KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
3,9 na 5
Kupi ponownie: 44% osób
  • 9 sierpnia 2012 o 23:52
    Jak piszą, żę kojący, to nie kłamią.
    Używa od:rok lub dłużej
    Po jakichś dwóch tygodniach bez mycia głowy (zabieg, opatrunek na głowie, szwy, bla bla) umyłam w końcu głowę szamponem, którego normalnie używałam (Radical to był bodajże) i skóra głowy mi oszalała. Zaczęła swędzieć, pojawił się jakiś łupież, zemsta jak nic. Kupiłam ten cały H-Sensitonin - objawienie. * Głowa przestała mnie swędzieć właściwie już po drugim umyciu, a na wszelki wypadek myłam włosy co drugi dzień, bo już nie wiedziałam, jak z nimi rozmawiać. Mam włosy farbowane, długie, przetłuszczające się przy skórze głowy dość szybko, więc wcześniej myłam je codziennie. Efekt jest fantastycznie kojący, taki trochę miętowy chłód. * Zapach szamponu bardzo przypadł mi do gustu, nie jest nachalny, perfumeryjny, ale jest wyczuwalny i bardzo długo utrzymuje mi się na włosach * Nie wiem, czy bardzo plącze włosy, bo odżywki używam tak czy inaczej, ale mam wrażenie, że Radical bardziej splątuje włosy, zwłaszcza długie i cienkie * Mogę nim spokojnie myć głowę co drugi dzień, włosy są miękkie, trochę wolniej się przetłuszczają, łupież poszedł precz. Minusami są: cena (zapłaciłam za butelkę niecałe 30 zł) i to, że ponieważ trzeba tę pianę trochę na głowie potrzymać, to szampon jednak szybciej niż inne wypłukuje farbę z włosów - ja farbuję na rudo, a wszystkie czerwone odcienie schodzą, jak szatan. Ale WARTO. Kupiłam go po to, żeby uspokoić to piekło na głowie i zadziałał. Po wykończeniu pierwszej butelki kupiłam drugą, bo boję się, że piekło powróci :) Sięgnęłam po Pharmaceris na fali zaufania do marki, bo wcześniej miałam epizod z zielonym szamponem do skóry łojotokowej i też spisywał się bardzo dobrze. Używam tego produktu od: 2.5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: W połowie drugiego
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Syriush
    4 / 5
    5 sierpnia 2014 o 23:00
    Pomógł
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Po zastosowaniu jednej z marketowych farb miałam ogromny problem ze skórą na głowie - zaczęła szczypać, swędzieć, łuszczyć się. Potrzebowałam natychmiastowej pomocy, więc sięgnęłam po ten szampon. Przyznam, że spełnił swoje zadanie. Już po pierwszym użyciu skóra była jakby ukojona, swędzenie się zmniejszyło. Po kilku zastosowaniach nie było śladu po łuszczeniu. Niestety szampon, oprócz zbawiennego działania na skórę głowy, nie wykazuje szczególnych właściwości jeśli chodzi o same włosy. Ciężko po nim rozczesać czuprynę. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 grudnia 2016 o 9:41
    Mój numer 1
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Dla mnie jest to najlepszy szampon dostępny na rynku i kolejny kosmetyk polecony mi przez moja fryzjerkę. Jest on przeznaczony dla wrażliwej skóry głowy, łagodzi wszelkie problemy (skóra w końcu nie swędzi,) nie podrażnia, a co najważniejsze moje włosy po jego użyciu są nawilżone, wygładzone, miękkie i jakby „dociążone“ (należy pamiętać aby bardzo dobrze spłukać kosmetyk z włosów). Szampon ma delikatny, przyjemny zapach, fajnie się pieni a co najważniejsze ma naprawdę dobry skład.
    W aptece
  • 4 września 2016 o 0:48
    Rewelacja!
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dostałam szampon w prezencie i od razu zaciekawiła mnie nowa formuła, kojąco-micelarna, bez silikonów. Moja skóra głowy świetnie zareagowała na ten preparat. Włosy mniej się przetłuszczają, czasami mogę pozwolić sobie na mycie włosów co drugi dzień zamiast codziennie. Mimo braku silikonów bardzo dobrze się pieni. Delikatnie pachnie, jest bardzo wydajny- jedno opakowanie używam już trzeci miesiąc. Jak na szampon apteczny cena jak najbardziej ok.
    rochas
    5 / 5
    28 czerwca 2016 o 11:41
    Skóra nie swędzi, a włosy są miękkie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo polubiłam ten szampon, bo rzeczywiście działa. Nic nie swędzi, włosy są przyjemnie miękkie i tę miękkość czuć już podczas mycia. Włosy są wygładzone i jeśli dodam jeszcze jakiś olejek to mam lejące, śliczne pasma. Zapach jest delikatny, ziołowy, jakby rumiankowy, bardzo miły. Konsystencja ciut lejąca, szampon jest przezroczysty. Wydajność taka sobie, dość szybko się go zużywa. Minusem jest to, że ciut szybciej włosy się po nim przetłuszczają . Jednak stał się on moim ulubionym kosmetykiem do włosów :)
    W aptece