Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Kiwi EDT

Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Kiwi EDT

Cena PLN 17.00

Świeży i oryginalny zapach. Naturalny zapach świeżo zebranych owoców kiwi, jednocześnie kuszący i kojący świeżością. To prawdziwy aromat lata!

Letni, rześki, wspaniały! :)

Fantastyczny świeży zapach :) Kupiłam go dwa lata temu w wakacje i żałuję, że był tylko sezonowo i już go niestety nie ma :( Idealny na lato. Mam nadzieję, że może za parę lat jeszcze go spotkam ;) świeży, lekki i słodki ale nie wiem czy to koniecznie zapach kiwi...:D

Używam tego produktu od:2 lata temu przez kilka miesięcy ;) do zużycia :D

ulotny

Zapach nie jest brzydki - zielono-owocowy. Lekko słodkawy. Nie wiem, czy to faktycznie kiwi - jest lekko, letnio, przyjemie, bez czestej ostatnio landrynki i słodyczy do bólu. Bez odswieczacza powietrza czyli wariacji cytrusowych ;) Niestety - trwałosc bardzo kiepska. Moja skora generalnie gubi zapachy, ale ten jest przelotny, jak orient express :D Cóz, znam lepsze i trwalsze, nawet z YR...

Używam tego produktu od:paru miesiecy

odswiezacz do powietrza

O nie moge z tym... kiwi to to nawet jest, chociaz bardzo przetworzone ale wszystkie pozytywne zapachowe elementy owocu sa tu zawarte. Woda jest plaska jak deska i znika po ok 5 minutach. Osobiscie nieznosze takich zapachow. Uwazam ze sa idealne dla mlodych dziewczynek do odswiezenia po WFie badz spryskania papeterii. To kiwi jest rzeskie ze az glowa boli a po chwile zostawia za soba jakies fusy. Tak naprawde nawet jako odswiezacz do powietrza sie nie sprawdza. Kiedys wypsiklam pol buteleczki malej a po 20 minutach NIC nie bylo czuc!

Plus za male opakowanie ktore mozna schowac do torebki..ale ze wzgledu na zapach jest mi kompletnie niepotrzebne

owocowy

Kupiłam poniewaz zapach uwiódł mnie w sklepie, długo marzyłam o jednej buteleczce i w koncu jak kupiłam czar prysnął... Owocowy, ciepły, letni ale nie mój... Chłopakowi mojemu bardzo się podoba, zawsze jego zdanie biore pod uwage, ale ja wypsikana tym zapachem czuje ze on do mnie nie pasuje... Owocowych zapachow zawsze raczej uzywałam sezonowo, zeby skończyć jedną butelke i wrócić do bardziej eleganckich perfum. Z tym bedzie podobnie. Opakowanie bardzo mi sie podoba, niestety perfumki nie sa super trwałe!! Jednak nie wykluczam ze nie połakomie sie na inne zapachy z tej serii.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca, moze dwch
Ilość zużytych opakowań:w połowie 100 ml

fajna

Kupiłam sobie ten zapaszek na lato.

To bardzo fajny, ciekawy zapach który spodobał mi się od pierwszego powąchania i na który entuzjastycznie zwraca uwagę wiele osób.

Minusem jest nietrwałość, dość szybko znika i konieczna jest poprawka w postaci ponownego psiknięcia.

Podsumowując-na lato w sam raz.
W roku akademickim powracam do cięższej broni ;)))

Ciekawy zapach

Kupiłam dla mamy miniaturkę.Teraz sama używam.Zapach dość ciekawy,niby słodki,ale świeży,z "pazurkiem".Lubię zapachy z tej serii,dla mnie są dość trwałe.Raczej nie ma co się spodziewać niewiadomo czego-zapach się nie rozija,cały czas jest taki sam.Ale jako niezobowiązująca woda jest ok :)
Flakony całkiem ładne,lubię je,ale dla samych flakonów bym nie kupiła.
Może kupię ponownie,ale teraz raczej inwestuję w coś lepszego :)

Używam tego produktu od:miesiąc

cukierkowy i nietrwały

Kupiłam malutką buteleczkę - w sam raz by zużyć latem. Zapach bardzo ładny - pachnie słodko, nie wiem czy kiwi, raczej wyczuwam w nim inne zielone owoce. Jest to aromat odświeżający na ciepłe dni.
Dawno nie miałam zapachu, który tak szybko znikałby z mojej skóry - pół godziny i koniec, nie ma. NIC!
Gdyby był trwalszy kupiłabym jeszcze jedną zgrabną 15 ml buteleczkę tego zgrabnego zapachu, ale w takiej sytuacji nie ma to sensu.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 15 ml

Nietrwały

Dość wdzięczny,aczkolwiek nie mogę powiedzieć, żebym czuła w nim kiwi. Jest owocowy, ale tak jakoś... ogólnie ;) Wdzięczny, dziewczęcy, niestety ulatnia się szybko - dwie-trzy godziny to maksimum jego możliwości. Nie kupuję nietrwałych zapachów, nawet za 35 złotych ;)
Buteleczka przeciętna

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test

owocowy

Jeden z bardziej udanych zapachów z serii Plaisirs Nature. Bardzo naturalny i sugestywny - wąchając go mam przed oczami dojrzały, ociekający świeżym sokiem owoc kiwi. Świetny na lato - jest jednocześnie orzeźwiający i słodki.
Jedyną jego wadą jest beznadziejna trwałość.
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo to chyba seria limitowana.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Radosny i wakacyjny

Zauroczył mnie od pierwszego powąchania i nie minął tydzień a kupiłam malutką buteleczkę :) .
Bardzo ładny,owocowy zapach z mocną nutą kiwi aczkolwiek dla mnie nie jest to taki całkowity jednonutek-wyczuwam jeszcze dodatek innych tropikalnych owoców,coś na kształt marakui.Zapach jest bardzo soczysty,przywodzi na myśl połówkę kiwi i lekką goryczkę po rozgryzieniu czarnych pesteczek.
Trwałość przeciętna niestety(to niestety wada tego typu owocowych,prostych wód toaletowych),ale za to przez jakiś czas po zaaplikowaniu Kiwi jest intensywne i mocno wyczuwalne.
Z przyjemnością sięgam po tą maleńką buteleczkę(mam 20ml),czasem tylko po to,żeby powąchać korek :).Na wakacje serdecznie polecam-bardzo optymistyczny owocowy koktajl.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 20ml

cukiereczek...

fajny zapach, dealny na lato, egzotyczny, słodki ale orzeźwiający, apetyczny, aż chciało by sie go zjeść! doskonały zarówno na słoneczne jak i pochmurne dni (wprawia w dobry nastrój;)
przez swoją słodycz potrafi jednak się znudzić... i tak się właśnie stało w moim przypadku.

Używam tego produktu od: wakacji...
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Cudeńko!

jestem nałogową zbieraczką wód toaletowych plaisirs nature i ta należy do moich ulubionych :)
pachnie słodko i radośnie, od razu poprawia humor.
Na włosach i ubraniu nawet nieźle się trzyma.
Opakowanie jest sympatyczne, mała wersja bardzo poręczna i wydajna.
Sam zapach idealny na lato, zamiast lodów, mniej tuczy a tak samo cieszy :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsza buteleczka w ruchu