!

Odkryłam to cudo 4 lata temu, kiedy moje nogi pożarły komary, a potem pojawiło się uczuleniowe zapalenie mieszków włosowych. Cierpiałam strasznie, nie pomagało nic :( Do czasu jak dostałam w aptece próbkę Iso-Urea. To było jak wybawienie! Skóra wróciła do normy w 2 tygodnie!

Od tamtego czasu raz w roku pozwalam sobie na tubę tego cudeńka (bo cena niestety niemała :() i stosuję zamiennie z innymi balsamami. W momentach krytycznych zaś przerzucam się tylko na ten.

Jak dla mnie ten kosmetyk ma same plusy i jeden minus. Minusem jest oczywiście cena...

Ilość zużytych opakowań: 4 tuby

Ocena szczegółowa:

uwielbiam to mleczko, koi przesuszoną skórę

Jest to bardzo dobry produkt. Już po pierwszym zastosowaniu moja przesuszona skóra odzyskała gładkość. Efekt jest oszałamiający, ponieważ już nie borykam się z suchymi miejscami na skórze. Dodatkowo mleczko daje uczucie wygładzenia skóry. Konsystencja jest odpowiednia, dość dobrze rozsmarowuje się na ciele. Szybko się wchłania, skóra nie lepi się. Mleczko nie podrażnia, ma jak dla mnie bardzo przyjemny zapach. Minusem może być cena jednak działanie jest tego warte.

Ratunek dla przesuszonej skóry

To mleczko to ratunek dla mojej suchej jak pustynia skóry. Ulga, jaką poczulam nakładąc mleczko po kąpieli, jest nie do opisania. Skóra pozostaje po nim supernawilżona i gładka jak pupcia niemowlaka. Poza tym mleczko szybko się wchłania (ale przy mojej suchej skórze mnie to nie dziwi). Bardzo dobrze wygładza suche łokcie czy kolana.
Myślę, że dzięki niemu moja skóra przetrwa nadchodzącą zimę.

Minusy:
- cena
- zapach (mnie jednak lekko drażni)
- pozostawia tłustą warstwę

Dobry ale za drogi

Mam bardzo suchą skóre, w związku z czym muszę się smarować balsamami z mocznikiem, tylko one mi pomagają.
Ten balsam sprawdził mi się super. Od zawsze miałam probem z wrastającymi włosami, odkąd zaczełam go stosować rzadko kiedy jakiś włos mi wrośnie.
Zazadniczyą wadą tego produktu to cena, mogę go kupić raz na jakiś czas żeby podleczyć skóre, ale przy codziennym stosowaniu niestety wychodzi zbyt drogo.
Koleją sprawą jest wchłanianie. Nie lubie jak nałoże balsam a potem przez dłuższy zcas czuje jak się lepi, ten balsam taki jest. Ale warto przeboleć ten fakt bo rano ciało jest mięciutkie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 400 ml

Zawsze ratuje

Zima , zła pielęgnacja i inne czynniki które wpływają u mnie na przesuszenie łydek, nie zdarza mi się to często ale ze 2 razy do roku będzie.

Zawsze i szybko ratuje , w przeciwieństwie do innych balsamów rezultat jest wręcz natychmiastowy , dwa dni to góra i wszystko wraca do normy choćbym nie wiem w jak opłakanym stanie miała skóre a bywało na prawdę źle.

Minusem może być cena chociaż niekoniecznie zauważyłam i po sobie i po córce że i gdy skóra dojdzie do siebie nie ma potrzeby stosowania go co dziennie wystarczy co 2-3 dzień

Plusy
Wchłanianie , szybko, nie pozostawia tłustej warstwy
Nawilżenie utrzymujące się do 2-3 dni

Plus/minus
Cena

Używam tego produktu od: doraźnie
Ilość zużytych opakowań: około 2