Garancia, Pschitt Magique (Peeling do twarzy)

Garancia, Pschitt Magique (Peeling do twarzy)

Delikatny mikropeeling enzymatyczny przeznaczony do codziennego stosowania. Nie zawiera drobinek peelingujących ani kwasu glikolowego, działa w 30 sekund aby dzień pod dniu odnowić koloryt skóry.
Główne składniki:
Micropeeloff X3 - innowacyjny opatentowany enzym - rozpuszcza martwe komórki i mobilizuje skórę do regeneracji od wewnątrz.
Sześć ekstraktów roślinnych : róża, bratek i oczar łagodzące skórę, nawilżający miąższ z ogórka, zielona herbata o właściwościach antyseptycznych i przeciwstarzeniowych, Działa w 30 sekund, co ułatwia regularność stosowania w stosunku do standartowych peelingów, które używamy 1-2 razy w tygodniu. Przygotowuje skórę do przyjęcia innych produktów pielęgnacyjnych, których działanie będzie szybsze i bardziej skuteczne. Wyjątkowa konsystencja: lekka pianka lekka inspirowana japońskimi rytuałami pielęgnacji.

wielkie rozczarowanie

Wiązałam wielkie nadzieje z tym peelingiem, zachęcona głównie recenzjami na wizażu.
Owszem, ładnie, delikatnie pachnie, fajnie się rozprowadza, wygodne opakowanie... ale co z tego skoro efektów ZERO.
Dodam, że mam skórę mieszaną z tendencją do zanieczyszczania, może ten kosmetyk był dla mnie po prostu za słaby.
Używam innego peelingu enzymatycznego, też codziennie i jestem zachwycona - z dnia na dzień skóra sama się oczyszcza. Więc wiem, czego oczekiwać po takim kosmetyku.
Nie polecam skórom mocno problemowym.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Super!

Polecam ten produkt, jest
doskonały. Na pewno nie dla
zabieganych- trzeba stosować
codziennie, zmywać go itd.
po umyciu
twarzy /np. jakimś żelem/
i później ten Magique.
To taki rytuał kosmetyczny,
ale nie tylko, bo są
efekty i to jakie.
Rzeczywiście magiczny!
. nie podrażnia skóry nawet wrażliwej jak moja
. efekt świeżości jest trwały i widoczny od
pierwszego zastosowania
. ładnie pachnie, prawie wcale- delikatnie,
szczerze mówiąc o to chodzi w pielęgnacji
. nie rozczarował mnie a mi generalnie nic nie służy,
a tu proszę bardzo
. uelastycznia skórę
. później nałożony krem łatwiej się wchłania
. nie trzeba stosować toniku po zabiegu.

Duży minus za wysoką cenę

Używam tego produktu od: ponad 12 miesięcy

doskonały

Doskonały kosmetyk do codziennej pielęgnacji i pierwszy peeling kompletnie niepodrażniający, polecam wszystkim którzy nie przepadają za ziarnistymi peelingami.

REWELACYJNY!

Podpisuje sie obiema rekoma pod poprzednia recenzja. Jest to bardzo specyficzny peeling, ktory nie podraznia skory, za to rewelacyjnie zweza pory i odswieza cere. Nalezy stosowac rano lub wieczorem kazdego dnia.
W ogole produkty Garancii to magia zamknieta w opakowaniu. Oprocz peelingu bardzo polecam takze destylat rozany tej firmy, ktory moze zastapic tonik i serum:-)

Używam tego produktu od:4 miesiace

FENOMENALNY :-)

Poleciła mi go przyjaciółka i będę jej za to wdzięczna do końca życia, bo kosmetyki garancii to prawdziwa magia.
Jak już wspomniałam w tytule, Pschitt Magique to fenomanalny wynalazek. Z racji mojej tłustej i nierównej skóry stosowałam do tej pory wyłącznie peelingi mechaniczne, bo te enzymatyczne nie dawały zupełnie żadnych efektów.A tutaj TAAAAAKA niespodzianka :-) Skóra jest niewyobrażalnie gładka,znikneły te wszystkie paskudne nierówności, grudki, zaskórniki i..nie ma śladu po moim wieloletnim koszmarze-rozszerzonych porach !!!!!!!!! :-) Dotychczas nie udało się to żadnemu kosmetykowi, a stosowałm ich setki.
Formuła produktu, nie wymagająca ode mnie ani dużo czasu ani dużo zachodu, sprzyja wyrobieniu w sobie nawyku systematycznego stosowania i daje poczucie wyjątkowego komfortu :-)
Jestem zakochana w produktach garancii, a z tym peelingiem z pewnością dłuuuuugo się nie rozstanę :-)

Używam tego produktu od:miesiąca

ciekawy

Bardzo delikatny peeling enzymatyczny , w postaci przyjemnej gestej pianki.Zapach neutralny,delikatny.
Wydajność niezła, aplikacja bez zarzutu.Plus za higieniczna pompkę.
Działanie- rozjasnia delikatnie skore, wygladza,nie zapycha porów,nie wysusza.Według mnie spełnia obietnice producenta.Oczywiście sam peeling nie zapewni nam idealnej i gładkiej skóry, ale jako uzupełnienie kuracji jest znakomity.Skład przyjazny dla skóry.
Przy codziennym uzywaniu wystarczył na 1,5 miesiaca.

Używam tego produktu od: jesieni?