Joico, Body Luxe, Thickening Shampoo (Szampon zwiększający objętość włosów)

Joico, Body Luxe, Thickening Shampoo (Szampon zwiększający objętość włosów)

Szampon dzięki zawartości ekskluzywnego Oat Protein Complex przyczynia się do zwiększenia objętości, grubości włosów bez ich obciążania.
Przy regularnym stosowaniu włosy zyskują na objętości, są wyraźnie grubsze, zregenerowane od nasady aż po końce i bardziej podatne na stylizacje. pH 4.5-5.5.

Taki zwykły

Szampon kupiłam spontanicznie. Mam cienkie włosy, więc dodatkowa objętość zawsze jest porzadana ;) Używałam wcześniej nawilżającego szamponu od Joico i byłam bardzo zadowolona. Jak wypadł ten? A no średnio. Dobrze myje, ale słabo się pieni. Nie wysusza, ale też nie stosowałam go co mycie, bo bałam się przeproteinowania. Nie obciąża, ładnie się po nim układają włosy. Niczym mnie nie zachwycił, trochę rozczarował. Za tę cenę nie warto.

Raczej nie kupię ponownie.

fajny!

Szampon nie jest zły, ale też bez przesady, jak na taką cenę, mogłoby być lepiej :) Trochę zwiększa objętość, ale szału nie ma. Inne, tańsze szampony działają podobnie....Tu płacimy raczej za markę. Używałam oczywiście znacznie gorszych szamponów, na których tle, ten wypada całkiem dobrze, ale przyznam też że kilka razy trafiłam na lepsze, dające więcej objętości.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała butelka

no niestety, nie to

O firmie Joico słyszałam wiele pochlebnych opinii, co skłoniło mnie do kupienia szamponu i odżywki.
Zdecydowałam się na zwiększający objętość, bo włosów nie mam specjalnie dużo.

No i rozczarowanie. Włosy sobie, objętość sobie..
Efekt taki, jak bym umyła Johnson&Johnson lub Lorealem. Na moje włosy po prostu nie działa. Nie były ani lepsze ani gorsze. Po prostu czyste i jak się ich odpowiednio nie ułożyło, o napisie Volume z opakowania można by było pomarzyć.

Tyle. Nie polecam, choć z Joico może jeszcze spróbuję linię Reconstructor i wystawię lepszą opinię ;)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 odżywka 1 szampon

średniutki

Bardzo drogi, bardzo przeciętny szampon.
mam dobrze ostrzyżone, cieniowane włosy do ramion, z tendencją do podkręcania się. myje włosy codziennie.
niestety nie zauważyłam, żeby szampon dodawał im objętości.
kiepsko się pieni, zapach też ma zupełnie nijaki.
mało wydajny. Biosilk Farouk (dodający objętości) jest o niebo lepszy

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

stosowałam lepsze

Dla mnie okazał się nieodpowiedni, przetłuszczał włosy i w moim mniemaniu nie jest wart swojej ceny. Produkt nijaki....tańsze szampony zrobiły na mnie lepsze wrażenie

Używam tego produktu od: nie uzywam od 2 miesięcy

Nie dla mieszanych???

Szampon dodaje objetosci, wlosy sa bardziej blyszczace, sprezyste, ale niestety powoduje w moim przypadku przetluszczanie u nasady...
Thickening Shampoo ma przyjemniejszy zapach niz K-PAK Reconstruct, jednak wlasnie ten drugi uwielbiam za zbawienne dzialanie dla moich dlugich, kaprysnych wlosow; blask, sprezystosc bez przetluszczania.
Używam tego produktu od: 2 miesiecy wraz z innymi

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!